Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od telefonu. Licz raczej na nieoficjalne ROMy, nie na producenta, bo możesz się przeliczyć.

 

Samsung Galaxy S już ma problemy (a raczej "problemy") z włączaniem najnowszych gier. Dlaczego "problemy"? Bo jak się okazuje, Chainfire i jego sterowniki pozwalają komfortowo grać na starym sprzęcie w gry niby tylko "Tegra Only". Więc jak widać, postęp jest wręcz wymuszany przez procentów sprzętu, choć stare układy doskonale by sobie radziły. Wypisz wymaluj rynek PC.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od telefonu. Licz raczej na nieoficjalne ROMy, nie na producenta, bo możesz się przeliczyć.

Święta prawda, na nieszczęście posiadam Galaxy S z T-mobile (USA), czyli Vibranta, na oficjalnego pierniczka na razie nie ma co liczyć (wersja europejska już właściwie to ma), froyo wyszło formalnie niedawno, na szczęście Cyanogenmod zaczął wspierać Vibranta, więc jakoś to leci.

 

Samsung Galaxy S już ma problemy (a raczej "problemy") z włączaniem najnowszych gier. Dlaczego "problemy"? Bo jak się okazuje, Chainfire i jego sterowniki pozwalają komfortowo grać na starym sprzęcie w gry niby tylko "Tegra Only". Więc jak widać, postęp jest wręcz wymuszany przez procentów sprzętu, choć stare układy doskonale by sobie radziły. Wypisz wymaluj rynek PC.

 

Tutaj też racja, w(pipi)ia mnie też serdecznie informacja przy aplikacjach "cośtam ONLY", idea Androida zaczyna się po prostu pier.dolić.

Tak właściwie najlepszym wyborem androidofona jest zakup modelu wspieranego przez google, czyli aktualnie serii Nexus (One, S itd) ze względu na oficjalne i pełne wsparcie właśnie przez google.

 

I taka ciekawostka, Nexus S ma te same bebechy co Galaxy S.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Który telefonik byłby dobrym wyborem: Sony X8, Samsung Gio, Samsung I5700, Wave 723, LG P500 Swift Plus, ZTE Blade.

 

Musi posiadać możliwośc wgrania dobrycg map do GPSu, WiFi i zeby dobrze spelnial swoje podstawowe funkcje jako telefon :) Najchetniej bym kupil Nokie E72, ale w moim abonamencie w Play kosztuje 499zł (taka cena chyba ze wzgledu ze ich juz nie maja), te u góry to większość ejst za 1zł :)

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Który telefonik byłby dobrym wyborem: Sony X8, Samsung Gio, Samsung I5700, Wave 723, LG P500 Swift Plus, ZTE Blade.

 

Musi posiadać możliwośc wgrania dobrycg map do GPSu, WiFi i zeby dobrze spelnial swoje podstawowe funkcje jako telefon :) Najchetniej bym kupil Nokie E72, ale w moim abonamencie w Play kosztuje 499zł (taka cena chyba ze wzgledu ze ich juz nie maja), te u góry to większość ejst za 1zł :)

 

Kazdy z tych telefonow ma

możliwośc wgrania dobrycg map do GPSu, WiFi

Z tych co podales bralbym LG P500.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Dzieki, chyba wezme Samsunga, wieksze zaufanie do marki i lepszy procek :) No chyba ze trafi sie jeszcze jakas promocja ;-)

 

 

To, ze ma wiecej MHz wcale nie znaczy, ze jest lepszy.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Dzieki, chyba wezme Samsunga, wieksze zaufanie do marki i lepszy procek :) No chyba ze trafi sie jeszcze jakas promocja ;-)

 

 

Poniżej masz szczegółowe porównanie telefonów.

http://pdadb.net/index.php?m=pdacomparer&id1=2485&id2=2751&id3=2711&id4=2712

 

Zte blade podałem w dwóch wersjach, bo nie wiem dokładnie o jakiej mowa (jedna z nich ma 256, druga 512 ramu).

 

Wszystkie telefony maja praktycznie takie same bebechy, zte blade jako jedyny ma ekran 480x800 (wyższa rozdzielczość = większe obciążenie CPUi ), ale Galaxy GIO ma najsilniejszy procesor.

Osobiście brałbym Galaxy GIO ze względu na:

1. wygląd,

2. solidne wykonanie,

3. procesor,

4. i dlatego, że to Samsung, który teraz robi naprawdę dobre telefony

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Samsungi maja niezla specyfikacje, za stosunkowo niewielkie pieniadze, ale wykonanie jest NAJGORSZE (mam galaxy s).

Drugi raz nie wezme. Wszystkim znajomym tez sie sypia:/

Poza tym maja problemy z zasiegiem 3G, jak i ze zwyklymi rozmowami telefonicznymi - np. raz rozmowca Cie nie slyszy, a raz Ty nie slyszysz rozmowcy. GPS tez chvjnia. Nie polecam.

 

Pracowalem w elektromarkecie i jesli chodzi o zwroty do serwisu, to urzadzen samsunga wraca tyle co innych razem wzietych. Masakra. Wzialem galaxy, bo myslalem, ze z ich flagowym produktem bedzie lepiej. Przeliczylem sie.

Odnośnik do komentarza

Wybrałem Samsunga Gio z powodów wymienionych powyżej :) Ogólnie trzeba uważać biorąc na abonament bo można dostać jakieś używane krótko lub nie kompletne :) Zobaczymy jak się telefonik będzie spisywał, narazie cieszy oko :) Dziwne, że wszędzie piszą że nie mają słuchawek, a u mnie były w komplecie.

 

Co do awaryjności to chyba nie ma jakiś zależności do marki, jeśli zwrotów Samsunga jest tylko co innych razem wziętych to pewnie tylko dlatego że sprzedając też o tyle więcej :)

Odnośnik do komentarza

jakis czas temu pytalem o telefon, wybralem htc desire Z i jestem bardzo zadowolony

 

ale teraz kolejne pytanie bo szukam telefonu dla koleznki:p

 

do wyboru na pierwszy rzut oka idą:

 

motorola DEFY

samsung galaxy ace

samsung galaxy mini

htc wildfire

 

ewentualnie

motorola flipout

SE xperia x10 mini pro

 

 

ktory z nich jest najlepszy? ona nie ma jakichs ogromnych wymagan, ale zeby byl wygodny w obsludze i nie mial jakichs wad specjalnych

DEFY proponuje dlatego bo zdaża sie jej upuscic telefon, a wiadomo ze te wielkoekranowe potrafią sie brzydko stłuc :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Defy albo Ace, oba są całkiem ładne (to dla kobiety ważne wszak) i funkcjonalne, brak większych problemów. Zwykłemu userowi będzie wystarczyć z nawiązką do wszystkiego. Przygotuj ją tylko na średnie czasy czuwania na jednym ładowaniu.

 

A co myśli o Flipoucie? Mam jedną koleżankę z takim i chociaż specyfikacją, a tym bardziej ekranem nie zachwyca, to klawiatura jest naprawdę zacna. Jeśli dużo pisze smsów to naprawdę może być telefon dla niej.

Odnośnik do komentarza

Iphone 4, czy Samsung Galaxy s2 ?

 

Liczę na plusy i minusy z każdego telefonu i ogólne podsumowanie, który waszym zdaniem lepszy.

 

Osobiście wybrałbym iPhone 4. Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem 3GS'a i przyznam, że przesiadka z Androida była dobrym rozwiązaniem. Telefon od Apple bardzo mi spasował i jestem zadowolony. Szczerze mówiąc, nosiłem się z zakupem SGS, aczkolwiek wybrałem iPhone i w ogóle nie żałuję. Telefony z Androidem są dla kogoś kto lubi bawić się z "grzebaniem" w nich, a w iPhone instalujesz soft i to w sumie tyle. Dzisiaj gdybym miał zmienić telefon, na pewno wybrałbym iPhone.

 

W SGSII masz lepsze bebechy, aczkolwiek nie wiem czy będzie to zauważalne w praktyce jakoś szczególnie. Samsung jest też większy (ogromny wyświetlacz) i będzie się bardziej grzał. Musisz zdecydować sam czy lubisz grzebać w telefonie czy też wolisz mieć wszystko jak na tacy podane.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Jaki telefon z androidem jest obecnie najlepszy na rynku/podobny do iphona ale w rozsadniejsze cenie?Telefon bedzie uzywany do sluchania muzki,i grania.

 

 

Jaka to jest dla ciebie rozsadna cena? Bo dla jednego to 500zl a drugiego 1500zl.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jaki telefon z androidem jest obecnie najlepszy na rynku/podobny do iphona ale w rozsadniejsze cenie?Telefon bedzie uzywany do sluchania muzki,i grania.

 

 

Jaka to jest dla ciebie rozsadna cena? Bo dla jednego to 500zl a drugiego 1500zl.

do 2k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...