Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

To dużo kasy jest, Cenega pośrednio tylko na mnie zarabia a za miesiąc, dwa ta cena wcale nie musi zjechać (przynajmniej jako nówka) poniżej tych 159 zł. Do tego dochodzi okres oczekiwania przez jaki napalałem się na kupno tej gry, no i to, że obiecałem sobie ją na urodziny (w styczniu - zamiast niej kupiłem nowy TV ale to szczegół).

Tak więc moja decyzja ma szersze podłoże niż tylko 4 dychy :P

Odnośnik do komentarza
Hehe , daj znać czy Pan Kaziu wiarygodny gośc jest .

Przed chwilą, do pracy kurier przyniósł mi paczuszkę od Cenegi - polska wersja językowa (oczywiście tylko po okładce i "okleinie" to stwierdzam, bo konsoli w pracy nie mam).

Czyli jaja jak berety - na allegro Cenega pod swoją nazwą sprzedaje za 199 zł i ta sama Cenega sprzedaje jako "pan_kazio" za 159 zł (dokładnie nadawcą paczki jest Cenega). Polewka niezła :rolleyes:

 

edit: podręcznik przetrwania mieszkańca krypty, czyli instrukcja jest wyłącznie po polsku

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Mi niepotrzebna polska wersja, tymbardziej nie dam zarobic konowalom ze Srenegi. Skonczylem anglika z prawdziwa przyjemnoscia, gra jest genialna :) Przed chwila wpadl calak z podstawki, same achievementy w Falloucie 3 wchodza jak w maslo i "bez przymusu". Jedynie musialem dohackowac i odkryc 100 lokacji, tak to samo wpadalo wszystko podczas gry. Wielki swiat, swietne patenty, MUZYKA (!), caly ten klimat retro, mimo ze to przyszlosc... Mozna sie rozplywac nad roznymi aspektami, warto bylo kupic te gre i kazdemu polecam.

Zastanawiam sie nad wciagnieciem dodatku Operation Anchorage ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie w sprawie dodatku Operation Anchorage. Kupiłem, sciągnąłem, odpalam grę, ładuję sejwa i niby wszystko normalnie działa ale jak przejdę przez jakieś drzwi wymagające loadingu to za każdym razem mam zwiechę gry...próbowałem "odczekać" w grze paręnaście godzin ale nie rozwiązało to mojego problemu...spotkał się ktoś z taką sytuacją po zainstalowaniu dodatku ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...