Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowałem obu Panom w postaci plusików :) @Szejdj - nomen omen, ciekawie wyglądają Smerfy i Settlersi reszta jakoś mi nie pasuje, a już z tymi warcabami to już w ogóle pojechałeś :teehee:.

@Sprite - ciekawa alternatywa, może masz więcej podobnych gier?

 

Command & Conquer: Red Alert - miał ktoś okazję testować? Cena też ciekawa ( $0.99 )

Edytowane przez Mefi23
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na App Store pojawil sie Dead Space. Wieczorem kupie i dam znac jak sie gra. IGN wystawilo 8.5, wiec zapowiada sie swietnie. Chyba najlepiej wygladajaca gra na iOS jezeli chodzi o kompatybilnosc ze wszystkimi sprzetami posiadajacych iOS. Wiele zachwytow nad oprawa, mowiace, ze Infinity Blade zostalo pobite a do tego dziala na 3G. Zobaczymy...

 

Kosztuje 5.49 euro. Spodziewalem sie 7.99 wiec jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam w Erze ale nie mam locka wiec w sumie bez znaczenia(nie mam locka fabrycznie). No ja juz ogralem z 30 minutek, baaaaaardzo mi sie podoba. Fajny klimat, ladna grafika, chodzi bardzo plynnie i nie gubi klatek tak jak czasem niektore gry Gameloftu (modern combat 1 i 2 u mnie czasem ostro zatnie a hero of sparta chodzi dziwnie slabo). Na IP4 z iOS 4.1 i gra sie super. Jesli chodzi o grafe to nie widzialem jeszcze ladniejszej gry a Infite Blade niestety mnie jakos nie wciagnelo, to pokaz silnika jak dla mnie. Gra jest nudnawa i nie ma zadnej fabuly, tu mamy prawdziwa gre. No i ON MOWI :) Kto gral w DS1 wie o czym mowie ;-)

Odnośnik do komentarza

Z Androidem jest wiekszy problem - sam system jest nieco wolniejszy (jesli chodzi o obsluge 3d czy np korzystanie z CPU) - i teraz pisze dlaczego, zeby nie rzucali sie ludzie na mnie. Chodzi o to, ze jest WIELE urzadzen i WIELE producentow. Kazdy z nich tworzy jakies drivery itp, bywa roznie z ich jakoscia itp. W Androidzie chodzi taka jakby wirtualna maszyna Javy, tylko nie do konca to jest Java - dzieki temu, piszac JEDEN kod, program moze dziala na wielu maszynach. Zeby gry chodzily dobrze z reguly taka maszyna wirtualna musi zostac pominieta. Na urzadzenia przenosne standardy grafiki 3d ktore pozwalaja na programowanie jednym rozkazem czegos, co wykona sie kilku sprzetach tak samo jest dopiero w powijakach. Powstal standard OpenGL ES ale zostal w pelni (ale tego nie jestem w 100% pewien) zaimplementowany dopiero w Androidzie 2.3. Dlatego do tej pory wszystkie gry na Andka Gameloftu mialy po kilka wersji. Na iOS jest inaczej, kontroluje to JEDNA firma, mamy dostep to ramu, procka czy GPU w czasie rzeczywistym ( w starych Andkach nie bylo takiej opcji) i dlatego rzeczy chodza nieco lepiej. Wydaje mi sie, ze kwestia czasu jest rozwoj aplikacji i samego systemu dlatego trzeba czekac narazie. Android to ogromny rynek, o wiekszym potencjale od Apple'a chociazby ze wzgledu na ilosc firm ktore go wspieraja.

 

Po wzrocie ilosci tych urzadzen widac, ze ten system bedzie raczej przodowal. Martwia mnie tylko aktualizacje ktore niestety nie zawsze sa wypuszczane na rynek - czyli mamy telefon ktory sobie poradzi z Andkiem 2.3 a go nie dostaje albo np. w jednym kraju dostaje a w innym nie (tam ma ktorys Samsung w tej chwili). Gameloft generalnie sie bierze za porty, powoli bo powoli ale cos tam grzebia, kilka ciekawszych gier wypuscili. Czy EA w to wejdzie - nie wiadomo, narazie nic nie slyszalem, ze jak mawia stara zasada ekonomii, pieniadze nie leza na ulicy wiec jesli tylko sprzedaz bedzie dobra to wejda inne firmy na ten rynek a to dla nas jako konsumentow plus.

 

Problemem przez dlugi czas bedzie jeszcze rozproszenie wersji Androida, wersja 2.3 jest mocno poprawiona ale jest swieza, jest jeszcze sporo urzadzen na 1.6 a 2.1 i 2.2 lacznie stanowia wiekszosc. Przez braki w aktualizacjach (kazdy chce opchnac nowy telefon a nie dawac nowy soft za free) taki stan rzeczy utrzyma sie, jesli nie poglebi czego nie poprawia fakt, ze mozna jeszcze produkowac komorki na stare wersje systemu. Natomiast mysle, ze idzie to w dobrym kierunku i osiagnie poziom jak Windows, czyli uniwersalny system na wiele sprzetow. Na razie martwi jeszcze piractwo bo mimo wszystko o root systemu jest latwiej niz o jailbreak apple'a. Pozyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...