Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Chodzi o to, ze jest WIELE urzadzen i WIELE producentow. (...)

 

Lekki ot co prawda, ale całkowicie zgadzam się z twoją wypowiedzią (kompletną). Zapomniałeś dodać, że w każdej chwili zarówno urządzeń i jak i ich konfiguracji cały czas przybywa...

Z ajfonem na dobrą sprawę zetknąłem się dwa razy (w salonach): z wersją 3gs i 4. O ile 3gs nie zrobił na mnie większego wrażenia, to już czwórka wypadła bardzo pozytywnie. Gdyby nie zaporowa niestety cena, IP4 byłby właściwie najbardziej odpowiednią dla mnie platformą: nie ma konieczności grzebania w systemie, a wszystkie dostępne aplikacje działają jak należy - i to jest piękne.

 

Aczkolwiek jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma: oczekuję Samsunga Galaxy S Vibrant, więc nie zamierzam narzekać ;)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Mam kolege co ma iPhone 3G. Musiał kupić nową kartę, to poszedł do sklepu, żeby mu zdjęli simlocka. Zdjęli mu tego simlocka gdzieś w jakimś serwisie, nie u operatora ale nie wiem, czy przez JB, czy jakimś innym sposobem. Ma soft 3.xx a chce żebym jutro mu wgrał najnowszy, czyli 4.xx. Zrobię to normalnie updatem iTunes bo nie wiem jak zrobić JB a nie mam teraz na to czasu i chęci żeby się nauczyć. Czy wtedy jak wgram mu oficjalny soft Apple to zniknie mu ten simlock i będzie blokada karty sim, czy normalnie będzie działało wszystko i bez JB nie zrobię mu update?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja grałem. Kupiaste sterowanie, które zabiera cały fun z gry. Po 20 minutach wyłączyłem.

 

Popieram przedmówcę ale tak dla odmiany to skończyłem gierkę, bardzo się z tym męczyłem! pamiętam że niektóre walki na SNES-ie były trudne teraz te same starcia są masakryczni śmieszne!!! Jeśli ktoś ma JB to może sobie próbować reszcie nie polecam...

 

Dobrą gierką jest natomiast Infiniti Blade troszkę nudna po 15+ przejściu ale nie ma to jak się wyżyć masakrując kolejnego stwora maziając bezlitośnie paluchem po ekranie. Jak gram w to w tramwaju na wysokim poziomie (przeciwnicy lv 100+) to ludzie przesiadają się o kilka miejsc od mnie :D to wygląda podobno jak padaczka xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...