Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

I co to znaczy, że Apple go nie wspiera? Appy nadal wychodzą na soft 3.1.3.

Niektore aplikacje nawet na 4.0 nie dzialaja, a co dopiero na 3.1.3. Juz nie mowiac o braku multitaskingu, ktory mialy nawet stare nokie na symbianie :(

 

No i brak obslugi 3G dyskwalifikuje w moich oczach iP2G jako telefon "internetowy".

Odnośnik do komentarza

No jasne, 2G w porównaniu do iP4 to pradziadek, ale autor tam chciał telefonu łatwego w obsłudze - nie potrzebuje żadnych hiperappsów i multitaskingu.

Według mnie jeżeli chodzi o prostotę obsługi to iPhone jest jednym z najlepszych - ustępuje pewnie tylko temu:

 

1060_1.jpg

 

No a brak 3G, multitaskingu i wiele innych to oczywiście minusy iPhone, żaden ten telefon nie jest idealny, jak żadne urządzenie wypuszczone przez Apple ;)

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej kupić Iphone 3GS, czy dołożyć 800zł i brać czwórkę? Różnica pomiędzy tymi modelami jest aż tak widoczna, żeby dopłacać prawie 1000zł?

 

to zależy czy będziesz używać wielu funkcji telefonu, czy też raczej dzwonienie, pisanie, net i tyle. IP4 jest ciut mocniejszy (niektóre gry chodzą sporo szybciej), do tego posiada funkcję hot spota osobistego (podłączasz do niego urządzenia po WIFI jak do routera). choć patrząc, że IP5 w drodze to 3GS będzie już dwie generacje w plecy...

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze pewnie niedlugo wyjdzie kolejna generacja - przeciez to Apple ;)

Jednak jesli cena jest naprawde okazyjna (z ciekawosci, ile?) to ja bym bral - iPod 4G jest cieniutki, leciutki i, co najwazniejsze, ma ekran taki jak iPhone 4. Ktora opcje pojemnosciowa? To juz sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie - mi w iPhonie wystarcza 16GB, ale jesli roznica w cenie miedzy 16 a 32 jest nieduza to...

Odnośnik do komentarza

Mam opcję kupić w okazyjnej cenie ipoda touch 4g z pełną gwarancją, nówka ze sklepu. Czy to się opłaca(tzn. czy np. za 2 tyg wyjdzie nowa generacja i ch.uj strzelił okazję) i którą opcję pojemnościową najlepiej wziąć?

Ja mam Toucha czwórkę 32GB. To chyba najlepsza opcja tym bardziej, że NIE MA 16GB. Taki chwyt marketingowy 8 za mało, 16 nie zrobimy niech kupują 32 i wydają dużo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Update: BARDZO dobre ceny na produkty Apple(wszystkie, nie wiem tylko jak nowe ipady) w Warszawskim Saturnie -23% na bezwacie i porównując ceny Allegro, wygląda na to, że nie podwyższali ich 3 dni przed. Dodatkowo możliwość wykupienia za niewielkie pieniądze 4-letniej gwarancji zamiast 2-letniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oczywiscie, ze pewnie niedlugo wyjdzie kolejna generacja - przeciez to Apple ;)

Jednak jesli cena jest naprawde okazyjna (z ciekawosci, ile?) to ja bym bral - iPod 4G jest cieniutki, leciutki i, co najwazniejsze, ma ekran taki jak iPhone 4. Ktora opcje pojemnosciowa? To juz sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie - mi w iPhonie wystarcza 16GB, ale jesli roznica w cenie miedzy 16 a 32 jest nieduza to...

 

Jesteś na 100% pewien, że ekran zarówno w iPhone 4, jak i w iPod Touch 4G to Retina Display? Gdzieś mi się obiło o uszy, że Retina jest tylko w iPhone'ach, przez co iPod Touch 4G sporo traci (rozdzielczość ta sama, ale barwy/kontrast/jasność/kąty widzenia już nie te).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...