Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konstant

1. Da sie cos zrobic zeby nie trzeba bylo przy kazdym sciaganiu aplikacji z App Store wpisywac haslo ?

2. 3GS dostanie w koncu iOS5 ?

3. Czy mozna zmieniac (wybierac) sugestie podczas pisania sms'ow ? Czy tylko mozemy wybrac lub nie jedną sugestie ?

Odnośnik do komentarza

Co ma jesien do tego ? Od 3 lat iphone'y nie maja tej funkcji w porownaniu do androida.

 

 

No i ? Podoba ci sie Android? Good for you, tylko żeby ten system funkcjonował tak jak nalezy trzeba się mocno nakombinowac i potestować różne ROMy. Standardowy iOS + tweaki z cydii zjadają androida na sniadanie.

 

 

@konstant

 

1. nie

2. tak

3. nie można zmieniać, wybierasz tylko to co sie w danym momencie pokazuje

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ma jesien do tego ? Od 3 lat iphone'y nie maja tej funkcji w porownaniu do androida.

 

 

No i ? Podoba ci sie Android? Good for you, tylko żeby ten system funkcjonował tak jak nalezy trzeba się mocno nakombinowac i potestować różne ROMy. Standardowy iOS + tweaki z cydii zjadają androida na sniadanie.

 

Tak tak, jasne. Żyj dalej w swoim świecie. A takie podstawy jak text-wrap w przeglądarce doczekamy się chyba dopiero w iOS7. I oczywiście Apple wtedy "reinvent" web browsing.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Co ma jesien do tego ? Od 3 lat iphone'y nie maja tej funkcji w porownaniu do androida.

 

 

No i ? Podoba ci sie Android? Good for you, tylko żeby ten system funkcjonował tak jak nalezy trzeba się mocno nakombinowac i potestować różne ROMy. Standardowy iOS + tweaki z cydii zjadają androida na sniadanie.

 

Tak tak, jasne. Żyj dalej w swoim świecie. A takie podstawy jak text-wrap w przeglądarce doczekamy się chyba dopiero w iOS7. I oczywiście Apple wtedy "reinvent" web browsing.

Zgodze sie, ze iOS ma braki, a powiadomienia to absolutna porazka (iOS5 w koncu cos z tym zrobi) i ze Android jest swietny (wiele telefonow z nim uzywalem). Oba te systemy to przyszlosc, ale Apple nigdy nie mozna odebrac tego, ze zrewolucjonizowalo rynek telefonow. :)

Odnośnik do komentarza

Co ma jesien do tego ? Od 3 lat iphone'y nie maja tej funkcji w porownaniu do androida.

 

 

No i ? Podoba ci sie Android? Good for you, tylko żeby ten system funkcjonował tak jak nalezy trzeba się mocno nakombinowac i potestować różne ROMy. Standardowy iOS + tweaki z cydii zjadają androida na sniadanie.

 

Tak tak, jasne. Żyj dalej w swoim świecie. A takie podstawy jak text-wrap w przeglądarce doczekamy się chyba dopiero w iOS7. I oczywiście Apple wtedy "reinvent" web browsing.

Zgodze sie, ze iOS ma braki, a powiadomienia to absolutna porazka (iOS5 w koncu cos z tym zrobi) i ze Android jest swietny (wiele telefonow z nim uzywalem). Oba te systemy to przyszlosc, ale Apple nigdy nie mozna odebrac tego, ze zrewolucjonizowalo rynek telefonow. :)

 

Lol chlopie ale co to ma do rzeczy ? Mamy chylic czola bo ktos cos zrewolucjonizowal ? Szkoda, ze nie dopisales tego, ze apple nie mozna odebrac faktu firmy, ktora chyba najbardziej na zywca leci ze swoimi klientami w ch uja, na kazdym kroku ruch ajac ich bez mydla. Rewolucja nie ma nic do tego, ze ios jest biedny.

Odnośnik do komentarza

kuva, znowu to samo. jo j.ebe, jak konflikt ps3 contra xbox, opanujcie się. jak dla mnie żaden z tych systemów biedny nie jest, bo oba realizują świetnie swoje funkcje. i dobrze, że jest konkurencja, bo przynajmniej żaden z systemów nie stoi w miejscu. stwierdzenie ios jest biedny czy też coś zjada androida na śniadanie są bez sensu, bo każdy z systemów ma swoje mocne i słabe strony. obiektywnie rzecz ujmując. i de facto w mojej opinii tylko osobiste preferencje powodują, że ja np. lubię iOS i wolę iPhone od innych telefonów.

 

Ja z kolei zaznaczyłbym coś innego - uważam, że wojnę w skali świata (jak to brzmi) wygra ten producent, który wreszcie wyprodukuje przyzwoitego dual sima. Sporo ludzi na świecie posiada co najmniej dwa telefony: służbowy od firmy i prywatny (nie liczę zawodów typu pani z Tesco, oczywiście nikogo nie obrażając). Super byłby przyzwoity telefon, w którym moge w czasie rzeczywistszym przełączać się między kartami (w tym sensie, że wybierać z której karty dzwonić), odbierać dowolne telefony, dzielić książkę telefoniczną oraz wyłączać daną kartą jak chcę |(np. na czas urlopu).

 

Niestety ze smutkiem śmiem twierdzić, że iPhone taki nie będzie, prędzej stawiam na HTC.

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że iOS bez JB jest biedniejszy i prostszy od Andka i t o jest fakt, wiec nie wiem o co chodzi. Zwłaszcza kiedy mam pod ręką swojego iP4 i Galaxy S. Trzeba pamietać również, że JB nie zawsze jest możliwy - na hack v4.3 trzeba było trochę czekać. A bez Cydii, nie mamy dostępu to systemowych tweaków czy chociażby winterboardu i themes.

Odnośnik do komentarza

Wkleje to moj post z innego tematu, bo sprawa jest w miare pilna, telefon chcialbym odebrac juz jutro, a tu predzej otrzymam odpowiedz

 

a wiec

 

 

Czy warto sie przejmowac tym, ze iPhone ktorego chce kupic ma simlocka (na moja siec oczywiscie) ? Moglbym poszukac bez, ale tu mam go wlasciwie pod nosem, a sprzedawac go az tak szybko tez nie bede, mysle ze predzej sie zuzyje/zniszczy

 

Z gory dzieki za szybka odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...