Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Il Brutto napisał:

13.1 i iPadOS przesuniete z 31.09 na... 24.09 :banderas: Niesamowita firma.

 

Nie chcę wiedzieć co się musi odpierdalać u programistów, którzy nad tym siedzą xd. No ale fajnie, że to przyspieszyli. Rozjazd iOS na iPhonie i iPadzie to nic fajnego, np. zmigrujesz przypomnienia na jednym i potem na drugim nie masz do nich dostępu dopóki też nie uaktualnisz.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, raven_raven napisał:

 

Nie chcę wiedzieć co się musi odpierdalać u programistów, którzy nad tym siedzą xd. No ale fajnie, że to przyspieszyli. Rozjazd iOS na iPhonie i iPadzie to nic fajnego, np. zmigrujesz przypomnienia na jednym i potem na drugim nie masz do nich dostępu dopóki też nie uaktualnisz.

No wlasnie z tego powodu szanuje bo wiem jak to wyglada od srodka i ze nie wyglada to kolorowo a jak mi sie nawet czasami uda cos zrobic przed deadlinem to i tak nigdy tego nie wypuszczamy wczesniej tylko czekamy do oficjalnego terminu. 

Uaktualnilem telefon do 13 i bardzo mi sie podobaja nowe zdjecia, w sensie ta galeria. Arcade jest pierwszy miesiac za free to potestuje ale na IPadzie. Poza tym Ipada nie mozna uaktualnic, dopiero chyba iPadOS bedzie dostepny.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kubson napisał:

Ten aparat w iPhonie nowym taki trochę dziwny xd szoda ze nie wzięłaś zielonego, ja pewnie za rok wezmę pro s czy jak to się zwać będzie xd

Właśnie się wahałem przy preorderze między zielonym a srebrnym. Midnight Green bardzo ładny na żywo, ale musiałbyś go nosić bez case'u(w przezroczystym kondomie nie różni się zbytnio od czarnego), a u mnie to stanowczo odpada. 

Silver za to idealnie wleciał po latach obcowania z czarnymi ajfonami.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Marcin_wawa napisał:

U mnie wjechał AW5 i jestem mega zadowolony. Przesiadka z Series 3. Ten always on display nawet nie taki głupi. Myślałem, że to wyłączę, jednak nie trzeba wyginać nadgarstka siedzący przy biurku, aby zerknąć która godzina. Zobaczymy jak z baterią.

Bo to tylko godzina sie wyswietla czy caly ekran? Zyskala by bateria gdyby to wylaczyc?

Odnośnik do komentarza

@MichAelis Z tego co obserwuję, to bateria z włączoną tą opcją trzyma chyba podobnie do series 3. Może kilka % miałbym więcej w starym zegarku, ale co chwila bawię się nim i ustawiam nowe rzeczy, więc za wcześnie by stwierdzić na 100%. Bateria na pewno by zyskała, gdyby to wyłączyć. 

 

Poniżej porównanie ekranu aktywnego i wygaszonego. Wyświetla się cała tarcza ale jest lekko przygaszona z ciemnym tłem i odświeża się 1 raz na sekundę. Jak masz np. włączony trening, to lecą tylko sekundy, bez setnych sekund.


 

Spoiler

 

 

 

OhKufJp.jpg

 

i2qKeWv.jpg

 

 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Ja trójkę ładowałem codziennie, z ładowarki ściągałem o 5, a wieczorem ok 50%. Już się przyzwyczaiłem do takiego ładowania zegarka, więc jak piątka wytrzyma mi do końca dnia będę zadowolony. Teraz biorę wersję stalową, jestem ciekawy jaki wpływ będzie na spadek baterii miał jeszcze dodatkowo dostęp do sieci komórkowej, jak zostawię telefon w domu na ok. 1,5.  Telefon mam X, chciałem kupić teraz 11 pro, ale jakoś wogóle mnie nic nie przekonuje do tego (fotografem za mocnym nie jestem), a jak jeszcze na dodatek słabo wygląda ten tył! poczekam na iPady nowe, może wymienię mojego 10,5 pro. Telefon wymienię za rok. Super, że paski do zegarka pasują ze starszych modeli :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2019 o 21:21, kubson napisał:

Ten aparat w iPhonie nowym taki trochę dziwny xd szoda ze nie wzięłaś zielonego, ja pewnie za rok wezmę pro s czy jak to się zwać będzie xd

Jak dla mnie paskudny jest ten aparat. Nie wiem jak Apple to robi, ale z marzenia z czasów liceum, poprzez nijaki premium telefon, doszli najpierw do lipnego notcha, a teraz zrobili coś, co po prostu uważam za brzydkie. Jak dla mnie poprawną schludną implementację 3 obiektywów pokazał Samsung (przy czym tam to kropka kamery na ekranie z przodu też mnie mierzi).

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za Wasze opinie w tym temacie.

 

Anyway, pytanie do osób korzystających z jakichś szkieł na ekran. Wszystkie pokrywają dokładnie powierzchnię wyświetlacza i ani milimetra dalej? Kupiłem jakieś ESR no i trochę lipnie to wygląda, ale może krzywizna przodu nie pozwala na nic więcej. Następne pytanie: jakiś case polecacie? Mam silikon, ale przez prawie rok już zżółkł i do tego jeszcze od noszenia tego cholerstwa porysowały mi się boki ;/. Jedyny plus jest taki, że mam dużo pewniejszy chwyt, bo sam telefon przez te szkła na przedzie i jest śliski. Najlepiej jakby case był miękki, w dotyku coś a'la gumowany.

Odnośnik do komentarza

https://pancernik.eu/iPhone-X-10/etui/Puro-Verge-Crystal-Cover-srebrne?gclid=Cj0KCQjwt5zsBRD8ARIsAJfI4BjwRT2WFQaSdLzYRbrBGg5vlgTiYtp1FQOOBPRZl-qM5FNu5e0JLukaAv7NEALw_wcB

to mam, jest miekki i orzezroczysty. Jeden z cienszych, ale faktycznie poprawia chwyt.

syf sie dostaje pod niego, wiec trzeba czyscic. No i od prawie roku juz lekko zólty :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Dziękujemy za Wasze opinie w tym temacie.

 

Następne pytanie: jakiś case polecacie? 

 

Zawsze gdy decyduję się na case do telefonu, to biorę MSVII. Teraz też mam to założone na telefonie i jest ok. Przed młotkiem raczej nie ochroni z uwagi na to że jest to bardzo cienka konstrukcja, ale zdecydowanie poprawia chwyt telefonu. To jest plastik ale z fakturą przypominającą gumę.

 

Fanem case'ów nie jestem, ale jak już biorę to właśnie MSVII.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...