Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z ładowaniem i baterią. 
 

Mam używanego iphona 6s. Mam go już prawie 3 lata. Zanim wtyczka do ładowania złapie sie z telefonem musze pomerdać troszke kablem, dwie / trzy próby i ładuje. 
 

Jakiś czas temu telefon przeszedł na aktualizację 13.3.1

 

Kilka dni temu podczas ładowania telefon spadł na podłoge z 50cm. Od tamtej pory gdy wciskam wtyczke nie pojawia sie piorun na ikonie baterii - myślałem, że już czas na wymine portu (poziom baterii 31%). Telefon z wciśniętym kablem przeleżał całą noc. Rano sprawdziłem procent baterii i nic, zero, tyle samo ile była wieczorem (31%). Przy piciu kawy i rzuceniu kilkoma koorwami sprawdziłem telefon - 81% naładowania :| 

 

Od tamtej pory nie widzę ikony ładowania przy włożonej wtyczce ale jednak telefon sie ładuje (w ślamazarnym tempie). 
 

Naprawdę trudno korzystać z telefonu z takim kwiatkiem. Czego to może być wina? Wtyczka nie wygląda na winowajce. Jakieś porady? Da sie to zrobić w domu czy wykosztować sie w serwisie? 
 

PROBLEM ROZWIĄZANY:

 

Zmieniłem kostke ładującą :D 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie ma kompletnie sensu biadolenie o przeliczaniu dolara na złotówki. Inne realia i inne światy. Kolejna kwestia ze mamy najgorszy przelicznik, bo my mamy najczęściej z euro. 
Jezeli ktoś mieszka w USA, to spoko. Ktoś przylatuje do kraju i Ci może kupić-spoko. Przeliczanie czy kupowanie z wysyłka do nas nie ma kompletnie żadnego sensu.

Mozna kogoś poprosić żeby kupił na firmę i odliczy VAT. Wyjdzie tyle co w U.S. różnice mamy w 23% podatku. 
 

Tyle w kwestii ceny.

Peace

Odnośnik do komentarza

Ciekawie to wygląda, porządny iPhone za rozsądne pieniądze i przy tym jeden z ostatnich niedużych telefonów? :notbad:

Wstrzelili się przypadkiem idealnie. Pandemia pewnie uderzy w rynek telefonów premium (ludzie martwią się o swoje finanse, nie podróżują, więc nie robią tylu zdjęć, nie mają gdzie szpanować nowym sprzętem), a tutaj akurat wychodzi kryzysowy iPhone, idealny na wymianę sfatygowanych czy uszkodzonych 8 i niżej lub dla nowych użytkowników smartfonów. Pewnie z Androida też parę osób przejdzie/wróci, szczególnie szukających czegoś kompaktowego.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Widzę, że same zachwyty.

Akurat żonie mieliśmy brać w tym roku telefon, teraz ma 6s i juz strasznie się zawiesza itd, więc pora na zmianę.

Faktycznie dobry to telefon będzie? Bo specyfikacja aparatu i wyświetlacza to to samo co 6s, ale proces już zupełnie inny, ponoć najlepszy jaki produkują obecnie? 

Czy zatem zdjęcia będą "lepsze"? Wiadomo, że fajnie móc robic ładne zdjęcia. 

Pytam jako laik, więc nie bijcie. 

Odnośnik do komentarza

https://antyweb.pl/apple-mbank-iphone-dwa-razy-platnosc/
 

Padlo i na mnie :reggie: 2,5k zablokowane, dzwonilem tu i tu, moze uda sie cos wczesniej zadzialac i oddadza wczesniej niz 2tygsy.

Dobrze ze byl przyplyw gotowki, bo generalnie slaba akcja. Nastepny zakup przez revoluta

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza

wziales 128 ze az 2.5k? ja od lat na 32gb starym SE i nigdy nie zapelnilem wiecej niz 60% to tutaj wjezdza 64 i bedzie az nadto. Zastanawiam sie jeszcze nad kolorem czy ten bialy bardziej bedzie pasowal pod Space Gray w ktorym mam wszystko inne, czy brac czarny. Ten bialy jakis taki bardziej srebrno-mleczny sie wydaje. W ogole troche z dupy te kolory zamiast zrobic klasyczne to bym sobie zloty wzial. Albo chociaz mogli dac ten fajny zielony z serii pro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...