Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2020 o 20:53, Banny napisał:

Faktycznie dobry to telefon będzie? Bo specyfikacja aparatu i wyświetlacza to to samo co 6s, ale proces już zupełnie inny, ponoć najlepszy jaki produkują obecnie? 

Czy zatem zdjęcia będą "lepsze"? Wiadomo, że fajnie móc robic ładne zdjęcia. 

 

Procesor to A13, ten sam co w 11 Pro, więc będzie petarda. Aparat z trybem portretowym, więc prawdopodobnie zbliżony do tego z XR'a, czyli  bardzo spoko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Il Brutto napisał:

wziales 128 ze az 2.5k? ja od lat na 32gb starym SE i nigdy nie zapelnilem wiecej niz 60% to tutaj wjezdza 64 i bedzie az nadto. Zastanawiam sie jeszcze nad kolorem czy ten bialy bardziej bedzie pasowal pod Space Gray w ktorym mam wszystko inne, czy brac czarny. Ten bialy jakis taki bardziej srebrno-mleczny sie wydaje. W ogole troche z dupy te kolory zamiast zrobic klasyczne to bym sobie zloty wzial. Albo chociaz mogli dac ten fajny zielony z serii pro.

 

Ja zapełniam 128 GB dwa razy w roku zdjęciami i filmami. 

Odnośnik do komentarza

Do mnie już dotarł.
Porównanie ze starsza wersją:

 

Spoiler

M4PYBfS.jpg

bwwYyx3.jpg

VMWZRzSg.jpg

 

Zawartośc pudełka:

Spoiler

lr8sZs7.jpg

 

Z podstawowych rzeczy to nie ma gniazda 'jacka' (słuchawki mają złączę lighting) i obiektyw z tyłu wystaje za obudowę. Jakby ktoś chciał zdjęcie czegoś konkretnego to piszcie i postaram się dodać :)

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, DumaDyma napisał:

Znajdę na ios appke coś na kształt ymusic z androida. W skrócie YT bez reklam i możliwość odtwarzania na zgaszonym ekranie?.


ja uzywam przegladarki dolphin do odtwarzania yt w tle, reklamy musze przebolec niestety. 

 

 

rowniez do mnie dotarlo malenstwo czerwone :wub: 

trza szybko jakiegos case’a ogarnac zeby nie wygladal z tylu jak poprzedni xd

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ukukuki napisał:

No kilkaset złotych mogę dać za dobre słuchawki ale nie za pchełki. 

 

Co do SE całkiem dobre opinie zbiera, mocno się zastanawiam nad zakupem. Tyle ,że mój P20 dalej się świetnie trzyma i w sumie nie wiem po co mam zmieniać telefon ;d

Myślę, że przejście z P20 na ekran 4.7" mogłoby okazać się barierą nie do zniesienia.

 

Z testów wynika, że iPhone SE strzela bardzo dobre zdjęcia mając jedynie jeden obiektyw, szanuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...