Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mustang napisał:

Z Touch ID nie muszę ściągać maski ani kupować watcha żeby odblokować telefon i nie muszę patrzeć w kamerę przy płaceniu telefonem. A co jest lepsze w Face ID?

Z Face ID nie musze ściągać rękawiczek zima ani kupować watcha żeby odblokować telefon i nie muszę się martwić że raz na pięć razy nie złapie mi odcisku.

Poza tym SE2 to już strasznie leciwa konstrukcja.

Odnośnik do komentarza

No dobra, pierwszy konkret, działa w rękawiczkach. Chociaż obecnie maska jest ważniejsza niż rękawiczki. 
 

Imo głównym powodem jest pewnie uproszczenie konstrukcji: wylatuje czytnik palca, kamera ogarnia kolejną funkcję z podobnymi rezultatami, dla klienta nie ma problemu, Apple oszczędza.

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Mustang said:

Z Touch ID nie muszę ściągać maski ani kupować watcha żeby odblokować telefon i nie muszę patrzeć w kamerę przy płaceniu telefonem. A co jest lepsze w Face ID?

 

Naciskanie jest niewygodne, zajmuje więcej czasu, po prostu jest to przestarzała technologia.

Face Id działa kozacko w moim telefonie. Pod rożnym kontem, pół metra od telefonu itd, ale jak słusznie wspomniałeś o maskach - w sklepach robi to mały problem. 

Dlatego Face Id też zostanie szybko wyparte i zostanie wprowadzona technologia oparta na siatkówce oka. U mnie w pracy tak właśnie się mnie rozpoznaje po przyjściu do pracy.

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
On 7/7/2021 at 2:50 PM, Sven Froost said:

Ustawienia, Apple ID, iCloud i tam wlacz synchro. I ze ja Ci pomagam :pawel:

Teoretycznie tak powinno działać, w praktyce mam jakiegoś buga i nie proponuje mi synchronizacji ani też nie kupuje kontaktów. Ale nic, dopóki nie stracę telefonu to bez znaczenia, spróbuję znowu jak będzie jakiś większy update.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mysle o duzych zmianach w swoich urzadzeniach mobilnych. Dostaje z powrotem od mojej Mamy swojego starego iPhona SE i mysle czy nie pozbyc sie swojego iPhona XS Max. Mam teraz Apple Watcha SE 44 mm Cellular i mysle czy nie uzywac go glownie do komunikacji z jednym numerem a drugi do pracy miec w iPhonie SE i czesto go nie miec ze soba. Myslicie ze z powodzeniem mozna korzystac z Apple Watcha + Airpodsow jako zamiennika telefonu? Moj AW bedzie dzialal tak samo szybko i sprawnie podpiety do iPhona SE (1 Gen) jak do iPhona XS Max? Jako ze mieszkam za granica to bede dobrym beta testerem :pawel: :lapka: 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Sven Froost napisał:

Bateria w moim Apple Watch SE trzyma 2 dni na ta chwile, forum jest dalej najlepsze w domu na laptopie a te rzeczy moge ogarnac na swoim iPhonie SE. Do tego wkurza mnie juz ciezar mojego iPhona XS Max i powaznie mysle o sprzedazy. No i jak go sprzedam to kupie za tyle quada :D 

Spoko, skoro masz wszystkie urządzenia to zawsze możesz przetestować różne konfiguracje. Ale raczej bym odpuścił sobie tego SE pierwszej generacji, bo, wiadomo, będzie wspierany pewnie tylko do końca przyszłego roku.  Ja bym wolał konfiguracje iPhone 12 Mini + AW albo iP 12 bez zegarka, chyba, że tak jak mówię, korzystasz z funkcji sportowych. Skoro mówisz, że telefonu nie chcesz nosić przy sobie za często to na pewno będzie taka sytuacja, że Ci go zabraknie bo akurat będziesz chciał po prostu coś szybko sprawdzić i nie będziesz miał jak. 

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info, jak bedzie wspierany jeszcze przez rok to sam wyprobuje SE a swojego iPhona XS Max jednak sprzedaje. 12-stka Mini mnie kusi ale ze wzgledu na finanse zostane przy SE ktory dodatkowo jest jeszcze lzejszy a na tym mi teraz zalezy. Niedlugo napisze wrazenia z takiej konfiguracji jak sie spisuje w praniu :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...