Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, messer88 said:

Zamówiłem ostatnio to oficjalne silikonowe bo mi się kolor podoba xd przyjdzie we wtorek to zobaczę co to warte. 

Na SE mam czarne. Bardzo wygodne, ładnie eksponuje miejscami czerwony kolorek telefonu, nie pogrubia całości i nie wygląda tanio. Natomiast ta matowa wierzchnia warstwa dość szybko łuszczy się na rogach (w moim po paru tygodniach), znany problem. Mnie to nie przeszkadza i zadecydowanie kupiłbym ponownie, ale jakby się kiedyś z tym uporali byłoby jeszcze lepiej. Aha, przyczepia się do niego kurz, ale po przetarciu na mokro zaraz schodzi. Nie szkodzi mu przecieranie alkoholem.

Odnośnik do komentarza

Teraz uzywam skorzanego i jest wrazenie ze to premium etui. Mam czerwone do czarnego telefonu i wyglada swietnie, po jakims czasie sie sciera ale przez to nie wyglada wcale gorzej co dziwne. Minusy to slabe zabezpieczenie przed uderzeniami i sie slizga ale co dziwne go nie upuszczam. Chce kupic silikonowe i nie wiem czy wybrac oryginalne ktore jest bardzo spoko czy etui UAG (Plyo) albo jakies inne, po glowie chodzi mi jeszcze jakies bardzo miekkie prawie plynne silikonowe badz z podobnego materialu. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza

Kostkę mam, ale kabla nie mam USB który by pasował do wejścia telefonu.

 

EDIT; Właśnie się zakręciłem. Miałem w zestawie jakiś kabel (model 12 pro) ale bez kostki i który nie pasuje do kostek jakie miałem. Teraz domówiłem kostkę, a nie wiem czy ten kabel będzie pasował :yao: 

 

EDIT2: Widzę na filmikach, że potrzebuje kostki USB-C i ona ma mniejsze wejście. Czyli chyba dobrze zamówiłem :)

 

 

 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza

Różnica bardzo spora. Wszystko śmiga lepiej. No i ewolucja wszystkiego po trochu. No i 5g doszło, ale to już chyba norma. 12 Pro mam od roku.

Mi ten XS leżał od listopada jak dobrze pamiętam, schowany aż w końcu wystawiłem na FB i szybko poszedł, chociaż z ceny lekko zjechałem, ale lepsze to niż miał leżeć.

Sprzedałem za 250funi, a chcialem 300. Ale przyjechała kobitka, odebrała i z głowy. 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...