Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szukam futerału do iPhone 12 Pro Max.

 

Przesiadam się z iPhone X i telefonu jeszcze nie mam, ale obawiam się że może to być wielka świnia i ciężko będzie mi go obsługiwać w moich średnich dłoniach.

 

W związku z tym pomyślałem, że może warto by zainwestować w futerał, który ma taką opcję wyciągnięcia linki przez którą można przełożyć palec. Coś takiego:

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

 

pobrane.png

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem 12 mini, generalnie jestem zadowolony, przesiadka z pierwszego SE wyszła bardzo pozytywnie. Telefon mógłby być jeszcze mniejszy jak dla mnie, ale jest ok, przyzwyczaję się. Brak touch id nie jest tak bolesny w warunkach domowych, bo face id działa szybko i fajnie, no ale wystarczy wyjść z domu i trzeba ciągle bawić się kodem, bo przez maskę nie da się telefonu odblokować czy zapłacić w sklepie. Trochę szkoda, że nie dali touch id gdzieś z boku telefonu jak w tabletach, w obecnych czasach byłoby to zbawienne.

Na duży minus kurz, telefon go łapie strasznie szybko, przez co cały jest już zakurzony i nie wygląda to za dobrze. Szkła zamówione, więc może będzie ciut lepiej jak już założę na przód i tył.

Oled wymiata i tylko już żal, że nie mam też tv oled smile.gif

Odnośnik do komentarza

Ja także przesiadłem się na 12 mini, też po tymczasowym użytkowaniu pierwszego SE i jestem zachwycony. System wiadomo, błyskawica, chodzi jak należy, ale to czego się bałem to korzystania z FaceID i innego umiejscowienia paska sterowania oraz skrótu do uruchomionych aplikacji... No tak po kilkunastu minutach cały niepokój odszedł w niepamięć, bo FaceID chodzi genialnie, pasek sterowania wybiera się wygodnie, dzięki małym gabarytom telefonu, a i skrót do aplikacji również wskakuje intuicyjnie. 

Czego jestem świadomy to średnia bateria, ale spokojnie cały dzień, a nawet więcej jestem w stanie normalnie go użytkować bez jakiegoś specjalnego oszczędzania.

 

Na ten moment bardzo udany zakup i myślę, że spokój na kilka kolejnych lat.

 

 

Odnośnik do komentarza

12 mini wydaje mi się najlepszym telefonem wydanym w ostatnim czasie i szkoda, że podobno nie sprzedaje się najlepiej (w porównaniu do innych 12). Ale główną konkurencją wydaje się być popularny SE 2, który z racji dużo niższej ceny jest bardzo atrakcyjną alternatywą, a do tego nie ma Face ID, które przez chodzenie w maskach bardziej przeszkadza niż pomaga (dla mnie dealbreaker).

 

Dalej czekam na odpowiedź ze strony czegoś z Androidem, są jakieś ploty o nowej Xperii Compact, ale jak się nie doczekam, to chyba kupię SE 2, bo to jakaś paranoja, że wśród dziesiątek nowych modeli nie ma żadnego mniejszego.

Odnośnik do komentarza

Poradniki na yt jak ogarnąć face id z maską dają radę i już telefon się odblokowuje, więc chociaż tyle.

Z mini jest problem ceny, dopłacić 100 dolców i masz 12, więc ludzie wolą większy telefon. Jakby był tańszy to z pewnością miałby większe zainteresowanie. Za kolejne 4 lata będę się martwić co dalej, więc liczę, że na tyle obecny mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Jest pewna grupa ludzi glownie 30-40 ktorzy cieplo przyjmuja male telefony jak SE albo Mini, sam do takiej naleze. Mysle ze problem jest w tym ze ludzie kupuja duze telefony bo zastepuja im one komputer. Slyszalem juz o przypadkach ze ludzie nie maja zwyklego kompa w domu tylko uzywaja urzadzen mobilnych. Niedlugo obsluga office znow bedzie rarytasem jak w latach 90tych. 

Odnośnik do komentarza

To z zastąpieniem komputera, to po pierwsze. Szczególnie w krajach rozwijających się, ludzie przeskakują etap komputera czy nawet TV w domu i zadowalają się telefonem z dostępem do internetu. Z kolei np. kobietom większy ekran nie przeszkadza, bo noszą telefon w torebce. Młodzież chce większy ekran do tik toków. Starsi żeby lepiej widzieć drobny tekst. Widziałem też ciekawy argument odnośnie wersji 12 właśnie, że ludzie wolą większy telefon, bo od roku i tak są zdecydowanie mniej mobilni i więcej korzystają ze smartfona w domu, a nie na mieście czy w podróży.

 

Ja z kolei chcę poręczny telefon obsługiwany jedną ręką i mieszczący się w kieszeni, a wielkość ekranu ma dla mnie nieduże znaczenie, bo do filmów mam tablet, do pracy komputer, a w samochodzie Android Auto. Niestety jestem w mniejszości.

54 minutes ago, Moldar said:

Z mini jest problem ceny, dopłacić 100 dolców i masz 12, więc ludzie wolą większy telefon.

Paradoksalnie osobiście wolałbym dopłacić za miniaturyzację i mieć mniejszy telefon.

Odnośnik do komentarza

Koledzy? mam iphone 8 i dziś zauważyłem, że głośność jest na zero.

Próbowałem podgłosić podgłosić przyciskami po lewej stronie, ale telefon sam wycisza. Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?

 

Problem solved. Wystarczyło wyłączyć i włączyć telefon.

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.02.2021 o 09:05, milupl napisał:

Koledzy? mam iphone 8 i dziś zauważyłem, że głośność jest na zero.

Próbowałem podgłosić podgłosić przyciskami po lewej stronie, ale telefon sam wycisza. Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?

 

Niedługo kurwa w nowych srajfonach nawet za danie głośniej volume będzie się płacić. xddddd W ogóle jak można kupić słuchawkę za 5 tysi i nie można dzwonka sobie wgrać tylko płatne od Apple? W którym wieku żyjemy?

Odnośnik do komentarza

Największy minus - placenie za markę i brak możliwości grzebania głębiej w systemie. Wyjebane mam na zabawę z jb. W domu mam 12 pro i nie znajduje różnicy w szybkości działania z moim Samsungiem. Z całym szacunkiem dla Apple - niech sobie ludzie kupują co chcą, ja nie muszę się dowartościować i kupować słuchawkę za 5k żeby błyszczeć.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy takie płacenie za markę?

Swego czasu chciałem się przerzucić na iPhone'a, mądry kolega mi doradził 'a daj spokój, za 1k kupisz Xiaomi, które działa identyko'. No i po niecałych dwóch latach Xiaomi wylądował w koszu na śmieci, bo zaczęły się z nim dziać dziwne rzeczy (sprawiające, że telefon był bezużyteczny), nie mówiąc już o kulturze pracy urządzenia. Jak ja tego chińskiego ścierwa nie cierpię. Kupiłem później produkt Apple i działa zgodnie z oczekiwaniami. Grzebanie głębiej w systemie? Jestem za stary. Telefon ma dzwonić/odbierać połączenia, mieć szybko działające appki mailowe, finansowe, plus robić ładne zdjęcia. Wyje.bongo na "grzebanie głębiej w systemie", co tam chcesz grzebać? :yao: 

Kultura pracy okay. Wizualnie estetyka okay. Żyć nie umierać.

Niestety dobre telefony kosztują podobne pieniądze co iPhone, a drugi raz w karakana z chin to ja nie wejdę.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...