Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już ostatnio nerkę zaczynam nosić, portfel, telefon, klucze od mieszkania, klucze do samochodu xd Myślałem ,że mini trochę mnie odciąży ale dalej lipa, muszę portfel zmienić na mocno minimalistyczny. Jak jest zimniej to wiadomo nie ma problemu, są dodatkowe kieszenie. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Ukukuki said:

Mam teraz maxa z pracy i dla mnie to niestety jest patelnia. Nigdy go nie noszę w spodniach, albo trzymam na biurku albo ląduje z laptopem w torbie. No ale dla mnie niewygodna już była 11. 


Moze jakies dobre etui zalatwi sprawe?

21 hours ago, Ukukuki said:

Ja już ostatnio nerkę zaczynam nosić, portfel, telefon, klucze od mieszkania, klucze do samochodu xd Myślałem ,że mini trochę mnie odciąży ale dalej lipa, muszę portfel zmienić na mocno minimalistyczny. Jak jest zimniej to wiadomo nie ma problemu, są dodatkowe kieszenie. 


A ja wychodze na spacery tylko z Apple Watchem i ostatnio bylem tak na zakupach, polecam :sir:

Odnośnik do komentarza

Dzis przyszedl nowy 12 Pro. Max wydawal mi sie za duzy wiec zdecydowalem sie na mniejsza wersje i rzec musze, ze wybor byl trafny. Rzadko ogladam cokolwiek na telefonie (najczesciej zrzucam obraz na TV), ale czasem lubie jakies glupie podcasty posluchac, jakies playthtough obczaic, no i zorganizowac sobie tydzien pod rodzine, prace, silke, itd. Ten telefon swietnie sie wkomponowuje w moje skromne potrzeby, a i miejsce w kieszeni sie na niego znajdzie. Czesto laze z plecakiem wiec boczna kieszen swietnie sie nadaje do noszenia telefonu. Podoba mi sie bryla, intuicyjny, prosty interface, kilka solidnych apek dla sklerotyka i sliczny, wyrazny obraz na zdziebko wiekszym niz moj poprzedni XS. 

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Korzystam na swoim iPhonie SE (1-gen) i śmiga ok ale trochę już muli. Fajne combo ten Apple Watch i iPhone SE który jest najlżejszy ze wszystkich wspieranych telefonów, trochę wali ode mnie luka w tym połączeniu ale telefon raczej zmienię bo wydaje się być trochę upośledzony w kombinacji iPhone SE + Apple Watch SE + AirPodsy 2 chociaż i tak daje radę xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.08.2021 o 14:10, Santi napisał:


Tylko ekran 120Hz ma być tylko w wersjach Pro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem, tym Apple będzie napędzać sobie sprzedać - wyświetlaczem i lepszym trochę aparatem.

Jestem tylko ciekawy jak to wytrzyma bateria, bo ta nigdy nie była mocnym punktem iphona. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...