Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ping napisał:

Wyje.bongo na "grzebanie głębiej w systemie", co tam chcesz grzebać? :yao: 

 

 

Emulacja :D Ma też parę rzeczy gorzej zrobione jak wysyłanie kilku różnych plików pocztą itp. Taka sobie apka z albumem, do dzisiaj nie wiem jak kilka zdjęć wysłać na raz pocztą z tej galerii. Pierdoły jednak mi robią. Część pewnie z niewiedzy, androida używam ponad 10 lat a iOS 4-5 i to jako drugiego systemu. No i standardowo nie tak bogate w apki jak sklep google. Od specjalistycznych apek po codziennego użytku jak np. vitalia start. 

 

Dla mnie to nie jest problem bo i tak jestem zmuszony do użytkowania dwóch telefonów, jednak jak już mówiłem jesli miałbym wybierać to wolę androida jeśli chodzi o telefony. iOS jeśli chodzi o tablety to jest sztos. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No ładnie to kolega określił.

 

A jak ty @ping piszesz, że jesteś za stary to ja tak mam ze słuchawką, że lubię jeszcze pogrzebać i mam na to czasu trochę. Niestety na konsole w ogóle - nie pamiętam kiedy jakąś grę skończyłem większą. :( Sklep Play dla mnie lepszy bo wszystko za free w sieci i ogromny wybór, dochodzą modowane gry... 

 

Nie twierdzę, że jak zdziadzieje jak Ty to nie przesiądę się na iPhone ale jeszcze nie teraz. Trochę jeszcze się pobawię. :p

 

Ja poczułem klimat akurat jeśli chodzi o emu i granie pod kołdrą jak na PSP. :cool:

Odnośnik do komentarza

Switch pysiu.

Co tam można robić, jak się wgra softmoda na EMULATORACH, to o jeny.

Chociaż gier z mocniejszych sprzętów nie uciągnie, no i na robotę w kieszeni nie zabierzesz.

 

Próbowałem też owocu zwanego mobilnymi grami, ale to wszystko tłuczą praktycznie na jedno kopyto, byle reklamy i wyciskanie wirtualnej waluty się zgadzało.

Ajfon fajny również dla debili, bo trudno cokolwiek zepsuć :).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ajfony tez sa skladane w Chinach wiec to ta sama chinszczyzna co Samsung.

 

Kupilem iPhone’a SE jako telefon zastepczy kilka lat temu (z 5-6?) i od jakis 2 lat moja dziewczyna go uzytkuje. Tez sa jaja, bo telefon sie wylacza jak jest zimno, guzik blokowania ekranu nagle przestal dzialac itd. wiec to nie sa niewiadomo jak solidne sprzety. 
 

Jezeli chodzi o cene to moim zdaniem ten argument nie ma sensu bo te lepsze androidowe sluchawki kosztuja takie same pieniadze co iPhone.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, szejdj napisał:

Pokaż mi jak ktoś użytkuje 6 letniego androida kupionego za 2000PLN. 

Może nie 6 letni android, ale nadal korzystam z Lumii 640 kupionej 6 lat temu za 600zł. Bateria trzyma z 4 dni, można zadzwonić a nawet odczytać sms-a, no i bardzo dobrze działa emulator SNES-a.

Odnośnik do komentarza

@ping Ziomek zachciało mi się wczoraj Diablo z psxa ograć. Bez żadnego roota podłączyłem pada od ps 3 pod słuchawkę i odpaliłem epsxe z open gl. Fajnie tylko po przeprowadzce zgubiłem uchwyt na pada. Szybka rozkmina i myk intuicyjnie screen sharing i gram sobie na tv w salonie. 

 

Wybacz. Musiałem. Nic osobistego. :cool: Ja mam tak, że mi się jeszcze zachce kombinować i nie lubię jak mnie coś sztucznie ogranicza bo na tym nie zarobi. :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja rozwaliłem ekran w służbowym iphone 11. Telefon co prawda miał etui i szkło jednak telefon upadł płasko ekranem do płytek. Etui nie wystawało poza obrys ekranu więc poszedł cały wyświetlacz z ekranem. Taką samą sytuację miałem kiedyś LG G5. Od tamtej pory tylko i wyłącznie etui które wystaje lekko ponad ekran. 

 

Samo szkło może chronić przed rysowaniem się ekranu jak ktoś nosi telefon z kluczami w jednej kieszeni. Przy samym upadku etui jest jednak ważniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...