Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MichAelis napisał:

Dobry Android xdddddddd

 

Ok nie zartuje juz. Podstawowe pytanie po co chcesz sie przesiadac? 

Bo mam w zasadzie darmową okazję (mógłbym sprzedać IP to bym nawet zarobił) a i zawsze chciałem sprawdzić czy to faktycznie takie super telefony, ale zawsze szkoda mi było kasy. Po chwili testowania już mnie boli brak wyższego odświeżania, ale nie jest aż tak tragicznie. 

Odnośnik do komentarza

Pobaw sie i sprzedaj, nie stracisz.

Apple to przede wszystkim ekosystem i jak mawiał Steve Jobs it just works. Mozna sie śmiać ale taka prawda ;)

 

Jak przez lata używałeś Androida może byc ciezko, bo tu nie "pogrzebiesz" w systemie. Mnie np przyciąga intuicyjność obsługi, a nie od 10 lat przyciski wstecz home i menu. Co kto lubi

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, creatinfreak said:

Przesiadał się ktoś ostatnio z dobrego androida na iOS? Jakie plus/minus? Bawię się chwile 12 pro max i tak na pierwszy kontakt dziwnie się nawiguje po systemie bo pewnie połowy podstawowych rzeczy czy gestów jeszcze nie znam.

Ja się przesiadłem, bo chciałem mniejszy telefon.

Z minusów pierdoły, trzeba się nauczyć innych gestów i na andku miałem appkę dodatkowo przyciemniającą ekran, a na iOS nie znalazłem. 

Z głównych plusów stabilniejszy system, CarPlay stabilniejsze od AA, Apple Pay.

 

Nie żałuję zakupu, na chwilę dzisiejszą brałbym dalej iPhone.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie kto mi pomoże to normalnie stawiam flaszkę i wysyłam na wskazany adres ;) otóż miałem wcześniej iPhone 7/8 i radio w samochodzie które wspiera iPody. Zasilanie idzie po kablu ale zawsze czyta urządzenie po czym wyskakuje napis No music w radiu. Myślałem ze tak po prostu ma być ale kumpel przyszedł do mnie jeden z iphonem x podłącza się do mojego kabla i odrazu steruje Spotify ze swojego tel i muzyka leci w aucie i na radiu wyświetlają się utwory. Następny wpada z 13 i to samo. Kupiłem teraz iPhone xs zrobiłem sobie kopie z mojej 8 podpinam w takiej samej konfiguracji i wyskakuje komunikat No music. Co jest grane? Apple support nie jest w stanie pomoc mówią mi żebym w radiu grał nowszy soft xd szukałem chyba wszystkiego i nie wiem 

edit: ogarnalem to i działa, uff :obama:

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.03.2022 o 01:17, Wilk_Zly napisał:

12 Mini wjechał na stan. Fajny telefon. Przypomina iPhone'a 5. Podobny feeling. 

Możliwość żywego "tłumaczenia" zaznaczonych fragmentów tekstu (z jaką dokładnością!) jest imponująca. To kwestia OS? Pytam bo miałem najnowszą wersję OSa na iPhone 8, ale takiej funkcji nie zaobserwowałem? 

I jak wrażenia? Nie uważasz, że czegoś mu brakuje?

Odnośnik do komentarza

tak z innej beczki... mam założone szkło maskujące (takie że kobita obok nie widzi co oglądam, bo ekran ściemnia, o coś jak przy bankomacie).

No i mam ryski na tym. Czy samemu usuwać, czy w jakimś serwisie? Nie wiem, czy to tak łatwo zejdzie, czym to zdjąć? Podważyć nożykiem? Nigdy tego nie robiłem i wolę zapytać na forum zagrajmerów.

Odnośnik do komentarza

Ja sam zawsze ściągam moje folie/szkła hartowane. Paznokciem lekko podważasz. Sztywne jest, więc ładnie odchodzi po chwili. Przy zdejmowaniu, jak będzie pękało, to się nic nie stanie. Wymieniam sobie i żonie co kilka miesięcy, nigdy nie było problemów. Też mam to maskujące teraz, żona się wkurza, że jak jedziemy autem to GPSa nie widzi xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przeszedłem z ósemki na 12 mini, dziwna ta ramka, trochę mi zasłania punkty w jednej gierce :) muszę się przyzwyczaić, aparat na plus, a tak z innych rzeczy to denerwuje mnie że wiadomości SMS są widoczne dopiero po pokazaniu twarzy. W sensie, domyślnie są ukrywane, żeby ktoś postronny nie odczytał. Chcę to zmienić, bo np. telefon leży na ładowarce indukcyjnej, obok kompa - dostaję jakiegoś bzdurnego smsa, typu "OK", a muszę podnosić tel i odblokowywać... Trochę to męczące.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Panowie posiadam galaxy s9 i mimo że wydajnościowo więcej mi nie potrzeba to bateria już pada i przy 30% potrafi telefon po prostu się rozładować nagle do 0. Jako że zamierzam nabyć apple watch wybór padł na telefon z IOS. Dla mnie smartfon to głównie przeglądanie www i słuchanie muzyki plus jakieś małe giereczki. Najbardziej zależy mi na wytrzymałej baterii dlatego pytanie warto brać iphone 13 czy lepiej dopłacić do wersji pro? Czy jasność ekranu w wersji pro jest wyraźnie wyższa ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2022 o 13:59, grzybiarz napisał:

Przeszedłem z ósemki na 12 mini, dziwna ta ramka, trochę mi zasłania punkty w jednej gierce :) muszę się przyzwyczaić, aparat na plus, a tak z innych rzeczy to denerwuje mnie że wiadomości SMS są widoczne dopiero po pokazaniu twarzy. W sensie, domyślnie są ukrywane, żeby ktoś postronny nie odczytał. Chcę to zmienić, bo np. telefon leży na ładowarce indukcyjnej, obok kompa - dostaję jakiegoś bzdurnego smsa, typu "OK", a muszę podnosić tel i odblokowywać... Trochę to męczące.

przecież możesz to wyłączyć

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś przeźroczystego case’a dla iPhone 12 mini które nie robi się żółte xd. Czytałem o Spigen Ultra Hybrid. Producent zarzeka się, że nie żółknie a w opiniach czytam, że żółknie xd.

 

Wziąłem zielonego i podoba mi się kolor i nie chce go zasłaniać.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...