Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie o co chodzi w tej grze flower? czy naprawdę w to się tak fajnie gra? i czy warto brać fat princess? to jest tylko multi czy single też? mógłby mi ktoś wymienić zalety i wady tych dwóch gier. z góry dziękuje :)

 

"Flower" - jesteś sobie płatkiem kwiatu i latasz nad polami, miastami, górami "zbierając" inne płatki z kwiatów, przywracając kolory i życie poszczególnym krainom. Sterowanie jest tylko za pomocą sixaxisa, bardzo intuicyjne i przyjemne a efekt latania urzekający. Określenie "gra" w przypadku "Flower" nie do końca się sprawdza, bo faktycznie, mamy sterowanie, zaliczanie leveli, zbieranie trofeów, ale bardziej chodzi o urzekające doświadczenie, piękną grafikę, muzykę, odprężenie i relaks przy konsoli :) To jeden z moich najlepszych zakupów na PSN i nie ma to jak raz na jakiś czas polatać sobie nad polami kwiatków ;)

 

PS. "Flower" też świetnie działa jako wprowadzanie żony (tudzież dziewczyny) w świat konsol ;)

Odnośnik do komentarza

hmmm to kuszące takie odstresowanie w flowera + blant :) a nie nudzi się szybko ta gra?

 

Jak chciałbyś ją odpalać codziennie to nie ma co ukrywać, że możesz się lekko znudzić ;) Na początku nie mogłem się oderwać, teraz włączam kilka razy w miesiącu i za każdym razem jest przyjemnie :)

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

mam pytanie o co chodzi w tej grze flower? czy naprawdę w to się tak fajnie gra? i czy warto brać fat princess? to jest tylko multi czy single też? mógłby mi ktoś wymienić zalety i wady tych dwóch gier. z góry dziękuje :)

Fat Princess to najwieksze rozczarowanie w historii PSN. Gra piękna, wciągająca, stawiająca na współpracę w grupie. I właśnie owa współpraca moooocno kuleje. Co z tego że ty próbujesz wykonywac cele misji skoro 90% pozostałych graczy wali na ślepo naprzód i nawala się bezmyślnie mieczykami. Jak nie masz zgranej grupy friendsów młócących w tą grę to sobie odpuść. Gracze-debile zmarnowali tę grę...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Kolejna aktualizacja i kolejne dwie warte uwagi(przynajmniej w moim wypadku) gierki, Catan i Rocket Knight HD.

 

Choć cena RK to jak dla mnie troszkę za duża(47). Tutaj trailer gierki: http://www.youtube.com/watch?v=ge6p9-dQZX0.

 

Ale Catanem(jedna z moich ulubionych gier planszowych/towarzyskich) warto się zainteresować i to jeszcze w takiej cenie(18). Tylko czy to jest dokładnie taka sama wersja jaka jest na xbla. I czy jest multi? Bo w sumie gra pojawiła się znienacka. Żadne info, ani trailer. Jak ktoś kupi to niech da znać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mini recenzja (?)

u nas na store jest promocja na Mushroom Wars, za 18 zł (było 32), nie trzeba składki, i myśle że warto mieć na swoim koncie.

Jeśli ktoś godzinami grywa po necie w gry typu Defender... a jest kich setki odmian (zamki, indianie itp.)

to tu mamy grzyby.

byc może znajdzie sie ktoś kto nie rozkminia o co biega w muszromach więc:

Najprostsza plansza - my mamy grzybka czerwonego, przeciwnik ma niebieskiego - w srodku są ludki.

Na planszy moga byc jeszcze szare grzybki nie zamieszkałe przez nikogo.

Mając takiego grzybka w swoim kolorze; w nim produkują sie nasze ludziki. Grzybka możemy upgrejdować co efektuje szybszym "robieniem sie" naszych ludków w danym, zupgrejdowanym grzybku.

Kampanie są urozmaicone bo mamy jakies mini zadania, na styl, przejmij grzybka nad którym jest gwiazdka... lub przejmij wszystkie grzybki na planszy. są budynki specjalne jak wierze które strzelają... przejmujemy i ona będzie strzelać do przeciwnika ktory znajdzie sie w jej zasięgu, są budynki które podnoszą naszą obrone i atak...

Każda plansza w kampani wymusza inną taktyke rozłożenia przeciwnika....

Więc mysle że jest ciekawie. po za tym mamy skirmisz gdzie sa jakies tam różne plansze np z 2 lub 3 przeciwnikami na raz i po prostu trzeba zrobić sieczke.

Są trofea, jeden z ciekawszych to zaliczenie kampanii na Hard, nie ukrywam że gra wyprowadza z równowagi gdy poraz 10 konczysz misje jako pokonany... ale już rozkminiłem o co biega... zazwyczaj trzeba zmienić taktyke. A gdy to daje owoce to radocha jest nieziemska. jest też multi na 4 pady (tylko taki)

Jeśli ktoś czuje w sobie napoleona i nie może oderwać sie od flash'owych gierek Defender, będzie zadowolony z zakupu Muszromów. 18 zł to 4 piwa w barze = jeden weekend chlania.

Ja mistrzem w to nie jestem i np przed chwilą jedną kampanie prowadziłem 1,5 godziny xd albo sie broniąc albo atakując, nie przerwanie kombinując jak zająć grzyba który podnosi atak/obrone xD a łącznie ciorałem z 4 godziny.

 

Niech muszrom będzie z wami 8)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gameplay(w HD) z Lara Croft and the Guardian of Light - ucieczka przed bossem:

 

http://www.youtube.c...h?v=Jj1uUjHFiiE

 

Jak na grę na pss, zapowiada się super. Fajnie, że faktycznie postawili na kooperację. Grafika też niczego sobie. Zapowiada się niezła zabawa(w sam raz gierka na wakacje). Trochę te punkty nie pasują mi do klimatu, no ale na to już się przymknie oko. Byleby tylko z ceną nie przesadzili.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to gra ale wypada napisac :) Na PSS pojawil sie Shatter Soundtrack za 18 zl. W skad wchodzi OST, Dynamic Theme i Concept Art Pack.. Jak ktos kupi to niech napisze cos o jakosci dzwieku, bo za taka cene grzechem by bylo olanie tego zestawu.

 

Kupilem OST z Shatter i jestem zadowolony. Muzyka jest rewelacyjna i nareszcie nie trzeba wlaczac gry zeby jej posluchac.

Co do jakosci - to uslyszalem niczego co uprzykrzylo by jego sluchanie. Dzwiek jest czysty, basik mocny. Nie wiem czego oczekujesz ale ja nie znalazlem niczego co wywolalo by u mnie niesmak.

Moim zdaniem - warto wydac te 18 zl i cieszyc sie jedna z lepszych sciezek dzwiekowych dostepnych na PSS.

Edytowane przez sizacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...