Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to gra ale wypada napisac :) Na PSS pojawil sie Shatter Soundtrack za 18 zl. W skad wchodzi OST, Dynamic Theme i Concept Art Pack.. Jak ktos kupi to niech napisze cos o jakosci dzwieku, bo za taka cene grzechem by bylo olanie tego zestawu.

 

Kupilem OST z Shatter i jestem zadowolony. Muzyka jest rewelacyjna i nareszcie nie trzeba wlaczac gry zeby jej posluchac.

Co do jakosci - to uslyszalem niczego co uprzykrzylo by jego sluchanie. Dzwiek jest czysty, basik mocny. Nie wiem czego oczekujesz ale ja nie znalazlem niczego co wywolalo by u mnie niesmak.

Moim zdaniem - warto wydac te 18 zl i cieszyc sie jedna z lepszych sciezek dzwiekowych dostepnych na PSS.

Dzięki za info. Jak dla mnie ten OST jest genialny więc na pewno go zakupie. Obawy wywołała u mnie ta cena, bo 18 zł to strasznie tanio. :D

 

 

Filmowy zwiastun Dead Nation.

 

http://blog.eu.plays...led-more-at-e3/

 

Jako że gierka wychodzi od gości odpowiedzialnych za SSHD, jak dla mnie jedyny must have(wraz z PJ: Shooter 2) jeśli chodzi o gry z pss.

Nic tylko czekać na konkretną date premiery.

Odnośnik do komentarza

 

Pobierz pakiet 3D Collection z PlayStation Network i zobacz, jak klasyczne tytuły na PlayStation 3 będą wyglądać w niesamowitej, trójwymiarowej grafice.

 

Trójwymiarowa rewolucja w telewizji zbliża się wielkimi krokami, a Ty możesz już dziś skorzystać z jej zalet dzięki pakietowi 3D Collection. Będzie on dostępny od czerwca 2010 r. wyłącznie w PlayStation Store i pozwoli zachwycać się trójwymiarowymi wersjami takich gier, jak PAIN, Super Stardust HD, WipEout HD czy demo MotorStorm Pacific Rift. To zupełnie nowy wymiar rozrywki! Pamiętaj tylko, że aby się nią cieszyć, musisz posiadać telewizor 3D.

 

W PAIN możesz odwiedzić poziom centrum miasta i samouczek. Ponadto otrzymujesz pakiet premiowy PAIN Speed Oocher, tryb PAIN Alien Toss oraz całkiem nowy, stworzony specjalnie na potrzeby 3D tryb PAIN Ice Blocks. WipEout HD i Super Stardust HD to z kolei pełne wersje gier w 3D, zaś demo gry MotorStorm Pacific Rift to specjalnie przerobiony na potrzeby technologii trójwymiarowej tor Kanaloa Bay, na którym możesz zmierzyć się z innymi kierowcami.

 

Teraz masz okazję poznać te gry od całkiem nowej strony, więc pobierz pakiet 3D Collection i ruszaj prosto do wspaniałego świata trzech wymiarów, by zazdrościli Ci wszyscy koledzy. Jeśli zaś jesteś szczęściarzem i masz już te gry, pobierz z PlayStation Store darmową poprawkę, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się rewolucją 3D.

 

Ktoś ma TV 3D i parę okularów? Ja niestety nie, ale chętnie bym sprawdził.

Odnośnik do komentarza

Zakupilem Joe Danger - naprawde swietna gierka, nie dziwie sie, ze IGN wystawilo mu 9.5.

Fun w czystej postaci, gra daje niesamowita frajde. Do tego dochodzi ladna grafika, mega plynna animacja (gra chyba chodzi w 60 fps) oraz fajna, wpadajaca w ucho muzyczka :D

 

Jak dla mnie - must have. Szkoda, ze na PS3 nie wychodzi wiecej tego typu gier.

 

Poprostu fun a'la Nintendo na twoim PS3 :P

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Będą 2 pytania rodzyny ale pytam serio.

 

1. Czy mogę gdzieś przejrzeć, (czy jest w ogóle) instrukcja zakupionego klasyka z PSone?

 

2. Czy pieniądze załadowane zdrapką na psstore ulegają hmm przedawnieniu? Czy mam nieograniczony czas na ich wykorzystanie?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może nie jest to zbyt odpowiedni temat, ale mam pewne głupie pytanie: Ile razy można ściągnąć jedną grę na jedną konsolę?? Tzn. Jak wyrzucę np. Flower z dysku i będę chciał jeszcze raz ją ściągnąć to nie będę musiał za to już płacić??

 

Każdą grę możesz ściągnąć 5 razy.

Odnośnik do komentarza

Może nie jest to zbyt odpowiedni temat, ale mam pewne głupie pytanie: Ile razy można ściągnąć jedną grę na jedną konsolę?? Tzn. Jak wyrzucę np. Flower z dysku i będę chciał jeszcze raz ją ściągnąć to nie będę musiał za to już płacić??

 

Na jedną(ciągle tą samą) konsolę możesz ściągąć ile razy chcesz. Nie wiem jak jest w przypadku jeśli np. zmienilibyśmy dysk, to czy ciągle 'gra będzie traktowała jako jedną konsolę'?

Odnośnik do komentarza

"Duchowy" następca Contry, Hard Corps:Uprising w akcji:

 

(co-op)

 

(single player)

 

Co-op zapowiada się na prawdę smakowicie. Mi gierka się bardzo podoba. Ostra zadyma, mnóstwo power-upów i walki z ogromnymi bossami. Oj będzie się działo :teehee:

 

 

Nie wiem,jak takie padlo mozna nazywac "Duchowym" nastepca Contry,kolo Contry to nawet nie stalo.

Wyglada i rusza sie jak Future Metal Slug

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...