Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

No ale to APPLE, nie narzekaj. Dobrze, że nie wymyślili własnego portu zamiast USB i do wszystkiego musialbys kupowac przejsciowki. Jedyne co mi sie podoba w Macbookach, iMakach i Makach Mini to wyglad. Wszystko proste i minimalistyczne, systemu nigdy nie strawiłem. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że MB tylko 12 cali - poniżej 13 już IMO nie warto schodzić.

 

Ale przestrzeń robocza dzięki Retinie jest właściwie większa, niż na aktualnym Air 13.3"

 

Ale z tymi wejściami to ich poje,bało. 1 port usb? No dajcie spokój.

 

Przecież możesz kupić przejściówkę za raptem 379 zł.

 

Usb c nie jest przypadkiem wymyslem apple?

 

Nie. Apple wraz z innymi producentami pracowali przy tym standardzie. To uniwersalny port, Apple po prostu pierwsze go zaimplementowało.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kur.wa. Dopiero teraz doczytałem. Ten nowy Mac ma jeden port (JEDEN!), który pełni funkcję ladowania także xD(jaki i USB, HDMI itd). Czyli podczas ładowania, nie podłączymy nic do USB bez odłączania ladowarki. Poje.bane.

Panowie,Panowie. Wyluzujcie,Apple da wam mozliwosc zakupu przejsciowki:

Apple-s-New-MacBook-Will-Need-a-Host-of-

Cena?

 

 

79$/89€/379zl

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Wolałbym te 3 Acery  ^_^  Dobra może tak głupio gadam bo mnie nie stać na Maca. Miałem kiedyś Air ale niestety systemu nie strawiłem, po tylu latach na Windzie była to dla mnie czarna magia.

Odnośnik do komentarza

Przy takiej cenie to by już mogli dorzucic przejściówkę do zestawu

 

Też jestem takiego zdania. Nie zbiednieją od tego. To samo mogło być z iPhone 5 kiedy zmienili port na Lightning. Tę małą przejścióweczkę już mogli dorzucić, a sprzedawali chyba za 20$. Poprzedni port był przecież w urządzeniach od 20 lat. O ile serwis Apple idzie często na rekę klientowi i potrafią wziąć na swój koszt nawet naprawe pogwarancyjną całej matrycy w komputerze, to już z nowymi produktami mają ewidentnie problem z działaniami pro-konsumenckimi. iPhone 6 z 16GB pamięci jest tego najlepszym przykładem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...