Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

dobra poprawilo sie troche.

 

ale mam pytanie z innej beczki. probowal ktos podlaczac pada od x360 do maca? jako ze mam juz yosemite to probowalem wedlug tej instrukcji

http://www.jacobtomlinson.co.uk/2014/10/17/use-xbox-360-pad-with-yosemite/ ale mimo wszystko na koncu i tak komputer nie znajduje pada mimo ze podlaczony jest. macie jakies doswiadczenia z tym?

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem Yoshimitsu na czysto w końcu. Trochę było z tym więcej roboty, ale żadnych bugów i hula jak rakieta. Wszystkie appki mi działają, wszystko zapier.dala. Dzięki MAS, aplikacjom typu Locko i iCloud Keychain reinstalacja systemu to żaden problem. Musiałem przewietrzy trochę dysk, bo ciągle oscylowałem w granicach 10GB wolnego miejsca, jakieś resztki po backupach i updatach sprzętów z iOSem i smietnik z iPhoto i iTunes po reinstalacji na czysto sprawił, że mam nagle 98GB wolnego. Spoko. System wygląda i działa pięknie. Z Mavericksem jajca były nie z tej ziemi jeszcze długo po premierze, tutaj nic nie stwierdziłem jeszcze.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy istnieje jakiś prosty sposób aby przekonwertować pliki FLAC do aac/mp3 z poziomu iTunes?

 

Zripowałem kolekcję płyt do FLAC, co działa na iSprzętach, ale na wieży stereo czy PSV już nie da rady.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakiś prosty sposób aby przekonwertować pliki FLAC do aac/mp3 z poziomu iTunes?

 

Zripowałem kolekcję płyt do FLAC, co działa na iSprzętach, ale na wieży stereo czy PSV już nie da rady.

Z iTunes nie. Jest fajny darmowy program o nazwie XLD do konwersji FLAC na mp3. Znajdziesz go na www.macupdate.com

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...