Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za unicorn w postaci imaca z czterogigabajtowym gpu? Jakies konkrety? Do iMaca wsadzany był laptopowy Geforce 6xxMX, który miał 1 lub 2GB RAM.

 

28krlaa.png

 

http://www.apple.com/shop/product/G0PG4LL/A/refurbished-27-inch-imac-35ghz-quad-core-Intel-Core-i7

 

 

@raven_raven: 4,500 zł. Gość sprzedawał w pośpiechu, aby kupić kolejnego monstera (jest grafikiem).

Kupowany był poprzez OLX. Odbiór osobisty, umowa kupna-sprzedaży + rok Apple Care. 

 

Jak ktoś lubi giereczki to lepszą opcją jest tylko Mac Pro. iMaci na retinie też bywają bardzo mocne, ale para w giereczkach idzie w uciągnięcie rozdziałki. 

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza

Trochę fanów jest tutaj Apple. 

Po ostatnim pokazie Keynote i to co tam pokazali opuściłem ten rezerwat. 

Wypuścili ipada z klawiaturą bez świecącego loga w cenie Macbooka Pro z 2015. 

Fajnie, że wyleciał Air 11'. 13 zostawili, bo jest kastrat na Core z 12 calami. 

No ale nowe pro... i cena za touchbar. 9k żeby pomiziać emoty na pasku.  Strasznie nudni się zrobili pod sterami Tima. 

Czekam na tegoroczne Keynote. 

Air komputer idealny, brakuję mu tylko retiny i nic więcej. Ceny nowych Pro to jakieś nieporozumienie na nasze realia, a sprzętowo to Acer za 1899. Pro już tylko nazwa. Po tegorocznym Keynocie albo wrócę albo na dobre odpuszczę. 

Wystarczy mi Air 13' z retiną i 16gb ramu. Nic więcej mi tam nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Naucz się gestów na toucbarze. Początku trudne i będzie się strasznie mieszać. Jak ogarniesz ruchy palcami i narożniki, to bajka. Ale wymaga trochę czasu żeby to ogarnąć. 

Na początku będziesz szukał START na dole na pasku xD Jako tako system łatwy i nie ma co tłumaczyć. Nie instaluj Flasha Adobe, bo kocha to baterie. 

Nie trzymaj na kablu tego cały czas, możesz zainstalować apke coconutbattery- darmowa. Masz stan baterii, ilość cykli. 

 

Pojechałeś nieźle- 14k za prototyp :D 

 

Mi się te nowe nie podobają, bo nie mają świecącego loga LOL To był znak rozpoznawczy. Wszystko się kiedyś kończy....

Touchbar fajny, ale ESC wolałbym jednak tradycyjny. Napisz wrażenia jak nowa motylkowa klawiatura, strasznie niski skok jak testowałem w ispocie. TouchId z ajfona też spoko jako zabezpieczenie. 

Straszny kastrat, bo nie ma żadnego normalnego USB, będziesz się bujał z torebką przejściówek na chwile obecną. Szkoda slotu na kartę SD i zasilania, bo mi MagSave uratował tyłek 2 razy. 

Odnośnik do komentarza

Gestów to się przede wszystkim trzeba nauczyć na gładziku - do tego rozmaitych skrótów klawiszowych, a dalej - jaki taki pałer-juzer, komend w terminalu :)

 

Jeśli ma się iPhone to obowiązkowo konfiguracja iClouda / iMessage / facetime i całego handoffa.

 

No i dodam od siebie, ze ten Macbook jest spoko

ale i tak padnie w nim GPU

 

Odnośnik do komentarza

Od pewnego czasu mam problem z kartami w safari. Mam wlaczona karte z odpalana jakas tam strona no i wlaczam nastepna karta. Odpalam na niej kolejna strone ale szybko przeskakuje na poprzednia karte zeby ta przed chwila wlaczona spokojnie sie zaladowala. Efekt jest taki ze ta karta ktora miala sie ladowac 'w tle' wyswietla sie na tej karcie na ktora przed chwila przelaczylem. Ta nowo otwarta karta jest oczywiscie pusta. Spotkal sie ktos z tym juz? Mega w(pipi)iajace to jest, jak to naprawic :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...