Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poradzcie mi coś. Waze ~90 kilosów przy 185 cm. Robie AZ ~30 pompek, jestem zalamany. Pare miechów temu robilem 'troche' wiecej. Miesien piwny sie zrobil lekko za duzy, robie sie grubasem. Teraz o co loto, otoz moglby ktos mi rozpisac jakas diete ? Postanowilem, ze codziennie rano i wieczorem bede robil combo pompki+brzuszki, ale dokladnie nie wiem co mam zrec. Koniec z podjadaniem, jedzeniem po 18 i tak dalej- to juz postanowione. Ale co, gdzie i kiedy do pyska pchac ?

Odnośnik do komentarza

odchudzac sie nigdy nie odchudzalem, ale polecalbym jesc ok. 5 posilkow dziennie, oczywiscie ograniczyc wegle i spozywac wiecej bialka, omijac slodycze i napoje gazowane, nie jesc poznym wieczorem i pic duzo wody. diety rozpisywac nie bede, pewnie po chwili googlowania i tak znajdziesz cos lepszego niz sam moglbym zaproponowac.

co do combo: pompki + brzuszki to pewnie za wiele nie da, ale lepsze to niz nic. poprobuj zestawow cwiczen, w Twoim przypadku najodpowiedniejszy bylby chyba abs2, szybki i ponoc skuteczny, sam za jakis miesiac sie za niego zabieram ; ).

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, dzięki. Z cwiczen to jestem w sumie skazany na trening domatora. Cos jutro pomysle i poczytam o tym abs2, mam tu dwa pytania. Ile trwa caly cykl treningowy i ile czasu wykonywuje sie cwiczenia. Chcialem niedawno zrobic 6 weidera, ale czas wykonywania cwiczen w ostatnich dniach mnie porazil, nie mam paru godzin dziennie na wymachiwanie nogami w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
pobiegaj trochę ;] chleb biały na ciemny. unikaj makaronów. nie żryj tyle na mieście. ooo. ;]

Makarony z pszenicy typu "durum" bądź też pełnoziarniste są jak najbardziej zdrowe :)

A z treningu domatora na spalenie tłuszczu to wg mnie najlepszy rowerek, tylko nie jeździj bez sensu tylko wpierw poczytaj o tym np jakie należy utrzymywać tętno podczas treningu itp.

Odnośnik do komentarza
jej, ja przy 184 ważę 83 i uważam się za chudzielca, bym chciał jeszcze z 8 kilo utyć. Nie wiem, na siłkę się zapisz, żeby przetopić sadło w mięśnie ;] same pompki i brzuszki podejrzewam że wiele nie pomogą. Pozamieniaj frytki na ryż, schabowe na piersi kurczaka itd.

 

Zdziwiłbyś się ile by te same pompki i brzuszki pomogły ;) Ja właśnie ładuję pompki od jakiegoś miecha i zdecydowanie WIDAĆ różnice, szczególnie jeśli chodzi o klatę , bary itp No ale tez kilku rzeczy się trzeba wyrzec. Tak jak wyżej wspomniałeś zwiększyć ilość szamanego białka na rzec tłuszczu. Na śniadanie czy kolacje serek wieśniacki bądź tuńczyk no i zero napojów gazowanych (prócz piwka ;)). 40 pompek z rana i 100 wieczorkiem , i tak co tydzień zwiększam o 20 , no i narazie nie narzekam wszystko jest pod kontrolą :]

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

 

jak po pare godzin? ja doszłam do końca i nie robiłam tego ''przez parę godzin'' :huh: pomiędzy ćwiczeniami nie robi się przerwy , a pomiędzy seriami max 2-3 min. ; o

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

 

abs2 zajmuje max 10 minut.

wieczorem napisze reszte, teraz spie,dalam na silke :pinch:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

Pitolisz. Szóstkę Weidera, nawet ostatnie dni, trzeba wykonywać w maks pół godziny, bo takie jest po prostu zalecenie. Jak można to robić kilka godzin? :mellow:

Jeśli chodzi o jedzenie, to wszyscy wyżej dobrze Ci radzą, ale nie schodź poniżej 1500 kcal kalorii, bo złapie Cię potem jojo. Jedz maks 2000 kcal (byle dietetycznie i zdrowo) i pospalaj to wszystko np. dwoma godzinami ćwiczeń dziennie (polecam skakankę 8) ). To najlepsza metoda, a nie jakieś głodówki, diety z czasopism i inne tego typu pierdoły. To dobre dla starych leniwych bab ;)

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza
właśnie. gadałam ostatnio o tych produktach od Olimpa z kolesiem na siłce. i mówił, że to jedno wielkie gó.no. w sumie koleżanka kiedyś brała Olimp Lady Therm i też ni ch.ja nie pomogło. o.O

 

bo może sie opi.erdalała :P ze swojej strony dodam że słyszałem same dobre opinie o Olimpie, choć nie zaprzeczam że moga być lepsze firmy nie wiem nie znam sie jeno opinie opieram na zdaniu kumpli którzy stosowali co trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
właśnie. gadałam ostatnio o tych produktach od Olimpa z kolesiem na siłce. i mówił, że to jedno wielkie gó.no. w sumie koleżanka kiedyś brała Olimp Lady Therm i też ni ch.ja nie pomogło. o.O
Ogólnie powinno się słuchać kolesi po siłce, bo oni przecież wiedzą wszystko c'nie?

 

Ja z gainera i carbo jestem zadowolony. Carbo wypite w trakcie treningu daje mi pałera, że moge się sparrować nawet godzinę i jeszcze coś z siebie wykrzesę.

 

A co do brzucha- polecam wszystkim to abs 2, naprawdę napina dolne i górne mięsnie brzucha do dobrego poziomu. Już po 2 tyg abs zauważyłem, że wszelkie uderzenia na brzuch jakoś kantem chu.ja mi przelatują. Wczesniej miałem bardzo słaby brzuch.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...