Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyli mnie Jazz, nastawiałem się na to że to będzie kompletna amatorka, a (na razie?) tak nie jest, po prostu wystawili normalny skład na granie w NBA, ba, mają gdzieś tak 10 normalnych dobrych zawodników. Bez gwiazd, ale naprawdę duża głębia na ten moment. Niby Jazz mieli tankować, a Nuggets walczyć o mistrzostwo, a... jak weszły ławki, to wyglądało jak kompletne lanie w drugą stronę, Jazz mają na ławce lepszych zawodników. 

 

No i Walker Kessler. Zabawne, bo Kessler został wzięty po drafcie przez Wolves, gdyż potrzebowali defensywnego centra. Oczywiście pojawiła się atrakcyjniejsza opcja, czyli Gobert. Ale Kessler jak na 22. drugi wybór w drafcie wyglądał w debiucie wręcz doskonale. Jokić go nie zniszczył, a rezerwowi centrzy Denver nie mieli szans. 5-5 spod kosza i 2-6 z wolnych to przyzwoite wykończenie jak na wielkiego drewnianego centra. Teraz trochę mnie ciekawi, jak wypadnie bezpośrednio naprzeciw Goberta dzisiaj.

 

 

 

Minęły dwa dni i już jednak sikam ze śmiechu że Jimmy Butler zrobił sobie to oficjalne zdjęcie na ten sezon i teraz cały czas plansze w TV, profile na stronkach, wszystko go używają mdr. To może być moja ulubiona historia tego sezonu, nie wiem, jest w tym geniusz jednak.

 

image.png.aab4c7b0799e9e2e37ce5a7e8f420924.png 

Odnośnik do komentarza

W NBA są najlepsi koszykarze na świecie, ale koszykówka to chyba ciężki sport. Beznadziejny rzut LeBrona (który cegli te trójki cały mecz), beznadziejny rzut Westbrooka (który cegli wszystko cały rok), beznadziejna obrona Davisa... i wtedy bezsensowny faul Nurkicia w połowie parkietu. Beverley upada jak postrzelony po lekkim pchnięciu. ALE sędziowie uznali, że Beverley zanurował. 

 

Tylko Lillard nie zrobił nic beznadziejnego. Koleś nie zawsze tak naprawdę trafia TE rzuty, ale kurde, co za magia gdy ktoś w tak kluczowym momencie wbija coś tak trudnego pod takim naciskiem. 

 

LeBron wsadza bez nikogo z Portland w okolicach trumny. No bo po co stać na drodze LeBronowi Jamesowi wjeżdżającemu pod kosz? Ogólnie koszykówka to czasem dziwny sport. 

 

 

Lakers ogólnie mają IMO dobry pomysł. AD jako center, LeBron jako duży rozgrywający, trzech podających niskich graczy którzy ostro walczą. Mocna obrona, dużo ruchu wewnątrz i na zewnątrz. Niestety, to "zewnątrz" nic nie daje, jeśli dosłownie ŻADEN ich zawodnik nie jest dobry w rzucaniu z dystansu lol. 

Jeśli oni tak grając weszliby do playoffów, to rywal szybko by się dostosował do tego faktu i olał bronienie na obwodzie, i Lakers nie mieliby szans. Ale tak grając nie wejdą do playoffów, to wygląda jak najgorsza ofensywa ligi póki co. I to tak z dużym dystansem do 29. miejsca. Co za nędza.

Odnośnik do komentarza

Nurkic jest tak skończony, że to jest nie do pomyślenia tak w ogóle. 

 

Lakers grają przyzwoicie w obronie, ale no jak twoim najlepszym rzucającym jest LeBron, to masz problem. Zresztą im strasznie brakuje skrzydłowych, bo oprócz grającego na czwórce Jamesa i rezerwowych Toscano-Andersona i Troya Browna nie mają nikogo innego, a to nie są (delikatnie mówiąc) najlepsi zawodnicy. 

 

No jak oni chcą grać? Przecież to jest niepoważne, a Pelinka niedawno dostał nowy kontrakt :pawel: Albo jakimś cudem wytransferuja Westbrooka, albo znowu zakręca się w okolicy 35 wygranych meczów. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle to Davis miał 5 fauli więc powiedzmy że da się tę jego końcówkę zrozumieć, ale LeBron broniący na krawędzi trumny przed wejściem pod kosz to już taki klasyk bycia łatwo oje'banym. Po prostu od zeszłego sezonu, jak musisz zdobyć punkty na LeBronie, to fajnie, bo zdobędziesz lol. Przez ostatnie miesiące sezonu robił to kto chciał, mój ulubiony to był oczywiście Desmond Bane jak Grizzlies ich kompletnie niszczyli a LeBron się z nimi kłócił obrażony. Tym razem zrobił to Jerami Grant.

Nie wiem, czemu w internecie tyle osób nie widzi, że LeBron się starzeje i że niby wcale nie, dla mnie takie akcje to wręcz krzyczą. Jak na prawie 38 lat to i tak jest w niesamowitej formie.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, wojtas011 said:

Nie przejdzie to, kluby się nie zgodzą na to

 

Poza tym drużyny z G-League to by każdy mecz przegrywały 50cioma punktami. Nie wiem czy jest tu jakieś rozwiązanie, niby ograniczenie szans na 1 pick w bottom-3 miało to ograniczyć, ale nadal lepiej przegrać więcej niż nie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

Nie wiem czy jest tu jakieś rozwiązanie

Chyba rozwiązanie kiedyś znalazł Zbyszek Boniek z aukcjami na których kupowało by się zawodników. Wygrywasz = masz więcej pieniążków na zakupy :yao::kekw:

 

Jakby przypadkiem ktoś nie słyszałam tego klasyka, to przypominam

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, balon said:

Chyba rozwiązanie kiedyś znalazł Zbyszek Boniek z aukcjami na których kupowało by się zawodników. Wygrywasz = masz więcej pieniążków na zakupy :yao::kekw:

 

Jakby przypadkiem ktoś nie słyszałam tego klasyka, to przypominam

 

Ej zajebiste, jak draft aukcyjny w fantasy :kekw:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Warto zauważyć bardzo dobry mecz Sochana, kończył pod koszem, jak zawsze zaangażowany w obronie, jak nauczy się kiedyś trafiać 33-35% za trzy to może z niego być taki Shawn Marion, czyli świetny gracz do obrony i zdobywania punktów na sępa z kontry :kaz:

Problem jest taki, ze ten trener który naprawiał rzut Kawhiego i innych zawodników Spurs poszedł sobie do OKC.

Odnośnik do komentarza

Lakers toną, 0:4, trójki nadal nie siedzą, znowu nie przekroczyli 100 pkt, Russell odpoczywa po "kontuzji". Najlepsze, że nawet nie mają po co Lakers tankować, bo jak wylosują wyższy pick w drafcie niż Pelicans to będzie telefon i dzień dobry, zamieniamy się pickami, dziękuje do widzenia :kaz: To jeszcze spadek po wymianie po Davisa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...