Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

W międzyczasie, bo mogło umknąć, liczący na coś blisko maxa Miles Bridges (fantastyczny sezon w Hornets trzeba przyznać) napierdalał własną żonę  i straszył dzieci, żona w końcu nie wytrzymała i zgłosiła sprawę policji oraz wydała oświadczenie wraz ze zdjęciami. Mam nadzieję na jakiś dobry wyroczek dla Milesa jeśli okaże się to prawdą #BlackLivesMatter

 

https://www.instagram.com/p/CfdGh08jdvz/

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Ludwes napisał:

no nie wiem, może pelicans włącza się do gry i oddadzą biednego ingrama za 'Boga' koszykówki, hehe

Chyba każdy na swoim pierwszym maxie nie może iść, więc ingram też odpada.

Śmieszne, ale Lakers wysyłający AD i Westbrooka mogą mieć najlepszą paczkę.

 

Grizzlies mogłoby wysłać JJJ i Bane/Brooks, no ale pierwszy się połamał znowu.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, wojtas011 napisał:

 

Grizzlies mogłoby wysłać JJJ i Bane/Brooks, no ale pierwszy się połamał znowu.

No raczej nie bo hajsem się nie zgadza to w ogóle. Zresztą już widzę jak Panicz Durant by do Memphis pojechał mieszkać…

 

Co do Brunsona, to może też się zdziwić ile jest mniej miejsca, opcji w drużynie gdzie nie ma Luki. Choć jakby nie było bez niego też potrafił grać. No ale myślę, że Julek zadziała, aby gierka mu się za dobrze nie kleiła.

 

Dla mnie za to duży cios, bo GP2 przeszedł do Portland. Niestety GSW mogli mu dać tylko 15 mln za 3 lata, a tam dostał 28. Różnica ogromna, szczególnie dla typa co w NBA dopiero w tamtym roku dostał jakiś tam kontrakt (4mln). Bardzo mi przypasował, więc będę mu dalej mocno kibicował. Z drugie strony w ataku chłopak może przeżyć szok, jak nie będzie już częścią systemowej koszykówki, z dużą ilością ścięć, openów. Mąciwoda Simmons i Lillard mogą mu nie pomagać :) 

Dla Golden duża strata. Super def i mega efektowne paczki. Już zacieram ràczki na pojedynki z Currym…

Widać, że dla GSW priorytet to Pool i Wiggins do tego młodzi na bank dostaną więcej minut. Zresztą nieraz pokazali, że nie ma dla nich graczy (nie licząc big3) niezastąpionych, łącznie z typkiem z pierwszego wersu.  

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi Nasha bo też musi mieć teraz niezły kołowrotek w głowie.Właściwie jeszcze nie zaznał normalnych warunków pracy i nie zapowiada się na to zbyt prędko. Z drugiej strony piękny upadek rakowej koncepcji a to zawsze cieszy.Marzyłby się kres superteamów i równiejsza dystybucja gwiazd po lidze, wróciłaby ta zdrowsza rywalizacja,jak dawniej.

Odnośnik do komentarza

Miałem coś napisać o tym, kogo kryje na boisku Dejounte, ale trochę sypnęło większymi newsami lol.

 

 

W sumie z Gobertem mam podobne wrażenie właściwie. Ze wszystkich ekip, akurat Wolves zaoferowali taki pakiet? Wolves których podstawowa gwiazda to jednak center (który zresztą w bezpośrednich meczach spędzał sporo czasu w bezpośrednich starciach z Gobertem), a za to oddają m.in Vanderbilta i Beverleya, którzy jednak mieli znaczącą rolę dla defensywy rywali? Nie chodzi o to, że Gobert nie jest dobry, tylko jednak zabawne że akurat Wolves oddają defensywnych obrońców za centra. 

 

 

Warriors już "oficjalnie" 1/3, bo Looney zostaje, a Porter i Payton odchodzą. Jednak strata, chociaż możliwe, że nie taka wielka na dłuższą metę. 

 

 

W Nets wiadomo, beka, tylko w NBA gwiazdy ogłaszają z patosem że zostają i dosłownie następnego dnia naciskają na wymianę lol.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
42 minuty temu, wojtas011 napisał:

Tutaj porównanie Sextona z Mitchellem w swoim 3 sezonie w lidze, no ciekawe czy CAVS się nie przejadą.

Fbme5hHUUAAM5ji?format=png&name=large

 

Cavs oddali bez żalu Sextona z dwóch powodów: po pierwsze Garland wystrzelił ze swoim talentem, a po drugie Collin to samolub i nikt już nie chciał z nim grać.

Wracając jeszcze do Kniksów to moim zdaniem zrobili słusznie stawiając jednak na Barretta. To młody bardzo dobry po obu stronach, wciąż rozwijający się grajek. A z Donovanem mogło by się okazać jak z Rondlem. Pierwszy sezon super, a drugi lądowanie na ryju...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lubił przyfarmazonić i dopóki ludzie nie mogli sami zasmakować NBA z innych źródeł( bo nie było jak i gdzie) to opowieści dziwnej treści pozostawały bezkarne. Z drugiej strony ja tam zawsze będę miał pewien rodzaj sentymentu do gościa bo zajawki i miłości do gry nie można mu odmówić. Trochę jak ze Szpakiem w kopaną. Parafrazując klasyka jestem za ale się nie cieszę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...