Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Poka całą. Ja mam swingmana Kobiego z sezonu 2009/2010, Shaqa z końca lat 90, ale dojechaną i t-shirt Nike Kobe. Szkoda, że kolekcja Nike Kobiego zniknęła ze sprzedaży po jego śmierci.

 

13 minut temu, BRY@N napisał:

Kiedyś w tv oglądałem Celtics & Lakers - serdeczni wrogowie, też kilka odcinków i mocno mnie wciągnął. Też polecam jak jeszcze nie oglądałeś. 

Też widziałem, na TVP Sport. Trochę tak skrótowo potraktowane, ale i tak dobrze się oglądało. Muszę jeszcze obejrzeć ten serial o Lakers na HBO.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Super, ale przydała by mi się dwustronna tj jedna jasna, np żółta a druga ciemna niebiesko-granatowa, ale pewnie takich w ofercie nie ma :/ 

Odnośnik do komentarza

Rozwala mnie nadal ta scena jak Sochan trafił pierwszy raz ten wolny, Stanley Johnson rzucił się po zbiórkę z taką petardą jakby liczył na podanie. Wszyscy beczyliśmy i nigdy byśmy nie przewidzieli, że to, co dziś szalone, już jutro będzie normalne...

 

Niestety nie mogę wrzucić YouTube tego momentu bo wszystkie wideo jakie się pojawiają mają w tytule emoji, a forumek na to nie pozwala.

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie dokumentów wczoraj był dobry, tylko nie wiem czemu to zawsze musi być tak późni puszczane zamiast tego gówna co jest w tv.

Wstań i idź, historia koszykarskiego zespołu z Karoliny Północnej NC State Wolfpack, który w 1983 r. w sensacyjny sposób zdobył uniwersyteckie mistrzostwo USA. W finale pokonali drużynę  gdzie w składzie był Drexler i Olajuwon.

Odnośnik do komentarza

Dillon “I’m coming for Klay” Brooks.  Merry Christmas
13 PTS
4/12 FG
1/6 3P

5 TO

 

Boże jaki to jest bezmózg, on nawet wygląda jakby mu mózg nie dojechał. 
 

Tak w ogóle to jak patrzę na Grizz to podtrzymuje, że tamten sezon to był ich max. Przypominają mi dawne OKC, tylko mniej talentu. Zaraz trzeba będzie dać ok 45 mln za sezon Morantowi i salary ich zajedzie, ciężko będzie utrzymać skład, ba pytanie w ogóle czy Ja będzie chciał zostać. 
No ale nawet z tym z składem wg mnie mają deko za krótkie rączki, aby ugrać coś dużego (czyt. „chociaż” wygrać zachód)

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, krupek napisał:

Doncic mi się kojarzy właśnie z Barkleyem. Na pozór kwadratowi, ale bardzo skuteczni. Chociaż u Doncicia to technika jest top i to jest jego główną bronią, a Barkley był silny.

Barkley to bardziej Zion, szczególnie młody Charles. 

Barkley był dynamitem z nieludzką dynamiką. Chyba, że Lukę porównujesz pod kątem stylu gry do schyłkowego Barkleya, któremu kontuzje zabrały całą motorykę, ale tutaj wtedy znaczna różnica na korzyść Luki. 
 

Luka to bardziej taki Magic, tylko trochę wolniejszy, ale za to lepszy strzelec. 
 

Tak czy siak on chyba nie ma sufitu. Jak się nie połamie to rekord (jeszcze niedoszły)Lebrona szybko zostanie pobity. 
 

Odnośnik do komentarza

No tak, bardziej ten późniejszy Barkley. Wciąż z dynamitem w nogach, ale tak jak dziś Doncic, większość manewrów indywidualnych robią stosunkowo wolno i w szczególności u Doncicia, niewiarygodnie to wygląda, że tak ciężko go zatrzymać momentami. Częściowo pewnie też kwestia, że to sezon regularny, gdzie obrona wygląda jak wygląda.

Sokołowski na Eurobaskecie go zatrzymał :gigachad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...