Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja i tak za dużo wina użyłem, bo powinienem dać 40 ml (robiłem wszystko na pół), i tak popatrzyłem jak wlałem to na patelnie, podrapałem się po głowie i postanowiłem dolać jeszcze z 200 ml ;) Wino za(pipi)iście przesiąka przez grzybki nadając im taki bardziej kwaskowaty smak (białe wytrawne).

 

Problem polegał na tym, że dałem za dużo oliwy. Naprawdę trzeba dać tą jedną łyżkę, maks 2, bo pomimo dodana wina i śmietanki oliwa nie wyparowuje tylko zostaje na patelni.

 

Danie było przykryte tylko ja postanowiłem wyjść sobie na papierosa (normalnie palę w kuchni podczas gotowania, ale akurat teraz nie mogłem) no i się trochę zapomniałem.

 

Lucek jakieś rady?

 

Aha, i postanowiłem dodać kurczaka. Trochę go podsmażyłem na patelni z ziołami prowansalskimi i potem wrzuciłem do wina i grzybów. Polecam, bo bez mięcha danie trochę ubogie się wydaje.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

W makro przyuważyłem takie mięcho

 

fs0hv.jpg

 

jako że jestem fanem steków ów wyżej pokazany produkt nabyłem bezzwłocznie

 

I co?

 

Upieczone na grillu smakują IDENTYCZNIE jak hamburgery z mcdonalda. Co prawda wyszły sporo grubsze niż te w kanapkach z MC, ale są również steki w wersji do burgerów (bardziej rozbite) od tej samej firmy.

 

Jak ktoś szukał solucji do problemu pt "jak zrobić hamburgery z McDonalda w domu" to tutaj ma rozwiązanie w postaci głównego składnika.

 

Cena: 12zł za 5 steków, najeść się można dwoma, trzema już się napchasz.

 

Polecam serdecznie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dużego kebaba za free ostatnio jadłem tak o 17 jeszcze mnie trzyma. Dostałem karteczkę na 10.50zł od ośrodka szkoleniowego.

Jutro kolejny kebab. Za parę dni będą mi wychodzić uszami. Kompletnie nie przemyślana decyzja od strony ośrodka, dali karteczki o takiej wartości do pewnego baru. Lecz nie wzięli pod uwagę szczegółu że tylko tego kebaba można tam kupić, bo tam jest dość drogo. W samym kebabie nie ma sosu jest tylko majonez. Ale jak za darmo bierze się co jest. Jakoś pomęczę się przez 3 tygodnie na kebabach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kanapka z KFC o nazwie Kebab- wielka sucha buła wypełniona zwykłą surówką z białej kapusty a na górze trochę kawałeczków kurczaka wielkości paznokcia, polanych sosem ziołowym? i kebabowym. Nie polecam. Przerost formy nad treścią. Lepiej kupić pocketa albo twistera i się rozkoszować mięsem.

Też próbowałem ostatnio i również nie byłem zachwycony. Na górze może bez przesady, jest trochę mięsa, ale później kapusta, kapusta, kapusta i znowu nieco mięsa na dole. Buła bardziej przypomina brzegi Pan pizza z Pizza Hut niż turecki chlebek. Je się niewygodnie, jak to kebaba, ale w smaku jest gorszy od porządnego kebaba u Turka, tak samo jak od normalnych propozycji z menu KFC. No i za 11.90, a wcale się tym nie idzie najeść do końca.

Dużo lepiej kupić teraz 3x mini Twister po 3 zł - skuteczna odpowiedź KFC na hamburgery z Maka za 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...