Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Do czego podobny jest kawior w smaku? Nigdy nie jadłem, a jakoś cena oraz wygląd i konsystencja nie zachęca.

W konsystencji przypomina maleńskie, żelowe kapsułki z tranem w smaku połączenie tranu i ryby, dosyć intensywne. Raczej smaczne i rozumiem, że można sie tym zachwycać.

Odnośnik do komentarza

w ramach eksperymentu pod tytułem "co by tu zjeść ciepłego w pracy za niską cene" postanowiłem zaryzykować i kupiłem zupe w torebce profi

bo-zupa-by%C5%82a-prawdziwa.jpg

 

dokładnie to żurek który lubie ogólnie.

przed chwilą zjadłem i jest całkiem jadalna, napewno bardziej przypomina żurek niż wszelkie zupy z proszku i gorące kubki. w dodatku porcja jest dosyć sycąca (500g). w smaku nie dorównywała prawdziwemu domowemu żurkowi i troche zalatywała czyms chemicznym, ale dosyć nieznacznie.

ciepłe jedzenie w 3 minuty za 3zł - w tej kategorii stawiąm tą zupe wyżej niż vifony i inne zupki z proszku.

co prawda byłem głodny i wtedy człowiek więcej zniesie i nawet ma wrażenie że jest dobre. dlatego nie polecam tej zupy jako domowy niedzielny obiadek dla rodziny. ale jako ciepłe żarcie w robocie to da sie zjeść, i myśle że wypróbuje kilka innych zup tej firmy

 

 

uwaga post zawierał lokowanie produktu xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z tych zupek ogórkowa jest bardzo dobra.
kupiłem ostatnio takie pudełka vifonu z daniem chińskim 6 zł sztuka, zalewa to sie wrzątkiem i szamie. zalałem woda do wskazanego miejsca, wyszedł mi rosół nie danie, dolałem połowe tego co napisali już okej ale i tak smakuje jak kostka rosołowa z makaronem. waste of money.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie dobrego, zdrowego i sycącego gotowca na wynos to polecam zupky krem od Marwita. Dostępne w Rossmannie, widziałem też w Piotrze i Pawle. Jest pomidorowa, marchewkowa, groszkowa i buraczkowa. Jadłem dwie pierwsze, pomidorowa najlepsza. Buraczkowych i groszkowych zup nie lubię, ale dziewczyna jadła i też chwaliła. Pomidorowa nadaje się też spoko jako sos do makaronu.

Odnośnik do komentarza

Zaraziłem się jakimś jesiennym świństwem i robię sobie dziś kurację. Szybki wypad do sklepu po:

 

- jabłka

- kiwi

- mandarynki

- banany

Nie mam ochoty na nic innego, a to jest pyszne, wchodzi łatwo i może trochę uzupełni moje niedobory mikroelementów.

Tak wiem, mnóstwo cukru, ale dziś mnie to wali



 

Odnośnik do komentarza

Co ostatnio jadłem? Ciemne pieczywo, sałata lodowa, świeży ogórek, zielona cebulka i flora jakaś niby zdrowa. Można się spokojnie zamknąć w 3 zł 67 groszy. Najkosztowniejsza z zestawu jest herbata, zielona, niby zdrowa, rozlana do filiżanki kosztuje ~0,5zł. Całość kompozycji smakuje wybornie. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...