Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
4 godziny temu, Banny napisał:

Ostatnio jakoś mnie naszło, by porobić parę zdjęć, auta brudne - bo używane.

Toyka na wietrzenie cotygodniowe, a Inf jako wół roboczo - rodzinny : )

Myślę nad Infiniti, coś z serii G, albo jak fantazja poniesie to M ;) (vs Lexus GS mk3).Jak z serwisem aut?Nie boisz się ,że w związku z wycofaniem się z Europy mogą być kłopoty z częściami?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, adi napisał:

Myślę nad Infiniti, coś z serii G, albo jak fantazja poniesie to M ;) (vs Lexus GS mk3).Jak z serwisem aut?Nie boisz się ,że w związku z wycofaniem się z Europy mogą być kłopoty z częściami?

 

 

https://allegro.pl/ogloszenie/infiniti-m-320-km-2011-r-9323651706

 

Na forum wypłynęło, ja teraz nie potrzebuję, ale jakbym szukał, to bym się zainteresował. 

 

Co do części - trochę nie wiem. Na pewno części karoserii są trudno dostępne, ale tez czasem pojawi się jakiś rozbitek-dawca. 

Na forum ifans są osoby, co sciągają graty zza oceanu, był jeden facet co z Litwy targał rzeczy i też dało się przeżyć. Poza tym, te auta są w miarę pancerne i nie sądze, byś musiał szukać częsci innych niż te eksploatacyjne. Serwis póki co nie boli, olej zamawiam od faceta z forum co ma ori rzeczy - polecił mi Penrite do mojego stylu jazdy. No i śmigam juz drugą wymianę.

 

https://www.ifans.pl/forum.php

 

ASO jakos nigdy mnie nie obchodziło, więc też trudno mi się do tego odnieść.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jutro mają mi podstawić VW Tiguana z AC. Ale dają tylko na 1 tydzień, wiec będę musiał dopłacić z WŁASNEJ KIESZENI.

A ofiara jechała drogą podporządkowaną i nie ustąpiła pierwszeństwa, koleś jechał jakimś zabytkowym Hyundaiem Atosem 

dcdef0797d200d582dd9e458-e9fc01d,750,470

 

Ale przód ma cały rozwalony.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shankor napisał:

Jutro mają mi podstawić VW Tiguana z AC. Ale dają tylko na 1 tydzień, wiec będę musiał dopłacić z WŁASNEJ KIESZENI.

A ofiara jechała drogą podporządkowaną i nie ustąpiła pierwszeństwa, koleś jechał jakimś zabytkowym Hyundaiem Atosem 

dcdef0797d200d582dd9e458-e9fc01d,750,470

 

Ale przód ma cały rozwalony.

Ważne że jego samochód jest bardziej rozwalony niż mój hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...