Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ogarnę zasilanie klamerki pokładowej z podsufitki ( elegancko jest przygotowana fabrycznie dziurka na kable) to zajmę się dodatkowym gniazdem USB data w podłokietniku. Kupiłem Spotify premium i nagle tidal zaczął działać:gayos:

Zdjęcia środka zrobię pojutrze, bo jutro cały dzień w pracy. Design raczej nudny, podobny do Leona. 

Na plus radio, bo śmiga na androidzie i jest możliwość wygrania custom rom.

 

 

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pajda napisał:

Jak ogarnę zasilanie klamerki pokładowej z podsufitki ( elegancko jest przygotowana fabrycznie dziurka na kable) to zajmę się dodatkowym gniazdem USB data w podłokietniku. Kupiłem Spotify premium i nagle tidal zaczął działać:gayos:

Zdjęcia środka zrobię pojutrze, bo jutro cały dzień w pracy. Design raczej nudny, podobny do Leona. 

Na plus radio, bo śmiga na androidzie i jest możliwość wygrania custom rom.

 

 

 

Otwór ewentualnie otworek.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pajda napisał:

Na początki bardzo dziękuję za serdeczne słowa i plusiki :* Możecie nie wierzyć, ale oprócz najbliższej rodziny ( brat,dziewczyna, rodzice) tylko jedna osoba powiedziała coś miłego, a w pracy na 100osób na zmianie tylko dwie zauważyły auto i zdobyły się tylko na zgryźliwe komentarze ( "eeeee takie kupiłes....teraz się suvy kupuje, a nie takie coś, to przezytek " - facet, który jeżdzi pierwszą astrą, a drugi "  ja to bym w zyciu takiego nie kupił, ile już straciłeś na wartości?" ) xD Jezu ta polska mentalność, ja pie.rdole, boje się, że mi będą pluć na to auto.

No raczej, co innego jakbyś przyjechał sprowadzonym BMW z przebiegiem 197k za 2/3 ceny, ale z bananową skórą i M-pakietem w full opcji, wtedy by zzielenieli z zazdrości.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 2 typy znajomych w otoczeniu. Jeden sam kupuje nówki i już wie że jak raz kupisz nowy samochód to nie ma odwrotu. Ci tylko chwalą zakup i pytają się o wrażenia. Drugi typ to takie "fanki" i po zakupie przez miesiąc słyszałem teksty w stylu "stary za te pieniądze mogłeś mieć kilkuletnie audi suva po co ci Koreańczyk z salonu"  "przecież ten samochód od razu traci x ceny nie lepiej było kupić jakiegoś suva za 50 koła" i mój ulubiony kolega co sprowadza samochody z zagranicy "teraz wszyscy pozbywają się diesla mogłeś mieć prawie każde auto w tej cenie czemu kia z salonu?".   Wiecie co łączyło wszystkich tych znawców? Żaden z nich nigdy nie kupił nowego auta z salonu. Nie wiedzą jakie to za(pipi)iste uczucie i jaki komfort. 

 

 

Co do elantry to jak plastiki w środku? Pamiętam że jak zastanawiałem się między ceed a i30 to nie leżały mi twarde i lekko hałasujące plastiki w drzwiach i źle spasowane plastiki przy desce rozdzielczej. Poprawili to? Czy może elantra po lifcie ma lepiej to zrobione?

Odnośnik do komentarza

Nie chce nikogo obrazić ale te dwa typy ludzi dzielą sie na takich co kupują używane auta i nimi jeżdżą

. oraz takich co kupują nowe w salonie i kilka lat (pipi)ą o plastikach, cenach, spasowaniu. Ciągłe porównywanie, przeliczanie, doradzanie. Cieszcie sie tymi autami a nie analizujcie je co do milimetra. Amen

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony kupując starsze auto używane oczekuje się głównie bezproblemowej eksploatacji, zaś nowe z salonu jednak czegoś więcej. Cena jest w końcu odpowiednio wyższa. W moim służbowym A3 problemem są tylko delikatne trzaski z okolic ekranu, ale równocześnie od nowego Audi miałem spore oczekiwania. A że jeździ i nie sprawia żadnych problemów - nie spodziewałem się niczego innego po ledwo dwóch latach i 70k kilometrów. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, blantman napisał:

po co ci Koreańczyk z salonu"

No właśnie nie wiem XD a tak serio to u mnie jest dokładnie jak piszecie. Obca osoba potrafi pochwalic na forum a bratu żony przez gardło nie przejdzie słowo. Żadne (pipi)a nawet w stylu "chuujowy nie podoba mi się" ale z drugiej strony lord cebulak z niego w (pipi) 

Odnośnik do komentarza

IhOBLbk.png

 

Dziś miałem moment by porobić kilka dziwnych zdjęć, jakieś fajniejsze może po umyciu auta zrobię = P

Ogólnie jestem zadowolony, oczywiście jest parę spraw, którymi trzeba się zająć, ale po dzisiejszej wizycie u mechanika jestem przekonany, że był to dobry wybór i właściwy egzemplarz.

Z głównych rzeczy na liście zostaje obszycie deski rozdzielczej i kiery + kupno zimówek, do tego parę pierdół. Mam nadzieję, że do końca miesiąca znajdę czas by wszystko co chcę zrobić.

 

Infiniti FX 35

2006 (pierwsza rejestracja Holandia 2007 -> Polska grudzień, 2014, kupiony z forum)

Polift. Niestety z czarnymi obramówkami szyb ; )

 

FstXXe1.png

 

 

 

l38TPqH.png

Edytowane przez Banny
  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeździ się przyjemnie, nie powiem.  Przede wszystkim nie ma uczucia kierowania "pontona" jak to było z ML'em 06. Tutaj jest dość twardo i sportowo, w zakrętach się trzyma bardzo ładnie. Oczywiście kosztem mniejszego komfortu, opony 20 cali dają się we znaki.

Dodam też, że nie widać tylko gdzie się auto zaczyna, ale to kwestia przyzwyczajenia. Czujniki parkowania na przód na pewno będę zakładać - autem też żona będzie jeździć ;) 

 

Z takich wrażeń po pierwszych 500 km muszę napisać, że hamulce w tym aucie to dramat,  za małe tarcze są. Dohamowywanie, kiedy tir zaczął wyprzedzać kolegę na autostradzie z 190 było dość niefajne. Jeśli zadecyduje by auto zostało na dłużej, to będzie trzeba pomyśleć o jakiś małych modyfikacjach. 

3 minuty temu, Mustang napisał:

Ale plz, ostatnia literka

 

 

Haha. 

U mnie to "INFI"  ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...