Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Jotrazydwa napisał:

Ja wczoraj jeździłem Mustangiem gt 5.0 i się zakochałem :banderas:. Ja prdl te 5 sekund do setki na obwodnicy to jest :obama: tylko nieco mało praktyczne dla 2+1. Ych.

Może marzenie to ten samochód. W niebieskim kolorze. Maniak czy automat? (pipi)a najgorsze jest to, że jak uda mi się kiedy odłożyć na niego to już pewnie przez ekoterrorystow nie będzie produkowany :(

Odnośnik do komentarza

Dlatego z racji względów praktycznych i ekologii, kombinują z tą nową "rodziną" Mustanga. Mach-E na początek i potencjalnie inne modele. 

 

Oczywiście nie będzie to już "prawdziwy" Mustang, ale tak naprawdę Europa prawdziwego Mustanga i tak nie miała i mieć nie będzie. Bo czymże jest ten samochód za oceanem - "zwykłym" samochodem za rozsądną cenę, w nadwoziu coupé i z mocnym silnikiem. Dostępnym nawet jako nowe auto dla niższej klasy średniej, niedrogim w eksploatacji i wygodnym do jazdy na co dzień. W Europie (nawet nie mówiąc o Polsce) staje się drogawą zabawką, wymagającą sporego budżetu na paliwo, ubezpieczenie czy podatki (w niektórych krajach), do tego trudną do zaparkowania. Z drugiej strony przyciąga spojrzenia, traktowane jest jako model niemalże prestiżowy i w kategorii marzenia.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kiseki napisał:

Nie będę zaprzeczał i robił z siebie eksperta. Każdy ma jakieś wymagania co do auta - dla mnie auto ma być wygodne, bezpieczne, ma mieć napęd 4x4 i kilka udogadniaczy, ma być do kupienia na miejscu z możliwością leasingu ;) Ty możesz mieć listę 1000 punktów, które auto musi spełnić żebyś w ogóle na nie spojrzał. Najważniejsze żeby mieć frajdę z jazdy :drinks: Poza tym, każde kolejne auto, które brałem było kupowane pod wpływem impulsu. Teraz po 2 tygodniach researchu miał być praktyczny SUV, były 4 typy, a skończyło się zmianą decyzji w ciągu 1 sekundy na auto, które 100km/h robi w 6,5s, a z suvem ma wspólny tylko napęd na 4 koła. Nie żałuję ani trochę. 

no dokładnie tak jest, audi ma dobre te abonamenty, te samochody praktycznie nie mają wad dlatego jak ktos potrzebuje niezawodnego auta i jest dosc bogaty to kieruje sie do audi

14 godzin temu, _Red_ napisał:

Aha.

ale po co takie idiotyczne posty? mialem nadzieje ze zimny lokiec to jedyny normalny dzial na tym forum ale ty musisz swoje niedo,(pipi)anie tu przedstawiac?

nie umiesz nic madrego napsiac to nie pisz 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mustang napisał:

Dlatego z racji względów praktycznych i ekologii, kombinują z tą nową "rodziną" Mustanga. Mach-E na początek i potencjalnie inne modele. 

 

Oczywiście nie będzie to już "prawdziwy" Mustang, ale tak naprawdę Europa prawdziwego Mustanga i tak nie miała i mieć nie będzie. Bo czymże jest ten samochód za oceanem - "zwykłym" samochodem za rozsądną cenę, w nadwoziu coupé i z mocnym silnikiem. Dostępnym nawet jako nowe auto dla niższej klasy średniej, niedrogim w eksploatacji i wygodnym do jazdy na co dzień. W Europie (nawet nie mówiąc o Polsce) staje się drogawą zabawką, wymagającą sporego budżetu na paliwo, ubezpieczenie czy podatki (w niektórych krajach), do tego trudną do zaparkowania. Z drugiej strony przyciąga spojrzenia, traktowane jest jako model niemalże prestiżowy i w kategorii marzenia.

 

najwieksza wada tych mustangow to ich ilosc na ulicach, mnostwo ich jezdzi, tak samo jak nowych g-klas

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, szejdj napisał:

no dokładnie tak jest, audi ma dobre te abonamenty, te samochody praktycznie nie mają wad dlatego jak ktos potrzebuje niezawodnego auta i jest dosc bogaty to kieruje sie do audi

ale po co takie idiotyczne posty? mialem nadzieje ze zimny lokiec to jedyny normalny dzial na tym forum ale ty musisz swoje niedo,(pipi)anie tu przedstawiac?

nie umiesz nic madrego napsiac to nie pisz 

I kto to mowi, naczelny zj.eb forum, ktory lazi za mną gdzie sie da, by sie doczepic (np. w telewizorach, "ostatnim normalnym dziale" dla mnie).

"Aha" to jedyne co przyszło mi do głowy po przeczytaniu wysrywu o twojej teorii z poprzedniej strony, niestety dopasowalem się do poziomu tych przemyśleń.

 

Ode mnie EOT.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mustang napisał:

Dlatego z racji względów praktycznych i ekologii, kombinują z tą nową "rodziną" Mustanga. Mach-E na początek i potencjalnie inne modele. 

 

Oczywiście nie będzie to już "prawdziwy" Mustang, ale tak naprawdę Europa prawdziwego Mustanga i tak nie miała i mieć nie będzie. Bo czymże jest ten samochód za oceanem - "zwykłym" samochodem za rozsądną cenę, w nadwoziu coupé i z mocnym silnikiem. Dostępnym nawet jako nowe auto dla niższej klasy średniej, niedrogim w eksploatacji i wygodnym do jazdy na co dzień. W Europie (nawet nie mówiąc o Polsce) staje się drogawą zabawką, wymagającą sporego budżetu na paliwo, ubezpieczenie czy podatki (w niektórych krajach), do tego trudną do zaparkowania. Z drugiej strony przyciąga spojrzenia, traktowane jest jako model niemalże prestiżowy i w kategorii marzenia.

Dokładnie kolego. Nie wiem jak teraz to wygląda, ale Mustag w USA kosztował tyle co Jetta, więc... Ogólnie to można było mieć taką Jette w automacie 2.5 benzyna klima itp, jak to u nich za jakieś 33.000 USD to jest wręcz śmieszną kwotą. Mój znajomy jeździ Corrolą za 200 USD miesięcznie. No niestety żyjemy w Polsce.

 

2 godziny temu, szejdj napisał:

 

najwieksza wada tych mustangow to ich ilosc na ulicach, mnostwo ich jezdzi, tak samo jak nowych g-klas

I co z tego? A co mnie obchodzi czym inni jeżdżą. Jak dla mnie to wszyscy by mogli mieć takie auta to tylko by znaczyło, że ludzie się bogadzą i będzie tylko lepiej w kraju.

 

A co do temu leasingu czy najmu to ile osób tyle terorii. Ja miałem samochód w najmie i teraz wziąłem leasing, bo tylko w taki sposób odłożę na lepszy samochód mając niską ratę.

Jęśli masz wysokie, stałe dochody co miesiąc i chcesz markę premium to tylko najem. Bierzesz na 2-3 lata, oddajesz i kolejny. Nie obchodzi Cię astronomiczna utrate ich wartości, ale jeśli planujesz jeździł długo jednym samochodem to lepiej leasing. Wykupisz i zawsze możesz je sprzedać i dać na wkład własny na inny samochód. Tylko go nie rozbić :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SetoPL napisał:

I co z tego? A co mnie obchodzi czym inni jeżdżą. Jak dla mnie to wszyscy by mogli mieć takie auta to tylko by znaczyło, że ludzie się bogadzą i będzie tylko lepiej w kraju.

Ano polemizowalbym, ja tam wolę różnorodność, indywidualnosc. Nie chciałbym żyć w świecie gdzie wszyscy jezdza takimi samymi samochodami, chodza tak samo ubrani, sluchaja tej samej muzyki, maja takie same meble w domu. Jako fan lubie jezdzic na zloty motoryzacji, na imprezy motorsportowe, lubie tam ogladac samochody i nie chcialbym widziec wszystkich takich samych modeli, bo trzebaby odwolac zloty i zawody. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szejdj napisał:

Ano polemizowalbym, ja tam wolę różnorodność, indywidualnosc. Nie chciałbym żyć w świecie gdzie wszyscy jezdza takimi samymi samochodami, chodza tak samo ubrani, sluchaja tej samej muzyki, maja takie same meble w domu. Jako fan lubie jezdzic na zloty motoryzacji, na imprezy motorsportowe, lubie tam ogladac samochody i nie chcialbym widziec wszystkich takich samych modeli, bo trzebaby odwolac zloty i zawody. 

 

Dramatyzujesz. Akurat codziennie widujesz dziesiątki Mustangów. :facepalm: Rozumiem żeby rozmowa była o Passatach czy BMW.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

Ano polemizowalbym, ja tam wolę różnorodność, indywidualnosc. Nie chciałbym żyć w świecie gdzie wszyscy jezdza takimi samymi samochodami, chodza tak samo ubrani, sluchaja tej samej muzyki, maja takie same meble w domu. Jako fan lubie jezdzic na zloty motoryzacji, na imprezy motorsportowe, lubie tam ogladac samochody i nie chcialbym widziec wszystkich takich samych modeli, bo trzebaby odwolac zloty i zawody. 

Od razu napisz że Cie dupka piecze że jesteś osranym biedakiem i Cie nie stać a nie srasz żarem. "Mustanga za dużo na ulichac" no (pipi)a na pewno XD zesrałbyś się jakbyś takiego miał i dobrze o tym wiesz. Idź lepiej na irca czy do walenia konia tym co się zawilneli bo się tego czytać nie da. 

Odnośnik do komentarza

czego sie czytac nie da? co takiego napisalem? czemu mam przyznawac nieprawde? mieszkam w warszawie i tutaj naprawde jest tego mnostwo i doslownie nie ma dnia bym jadac do pracy albo wracajac nie widzial co najmniej jednego Mustanga, po co dorabiasz jakies teorie unikalnosci do samochodu kosztujacego tyle co skoda superb? Przeciez taka jest geneza tego samochodu, najtansze V8 na rynku, sprzedaje sie dobrze, wiec logiczne jest, ze jezdzi ich duzo.  

 

 

Poza tym pracuje w IT i w moim zespole ~20 osob sa 3 mustangi, jeden 6. generacja i 2x 5. generacja i sami wlasciciele przyznaja, ze ich od ch,uja jezdzi bo to tanie, dobre i niezniszczalne V8, ale nie, jak zwykle wy wiecie lepiej. 

Edytowane przez szejdj
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szejdi: „Mustang dla mnie popularny. Audi nudny, przewidywalny. Dlatego wybieram

Spoiler

SKODE FABIE

aby nie być pospolity i złapać trochę emocji!”

2 godziny temu, szejdj napisał:

po co dorabiasz jakies teorie unikalnosci do samochodu kosztujacego tyle co skoda superb? Przeciez taka jest geneza tego samochodu, najtansze V8 na rynku

 

Akurat Suberb zaczyna się poniżej 100. Mustanga V8 w polskim salonie kupisz za ok 230 tys. Faktycznie ta sama cena.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze to właśnie audi i BMW i Mercedes  jest oklapane w (pipi). Kolejny garnitur Vistuli i tyle. A do Mustanga jak oklepany to można kolor ciekawy dać ( NIEBIESKI :) ), felgi, wydech i jest ogień samochód. Już dla mnie skoda suberb na pelnej opcji z 2.0 TSI 280 DSG 4x4 jest ciekawsze od aut premium. Bez problemu robisz z tego 400 konne monstrum, które wygląda jak zwykle auto menadżera, a idzie jak burza. 

 

Ej od Skody Fabii to Wy się odczepcie

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Yakubu napisał:

Szejdj odważnie. Niedawno Pajda został zasypany plusikami jak płakał, że nikt w firmie się nie podniecał jego Elantrą, a teraz ciśnie ziomeczka z Audi A7. Szanuję.

 

Mną sobie mordy nie wycieraj, bo akurat ja mam wywalone na opinie innych i sam się nie jaram Hyundai Blantmarą. Śmiałem się tylko z polaczkowatości i myślę,że plusiki były właśnie za ich teksty. Wątpię żeby jakiś konsolomaniak jaral się dupowozem za 70tys, gdy w garażu forzy (pipi)ą się Bentleye z Ferrari.

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, SetoPL napisał:

A do Mustanga jak oklepany to można kolor ciekawy dać ( NIEBIESKI :) )

 

IMO niebieski oklepany na maxa. Mi robi czarny metalic z 19" felusiami a'la szprychy od roweru. Stoi pod blokiem to później foto zrobię. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...