Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.10.2019 o 20:30, Pajda napisał:

Jest też ciemna strona najmu długoterminowego - utrata wartości pojazdu w wymiarze większym niż przewiduje to użyczający auto.  Sam chciałem wynająć samochód, na początku było wszystko cudownie i wspaniale - nic sie pan nie martwi oponami, olejami, tylko lac paliwo i plyn do spryskiwaczy, w razie kradziezy lub szkody całkowitej jest ubezpieczenie. A co w przypadku jak auto bedzie posiadalo uszkodzenia wizualne lub mechaniczne ? Tutaj już regulamin nie zostawia pola do manewru, rysy mają dopuszczalną długośc i zagęszczenie, a wszystko co obniża rynkową wartość pokryje użytkownik. Niby wszystko ubezpieczone, ale jednak trzeba dbać bardziej jak o swoje.

 

edit:

 

zdjecia srodka, bo chyba wujaszek chcial zobaczyc

 

1.jpg



 

No wnetrze alfa romeo to to nie jest nie oszukujmy sie :/

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2019 o 17:45, kiseki napisał:

Nigdy nie jarało mnie czym jeżdżę i auto było traktowane jak suchy środek transportu do przemieszczenia się z punktu A do B. Wszystko zmieniło się 3 tygodnie temu. Teraz szukam tylko wymówki żeby gdzieś podjechać i posiedzieć w niuni :fsg:

Spalanie 11,5 PB, więc do zaakceptowania, zwłaszcza, że jestem wciąż na etapie sprawdzania na ile mogę sobie pozwolić. 

 

IMG-20191112-120443-1587x1190.jpg

 

Wyje,bana fura ziom, jest prestiz, jest ganksterski zadziorny wyglad, jest klasa premium , sa osiagi.No i mam nadzieje ze podglasniasz popka i zwalniasz przed liceum? Jak bedziesz chcial pogonic w 2030 za 15k to :ogor:

I co najwazniejsze czarny kolor ktory bedzie modny zawsze.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Wyje,bana fura ziom, jest prestiz, jest ganksterski zadziorny wyglad, jest klasa premium , sa osiagi.No i mam nadzieje ze podglasniasz popka i zwalniasz przed liceum? Jak bedziesz chcial pogonic w 2030 za 15k to :ogor:

I co najwazniejsze czarny kolor ktory bedzie modny zawsze.

czarny kolor jest spoczko ale miałem samochód raz czarny i non stop brud było widać na nim.  Co wyjechałem z myjni od razu brudny xD Dlatego teraz wolę inne kolory brać. Chociaż idealny był mój poprzedni samochód w kolorze brudu. Mogłem go nie myć pół zimy i nikt nie poznał. A na niebieskim teraz po tygodniu albo myjka albo ryzykuje że dzieci z osiedla mi brudas na szybie napiszą :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No sam mialem tylko czarne auta (procz zoltego forda ka ). Kurz to tam chu.j ale na wiosne jak zaczynaja pylić rosliny i popada wtedy dopiero usyfione auto :reggie:  Ale jak sie polozy dobry twardy wosk to jest sporo latwiej na myjni. Nie wiem czy bialy nie jest najlepszy jesli chodzi mniejsza widocznosc jakis plamek. Na xiemnym to przeje,bane, kazdy zaciek malutki widac  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem ze swojej Fabii małą rakiete :)


Pod koniec roku poddałem ją chip tuningowi.

Wykres z hamowni poniżej:

 

8a163b1331872912.jpg

 

W skrócie, ta moc i moment obrotowy sprawiają teraz mały uśmiech podczas codziennej jazdy tym autem. Dodam tylko, że w środku jest silnik z kosiarki 1.0 TSI - ciekawe kiedy wybuchnie :P

Edytowane przez __bercik07
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z elantra to jest jakis kabaret, od 3 miesięcy nie mogą wymienić klapy, bo pierwsza przyszła z Korei uszkodzona, a drugiej nie mogą zamówić, bo z dniem 01.01.2020 miał ruszyć nowy system zamawiania części i tak ruszył, że nic nie można sprowadzić.

Napisałem reklamację do hyundai polska i stwierdzili, że długi czas wynika z tego, że część trzeba sprowadzić xD Tak, więc odkryli amerykę. Klapa już jest cała ruda i pojawiły się zacieki brązowe. Jednak trzeba było brać Giulie :sapek: 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...