Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

no właśnie, średnia wieku to też nieciekawa kwestia, tam chyba tylko Pjanic, Pjaca, Dybala i Alex Sandro są w miarę młodzi, reszta albo po 30 (i to grubo), albo powoli do niej dobija.

 

zegar tyka jak u Atletico

w Realu też z wiekiem powoli zaczyna być tak sobie, co prawda jest całkiem sporo młodych ale również sporo osób z podstawowego składu jest blisko lub po 30

 

Ronaldo - 32

Benzema - 29

Modric - 31

Ramos - 31

Marcelo - 29

Navas - 30

Bale - 27 (rocznikowo 28)

Odnośnik do komentarza

 

no właśnie, średnia wieku to też nieciekawa kwestia, tam chyba tylko Pjanic, Pjaca, Dybala i Alex Sandro są w miarę młodzi, reszta albo po 30 (i to grubo), albo powoli do niej dobija.

 

zegar tyka jak u Atletico

w Realu też z wiekiem powoli zaczyna być tak sobie, co prawda jest całkiem sporo młodych ale również sporo osób z podstawowego składu jest blisko lub po 30

 

Ronaldo - 32

Benzema - 29

Modric - 31

Ramos - 31

Marcelo - 29

Navas - 30

Bale - 27 (rocznikowo 28)

 

 

Jest Asensio, Kovacic, a niedługo wejdzie Theo Fernandez, Marcos Llorente, Vallejo, a jeszcze w przyszłości jakiś De Gea czy Courtouisa na bramkę i nowy napastnik.

Odnośnik do komentarza

Gratki dla Realu ale Juve nie zasłużylo aż na taki gangbang :( Szkoda Buffona i całej obrony która do finału wyglądała jak ściana. Tak czy siak zespół budowany jest mądrze więc jeszcze nie raz zobaczymy Stara Dame w czołówce europejskiej.

 

Real niesamowity miazgator. Cieszy młoda ławka i sporo wychowanków, a za to kiedyś się kochalo Barce :reggie: Cały czas nie wiem co tam robi Benzema na szpicy ale pewnie 130mln ojro+ na Mbappe odłożone. Marcelo co grał cała LM to kosmos, w wielu meczach mvp. Środek pola sami wirtuozi no może poza Casemiro :lapka:

 

No i Ronaldo. Nigdy typa za bardzo nie lubiłem ale cieszę się że historia napisała się na moich oczach. Nie wiedziałem że to kiedykolwiek powiem ale szkoda mi będzie jak Krystyna odejdzie na emeryture :lapka:

Odnośnik do komentarza

Nienawidziłem Juve od dzieciństwa, potem miałem na nich wyebane, przez moment wczoraj mogłem ich pokochać, a dziś znowu nienawidzę. Ewidentnie wyglądało to tak, jakby w przerwie meczu doszły przelewy od Pereza na ich konta. Bo zagrali na poziomie naszej ekstraklasy. Murowanie bramki, brak koncentracji, masa błędów w podaniach, atakowanie na pałę - a nuż komuś się uda. Szkoda że rywale Realu w tej edycji LM grali na pół-gwizdka, a Barca czy Borrusia zawiodły (głównie trenersko). Tak czy owak Real był wczoraj lepszy, a raczej to Juventus był słaby jak cysterna barszczu ukraińskiego. No nic, przeboleję jakoś ten sezon i oby w drugim LM było ciekawsze...

Edytowane przez Mendrek
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...