Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, przyznam, że niespecjalnie się interesuję Ekstraklasą, więc nawet nie jestem pewien czy żartujesz, czy piszesz poważnie xd

Tak tylko się zastanawiałem, no, ale ja mu roboty nie wybierałem.

Mógł na Superpuchar wpaść, chociaż w Rakowie widzę też niewiele więcej Polaków grało, więc w sumie chuj.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kmiot napisał:

W ogóle tak się zastanawiam na chuj tam Sousa siedzi. Ilu Polaków gra w składzie Legii w tym meczu? Dwóch? Trzech?

Tylu, co swego czasu w Dortmundzie.

No, chyba że ogląda 50 letniego Boruca.

Bez sensu, czuję, że wizyta wymuszona.

Przyjechał, bo pismaki się zesrały, że jak to selekcjoner nie przyjeżdża oglądać polskich drużyn.

 

No to se poogląda.

Odnośnik do komentarza

Mam mgliste wspomnienia, jak te 8 lat temu Ojamaa po pewnych dobrych meczach był widziany jako zbawca Legii, a Maiden pisał o nieodkrywaniu kart przed poważniejszymi rywalami w kolejnych rundach. Chyba tak to było. Zresztą chłopak miał dobre momenty, Legia to chyba jeden z lepszych momentów w jego karierze (obejmującej już 16 klubów, na różnych sczeblach ligi polskiej, estońskiej, szkockiej, angielskiej, niderlandzkiej, austriackiej, norweskiej, fińskiej itd. - a także 44 meczów dla kadry Estonii, i jeden zdobyty gol).

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Jordanensis napisał:

I to jeszcze z Flora Tallin :facepalm: 

Rozumiem jakby to dawało awans do grupy LM, ale skakać jak Ronaldo po golu z Kapuśniakami i nabawić się takiego urazu...

Na to wychodzi, że gość jest ze szkła i pewnie prędzej czy później przy każdym innym skoku w trakcie meczu ten uraz by mu się pojawił. Przecież On nie zrobił nic czego się nie robi podczas treningu/meczu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jordanensis napisał:

I to jeszcze z Flora Tallin :facepalm: 

Rozumiem jakby to dawało awans do grupy LM, ale skakać jak Ronaldo po golu z Kapuśniakami i nabawić się takiego urazu...

Usuń konto.

Odnośnik do komentarza

PSV pokonało Galatasaray 5-1, z bardziej europejskich wieści. Mimo że nie grał Donyell Malen, który jest blisko przenosin do Dortmundu. No ale bohaterem był głównie były gracz BVB, czyli Mario Goetze. Ostatni gol? To chyba pierwszy gol strzelony lobem barkiem, który widziałem. Sam Goetze patrzy się w stylu "co ja w ogóle zrobiłem?". 

 

Hat-trick Erana Zahaviego, który może w końcu się rozkręci w Europie. Prawie 34 lata na karku, a sukcesy głównie w Chinach i Izraelu, w tym w meczach kadry narodowej. Próba w Palermo 10 lat temu się nie powiodła. W PSV radzi sobie całkiem, całkiem - może zastępując Malena jako ta główna "dziewiątka" (Gakpo to raczej wspierający napastnik, dziesiątka) jeszcze się w Eindhoven przyda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale te Dinamo przecież było do ogrania i w zasięgu. To nie tak, że byli wyraźnie lepsi. Powinien być niedosyt, a nie, że "przegrali po walce", jak czytam tu i tam.

No, ale jak się nie wygrywa z takimi przeciętniakami to na Ligę Mistrzów nawet przy farcie z losowania nie ma co liczyć.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...