Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

 Pięknie amsterdamczycy grają, całościowo zdaje sie że mają nawet lepszą kadrę niż Ajax z kampanii 2018/2019, i co za tym idzie wszelkie argumenty za tym żeby tego nie spyerdolić i znowu coś ugrać i po drodze przytrzeć nosa "wielkim firmom". Sezon jest jednak długi, na wiosnę nie zawsze klubom udaje się wrócić w swoją topową dyspozycję, a nonszalancja i brak doświadczenia tych gnojków może ich znowu zgubić w którymś decydującym momencie. Niemniej, cudownie patrzy się na piłkę jaką grają, skuteczność tradycyjnie do poprawy, bo Haller smiało 3/4 brameczki powinien dziś wbić. 

 

Jest hype, X X X !

 

ps.tak Haaland wyglądał w tym meczu:

Spoiler

246445544_4535732316553018_2083771384580

 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tu żyć z tym Cristiano? Już człowiek się cieszy, że Cristiano kolejny słaby mecz, a Man United znowu przegrywa w LM i jest ostatnie w tabeli grupy, a tutaj OCZYWIŚCIE zgadnijcie kto walnie pod koniec meczu superważnego gola z bańki. Co za koleś. Muszę mu oddać, koleś ma jakiś absolutny rekord w liczbie TAKICH goli w karierze. 

 

 

 

 

Co do Ajaxu. No paka musi być mocna, jeśli to co napisałem o Hallerze jest prawdą, na razie gwiazda nr 1 LM, ale też pewnie mało który z fanów by go nie wymienił w top 5 piłkarzy Ajaxu na co dzień. Przecież jest Timber, jest Lisandro, jest Mazraoui, Tadić, Gravenberch, Antony, Alvarez, Blind... Nawet randomowy Pasveer w sumie zalicza się do lepiej ocenianych bramkarzy ligi w tym sezonie, a gra tylko dlatego, że podstawowy bramkarz Holandii się posypał.

 

 

Trudno nie podziwiać ekipy, która wyszła na prowadzenie w 10. minucie, ale przez cały mecz atakowała. Dopiero przy 4-0 zaczęło się typowe "szanowanie piłki", co zresztą też im nieźle szło. No występ wzorcowy od stóp do głów, od Pasveera do Hallera. 

 

 

Ogólnie największe gwiazdy LM to na razie:

 

- Haller

- Lewandowski, Salah, Benzema, wiadomo

- Vanaken

- bramkarz Sheriffa

- w sumie Daley Blind, co to jest za motor na lewej flance, co za sezon

- Moumi Ngamaleu, wtf, wiadomo że z Man United to miał mecz życia, ale koleś ogólnie wydaje się o głowę lepszy od reszty Young Boys, a dzisiaj go wystawili na prawej obronie mdr

- Brahim Diaz, koleś z meczu na mecz coraz bardziej mnie zadziwia w tym sezonie. Jedyny chyba jasny punkt Milanu

Odnośnik do komentarza

Co do Hallera. Problem z nim jest taki, że już od pierwszego meczu po transferze z WestHamu cierpi na pieruńsko słabą skuteczność. Wiadomo nawet Król Polski Lewandowski nie strzela wszystkiego, no ale Sebastien już takiej "łatki" się dorobił. Liczby go co prawda bronią, ale reszta drużyny pracuje na te jego kolejne szanse, i to czy jest gwiazdą LM imo najprędzej zweryfikuje mecz z topowym rywalem (lub "maszyna się zatnie") gdzie ewentualnie będzie musiał wykorzystać choćby pół szansy i wbić gola. Bez kitu, pierwsza reakcja po 4 bramkach ze Sportingiem to było zdziwienie, że w końcu nie marnował sytuacji :sweat:. Samo to, że jest trochę drewniany to już nie aż taka wada... bo wiadomo, Zlatan jest tylko jeden :). Czy póki co jest największą gwiazdą obecnej edycji LM, no odważne, ale moim subiektywnym zdaniem nie jest nawet największą gwiazdą Ajaxu, ale też najzwyczajniej w świecie to kogo bardziej lubię może mi przesłaniać obiektywne spojrzenie na sprawę ;). Największą niespodzianką? - > tak. A największe gwiazdy to zazwyczaj i tak te same oklepane medialne nazwiska, nawet jak są pod formą itp ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lewandowski wygrywa regularnością, ale też zawsze się wygrywa nagrody bardziej za TAKIE mecze, w blasku fleszy, jak wali Cristiano - wielkie wydarzenia (Boże, jak on to robi, nawet nie gra dobrze a wali tyle ważnych goli w końcówkach. Oba mecze z Atalantą, Villarreal, Irlandia, a to tylko ostatnie dwa miesiące...). Albo Salah, jednak 5-0 z Manchesterem United w lidze angielskiej zawsze przyciąga więcej uwagi. Ba, nawet mecz Tottenham-Man United przyciąga więcej uwagi, niż jakikolwiek meczu Bayernu. Taki Sneijder nie był wcale uważany za najlepszego piłkarza samego Interu, a ludzie dalej płaczą, że nie dostał Złotej Piłki, dlaczego? Bo Mundial to największa scena. Lewandowski robił co mógł na Euro, no ale, delikatnie mówiąc, tego Euro nie wygrał. Ligi Mistrzów też, przez kontuzję, ale jednak nie wygrał w tym roku.

 

Na jego szczęście, rywale wypadają średnio. Messi prawie zniknął z pola widzenia, po wygranym (i świetnym!) Copa miał w PSG na razie ze dwa udane mecze. To koniec Messiego, jakiego znamy. Bohaterowie Euro nie mają jakiegoś wielkiego roku klubowo, chociaż część osób zagłosuje na Jorginho dla zasady. Krystiano bardzo w kratkę, chociaż myślę, że będzie dużo wyżej, niż u bukmacherów, to jest jednak idol. Salah i Benzema nie wygrali ze wiele z zespołami. No a do tego - część głosujących potraktuje to jako głosowanie "za dwa lata", bo rok temu nie było Ballon d'Or, no a wszystkie inne nagrody wygrał z ogromnym dystansem Lewandowski.

 

Nic dziwnego, że ostatnio Lewandowski wspiął się na pierwsze miejsce u bukmacherów, długo najniższy kurs miał Messi. Powoli wyklarował się jako faworyt, a to znaczy że będzie najlepszym piłkarzem roku po raz drugi z rzędu. Kto by pomyślał kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza

Walcz, chowaj się, uciekaj... Sebastien Haller i tak nadejdzie. Jakaś złota piłeczka by się należała Francuzowi. Sorry, Iworyjczykowi, przecież on zdał sobie sprawę że nie ma szans na kadrę Francji i ostatnio zaczął grać dla WKS. 

 

 

PSG znowu nędznie i znowu nie przegrało. Nie wiem no. Co za beznadziejny zespół. Dobrze że ma dwóch bramkarzy, którzy im ratują każdy mecz, jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, ogqozo said:

Walcz, chowaj się, uciekaj... Sebastien Haller i tak nadejdzie.

(...)

 

No i pięknie, niech się nie zatrzymuje i udowadnia że moje obawy są/były na wyrost. Słaby to był mecz w wykonaniu Ajaxu, ale zrobili co trzeba i to jest coś co napawa optymistycznie po tym spotkaniu. Wygrany mecz w którym nie idzie, to nie takie oczywiste jak na ten klub, Haller strzelił co musiał (i brawo!), ale największe brawa dla autora 3 2,5 asyst Anthonego. Co prawda (imo) Tadic jest sercem tej ekipy, ale to brazylijczyk jest jej motorem i co za tym idzie największą gwiazdą :lapka:, ale ja nie jestem obiektywny, ich po prostu bardziej lubię. Jeżeli natomiast ze względu na cyfry to Sebastien jest uważany za tego najważniejszego, to też luz, najistotniejsze jest to że ta ekipa idzie jak burza, i oby ten piękny sen trwał jak najdłużej :]. 

Odnośnik do komentarza

No te kartki felipe czy hummelsa takie nie za oczywiste.

 

Ale w sytuacji felipe jestem za tym zeby w przypadku tych zjebanych fauli taktycznych walic czerwo. Za kazdym razem kiedy moze isc piekna kontra w 9 na 10 przypadkow typ specjalnie ci noge podstawi zeby sfaulowac. Obstawiam ze mega duzo razy w takich przypadkach kontra bylaby bramkowa (No kurwa szybkosc Salaha i Mane w tym przypadku :yao:) wiec zolta karte to niech sobie w pizde sedzia wsadzi w takim wypadku.

 

Takze jestem bardzo zadowolony ze dostal ten pedau felipe czerwo :)

Edytowane przez kanabis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

no jak dla mnie to on mu nie chciał dać czerwonej, tylko żółta i właśnie dlatego kilka razy go przywoływał

 

jakby mu chciał dać czerwona, to od razu by pobiegł w jego stronę z czerwem, a nie czekał aż panicz do niego podejdzie

 

pewnie się wahał, a że Felipe miał wyjebane, to się wkurwił i go wyrzucil

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ludwes napisał:

no jak dla mnie to on mu nie chciał dać czerwonej, tylko żółta i właśnie dlatego kilka razy go przywoływał

 

jakby mu chciał dać czerwona, to od razu by pobiegł w jego stronę z czerwem, a nie czekał aż panicz do niego podejdzie

 

pewnie się wahał, a że Felipe miał wyjebane, to się wkurwił i go wyrzucil

No tez mi to tak wygladalo. Jesli tak to troche nieprofesjonalne ale teraz tak zmieniaja te przepisy ze chuj wie jakie oni tam maja wytyczne. Na szczescie zaraz przyjdzie ogor i powie ze wszystko bylo oczywiste jak spadajace liscie jesienia i wogole sie dziwi ze jest o tym dyskusja. No i takie sytuacje w lidze nepalskiej to normalnosc.

 

Ale ja tez patrze z drugiej strony i nie lubie takich gosci co to specjalnie kose zajebia , sedzia ich wola a oni w dupie i uciekaja jak na filmiku yetiego z fify94 bo mysla ze kara ich nie ominie. No to sie zdziwil xD 

 

Ale osobiscie to bylem mocno zdziwiony jak pokazal czerwo. Podcinka jakich wiele w takiej sytuacji. Jeszcze zeby to jakis wslizg od tylu byl.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kanabis napisał:

(...)

 

Ale ja tez patrze z drugiej strony i nie lubie takich gosci co to specjalnie kose zajebia , sedzia ich wola a oni w dupie i uciekaja jak na filmiku yetiego z fify94 bo mysla ze kara ich nie ominie. No to sie zdziwil xD 

 

(...)

 

 

Jeśli myślał, że kara go nie ominie, to się nie zdziwił, bo rzeczywiście go nie ominęła.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...