Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam. Potrzebuje porady, niedługo stane przed zakupem pierwszego w zyciu samochodu. Nie jestem za bardzo zorientowany w temacie. Troche sie rozgladalem ale bez zadnej wiedzy to wiecie jak to jest. Budzet jakim bede dysponowal to jakies 3-4 tyś. Interesuje mnie LPG.

 

Co powiecie o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Daewoo_Leganza ?? Wpadlem ostatnio na niego i mi sie spodobal. Pytanie czy jest dobry.

Odnośnik do komentarza

Czesc Wam. Potrzebuje porady, niedługo stane przed zakupem pierwszego w zyciu samochodu. Nie jestem za bardzo zorientowany w temacie. Troche sie rozgladalem ale bez zadnej wiedzy to wiecie jak to jest. Budzet jakim bede dysponowal to jakies 3-4 tyś. Interesuje mnie LPG. Co powiecie o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Daewoo_Leganza ?? Wpadlem ostatnio na niego i mi sie spodobal. Pytanie czy jest dobry.

 

Dziwny wybór nie powiem, osobiście nie polecałbym takiego samochodu na początek. Wiele lepszym wyborem już by był zagazowany lanos 1.6i. Chyba, że faktycznie szukasz samochodu który bedzie starą limuzyną to od siebie mogę polecić rovera 620 który zbudowany jest na hondzie accord.

Odnośnik do komentarza

Wiecie Panowie mechanicy jak można w domowy sposób skasować kontrolke ręcznego, absu i jakiś napis "stop"? Jakąś awarię akukulatora miałem i wyskoczyly mi

Sprawdz dokladnie co oznacza takie combo na desce. Kontrolka recznego/hamulcu moze sie zapalic rowniez, przy niskim poziomie plynu hamulcowego. Kup sobie interfejs diagnostyczny, za 30zl bedziesz mogl sobie diagnozowac i kasowac bledy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrzyłem na allu i każdy interfejs obsługuje pełno modeli a thalia to już droższe modele.

Z resztą nie ma o czym już gadać, bo dziś rano ojciec odpala i jak ręką odjął nie świecą się już. Warto też zauważyć, że wczoraj wymieniłem akumulator

 

Dobrze że to nie mój wóz, bo to wóz tyle co do kościoła i na cmentarz z grabkami

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...