Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

olschmitz ma przedliftowe e46 318i z tego co pamietam

 

mialem to pytanie zadac juz dawno - warto placic troche wiecej za benzin 98 na statoilu, czy raczej to zwykla sciema z lepsza jakoscia i mozna lac 95?

Jak używałem starą Ibizę dziewczyny i czasami zatankowałem 98 to zauważalnie lepiej odpalał zimą.

 

Aha, ale ja na Lotosie zawsze tankuję.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Panowie sprzedawał ktoś auto na allegro? Komisy dają mi jakieś śmiesznie małe pieniądze więc chciałbym wystawić auto gdzieś w internecie .Pierwsze co przyszło mi do głowy allegro ale właśnie nie wiem czy prowizje mi zabiorą . Albo polecicie jakiś fajny serwis.

Odnośnik do komentarza

 

Zupełnie nie ma sensu lać 98 do takich silników.

Czasami na Lotosie jest 3-5 groszy różnicy na litrze, więc można sprawdzić i obadać jak się auto zachowuje.

 

Dla sprawdzenia tak,ale serio nie uważam by to miało jakiś większy sens przy takim silniku. Bardziej placebo.

 

Szarku, otomoto lub allegro. Ja wolę allegro, można przynajmniej ładny opis zrobić.

 

Olschmitz, lej dalej 5W50.

Odnośnik do komentarza

Otomoto najlepsze dodatkowo olx.pl i jakaś regionalna strona z ogłoszeniami. Ja już sprzedałem dwie fury w ciągu roku i za każdym razem kupiec zainteresował się na ogloszenia.trojmiasto.pl, czyli serwis regionalny. Na otomoto tez mialem, najtansza opcja 2 dychy.

 

A no i otomoto może Ci od razu na Allegro wystawić jako ogłoszenie.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

W miarę blisko masz Bling Factory w Olsztynie http://blingfactory.pl/ Znajomy oddał im kiedyś auto na kompletne mycie, polerkę mechaniczną, nałożenie wosku i powłoki ochronne .NIe pamiętam ile zapłacił,ale dobrze im to wyszło.

 

W Łomży chyba coś kiedyś było,ale słuch mi o tym zaginął.

 

oki dzięki

Odnośnik do komentarza

malucha i 106 dawałem na otomoto - oddzew był szybki, mazdę puściłem pierwszemu z brzegu handlarzowi za marne grosze bo mi się przegląd i oc kończyło ;)

 

więc zależy co za wóz, jak ma jakąś wartość to warto poczekać aż się ktoś trafi - jak chcesz się pozbyć by mieć na felgi do nowego auta to pchnij gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza

nadszedl u mnie czas na wymiane oleju

 

mam zalany teraz mobil 1 5w-50

 

przeczytalem, ze najlepszy dla mojego modelu jest 0w40.

 

mozna go bez problemu wymienic (nie mowie o dolaniu tylko spuszczeniu starego i napelenieniu nowym) czy nie powinno sie raczej zmieniac oleju i jechac caly czas na jednym modelu?

Druga liczba w oznaczeniu oleju opisuje poziom zachowania tegoż płynu w wysokich temperaturach. Im wyższa liczba tym lepiej. Tez leje Mobil 1 5w50, próbowałem motulka 8100 i inne ale tylko ten 5w50 poprawnie się zachowuje przy ostrym deptaniu.

Tak jak piszą chłopaki, lek ten olej, pilnuj km do wymiany a będziesz zadowolony.

 

Wypalcowano tapatalkiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...