Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja macie tam na wsiach biowaye to sprawdzcie sobie vege rollo z sojowymi kawałkami zaje'bista sprawa

 

No debile polecam im cos spoko naprawdę do żarcia a ci minusami rzucają.

 

:rofl2:

 

 

Ostatnio przeprosiłem się z KFC po dłuższym romansie z makiem i wyszło mi to na dobre. Pojadłem solidnie i to teraz do kejefsi częściej będę zaglądał.

 

No i farmerska na grubym do brzucha wpadła w Pizzy Hut ostatnio też <3

Odnośnik do komentarza

Do instant nie pasuje, więc napiszę tutaj. Od dłuższego czasu zajadam się zayebistymi nadziewanymi bagietkami z polo-marketu i ostatnio wpadłem na pomysł żeby wam takie żarcie polecić. Cena 2-3zł za sztukę. Na wierzch i w nacięcia bagietki wpierdalamy ser, wrzucamy na 15 minut do rozgrzanego piekarnika, na górę nayebujemy keczap z włocławka i wpierdalamy, że się uszy trzęsą. Ze(pipi)iste żarcie.

 

Dorzucam zdjęcie:

80902.jpg

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

za sabłejem nie przepadam. tzn dobre jedzonko, ale kanapke mozna zrobic samemu. wole fastfudy ktorych albo nie da sie zrobic tak samo dobrych w domu, albo jest przy tym za duzo roboty.

 

nie wiem czy juz o tym pisalem, ale w burger kingu jadlem jakis czas temu burgera, takiego sezonowca, nie byl stalym elementem menu. ku.rwa to bylo cos.

 

a nie jakies go.wno typu vege rollo z soja xD

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dla mnie najlepszym fast foodem jest subway. Jedzenie zdrowe i cholernie dobre. I wcale nie takie drogie jak się patrzy na śmieci w postaci burgerów. A co do żarcia robionego na głębokim tłuszczu, to ostatnio przerzuciłem się z Zingerów na kubełki ze skrzydełkami.

 

Burger kinga jadłem tak długo, aż mi zasmakował - lubię te kanapki z sosem musztardowym :P

 

Co do tych cen, w KFC przez ostatnie 2 lata wszystkie porcje zrobiły się cholernie małe, a ceny poszły wyraźnie w górę. Szkoda, że tego subwaya nie mam nigdzie w pobliżu albo chociaż jakiejś budy z kebabami, ten sam syf co w KFC, MC, BK, ale 3x taniej :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Z maka chyba najlepsza kanapka to New York Beef Classic.W KFc ostatnio jakiegoś grandera polubiłem,ale rzadko tam jem,a już te wszystkie skrzydełka to o kant dupy potłuc. W najmniej ciekawy dla mnie jest Burger king,bo te ich burgery jakieś takie suche są,szału nie ma.Ryb w fast foodach nie jadam,a kanapki z subwaya omijam,sam zrobię sobie lepszą. W pizza hut jest za drogo,poza tym w Dagrasso robią naprawdę dobre pizze,dużo taniej.

 

DaGrasso>McD>KFC reszty nie uznaję.

Odnośnik do komentarza

W Pizzy Hut miazdzy festiwal pizzy - 22zl od osoby + do tego dolewka pepsi, 10zl na 2 osoby, rewelacja :)

Ewentualnie 'oferta rodzinna', 42zl chyba i w tym jest przystawka, duza pizza i dzbanek napoju. Nie jest wcale drogo, a IMO zadna inna pizza nie moze sie rownac z PH, wiec wole doplacic te kilka zlotych, jak juz mam jesc pizze.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechałem samochodem bez portfela i w kieszeni miałem 3 zł, pomyslałem więc że zawadze na hamburgera do maca bo jesli chodzi o kalorie to chyba najbardziej opłacalne posiłki jakie moga być. Wchodze , mówie czizburgera silwuple. A ona trzypiędziesiąt silwuple. Jako że miałem równo 3 zł, odeszłem pocichu od kasy. Poczułem sie jak plebs.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zniszczyłeś system XD

 

W Pizzy Hut miazdzy festiwal pizzy - 22zl od osoby + do tego dolewka pepsi, 10zl na 2 osoby, rewelacja :)

Ewentualnie 'oferta rodzinna', 42zl chyba i w tym jest przystawka, duza pizza i dzbanek napoju. Nie jest wcale drogo, a IMO zadna inna pizza nie moze sie rownac z PH, wiec wole doplacic te kilka zlotych, jak juz mam jesc pizze.

 

W innych pizzeriach już teraz taki szajs robią, że głowa mała. Pizzerii gdzie szynkę ścierają na tarce do pizzy, to ze świecą szukać, w 90% przypadków pizza z szynką = 4 plasterki na placek...

 

Muszę się przejść chyba do PH. Jadłem tam ze 2x w życiu bo za drogo było.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...