Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

W burger kingu jest fajny trick o którym mało kto wie, mi zdradził kumpel co tam pracuje. Otóż jak sie zamawia zwykłego cheesa (5pln z frytkami) można sie upomniec o dodatki do niego, a mianowicie pomidora, cebule, majonez, ogórka. I to jest calkowicie za FRIKO a taka kanapka z bonusami przebija inne tego typu zdecydowanie. Nazywa się to turbocheesburger :ph34r: . Z frytakmi można sie dosyć najeść i to za jedynie 5 zeta. Teraz jeszcze jest promocja, że mozna zmaowic cos takiego w wersji fresh whooper - czyli dodatkowa czerowna cebula i sos jogurtowy. polecam

Odnośnik do komentarza

Z obecnych pizzerii które trzymają poziom (z sieciowych) to Da Grasso i od biedy Telepizza (choć mocno się popsuli). No i Pizza Hut, ale przeważnie są daleko od wszystkiego. Najbardziej popsuli się Gruby Benek i New York City Pizza.

 

Najgorsza sieciowa pizzeria ever. da grasso - nie wiem jak u was, ale ten sos czosnkowy jest za(pipi)isty.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to podchodzi pod fastfood, ale byłem ostatnio w Pizza Hut i mają tam zaje,biste 'makarony prosto z pieca'. Wziąłem farfalle di concretto, a w tym było: Makaron farfalle, kurczak, kiełbasa pepperoni, boczek oraz cebulka zapieczone z żółtym serem i sosem pomidorowym z bazylią, wszystko ładnie zapiekane ze sobą, cena 19,90. Wydawało się, że nie jest to za duża porcja, ale to prawdziwa bomba kaloryczna, także zjadłem do syta. Polecam, miła odmiana od pizzy, kebaba, czy shoarmy we sfinksie, w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

O właśnie kur.wa miałem się o benka zapytać. Zawsze jak ktoś zamawiał od nich tą pizzę, to nie była taka zła, ale ser był po prostu okropny. Jakby go z proszku dawali. U was w Benku też tak jest?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jadlem pizze Kebab w DaGrasso - powiem wam, ze z sosem czosnkowym byla calkiem ok. Jednak DaGrasso to DaGrasso, czyli mozna zjesc, ale nie jest to cos swietnego.

 

Na pierwszym miejscu u mnie jest PH, pozniej pizzeria, ktorej nazwy nie moge sobie przypomniec, Gruby Benek i DaGrasso.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to podchodzi pod fastfood, ale byłem ostatnio w Pizza Hut i mają tam zaje,biste 'makarony prosto z pieca'. Wziąłem farfalle di concretto, a w tym było: Makaron farfalle, kurczak, kiełbasa pepperoni, boczek oraz cebulka zapieczone z żółtym serem i sosem pomidorowym z bazylią, wszystko ładnie zapiekane ze sobą, cena 19,90. Wydawało się, że nie jest to za duża porcja, ale to prawdziwa bomba kaloryczna, także zjadłem do syta. Polecam, miła odmiana od pizzy, kebaba, czy shoarmy we sfinksie, w przystępnej cenie.

 

jak jeszcze bedzie (a na pewno bedzie) to wybierz sie na 'festiwal makaronów' - podobnie jak w przypadku pizzy, rewelacja

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem w PH i wziąłem na przystawkę takie pieczarki zapiekane z bekonem i chyba z serem. Pyszności. Ogólnie 2 osoby, przystawka taka jak te pieczarki, mała pizza obowiązkowo na grubym + mega dolewka i mam problem z wstaniem od stołu. Jakiś czas temu też na 2 osoby wziąłem tą pizze co można było sobie wybrać czy chcemy mieć na brzegach mozzarelle czy jakiś tam serek, tylko dużą można było wziąć i też nawpierdalałem się ostro. Nigdy nie jadłem w tym DaGrasso, za to telepizza też mi smakuję ;/ nie wiem co się czepiacie. Do Burger Kinga nigdy już nie pójde bo jakoś obrzydziło mi się. Co do mojego rankingu fastfoodów:

 

Pizza Hut > Sphinx > Makdonald > KFC > Subway. Reszta mnie jakoś specjalnie nie jara ale czasami gdy te mi się znudzą to uderzam do innych.

Odnośnik do komentarza

wytłumaczy mi ktoś dlaczego wg niektórych pizza hut i sphinx to fast-foody?

Bo nie kojarze bym dostał tam jedzenie w czasie np. 15 sekund.

 

W Warszawie prawie wszystkie PH maja okienko z pizza na slice'y, sa tez takie z obsluga tylko ala fast food.

Sphinx natomiast jest sieciowka z zarciem przygotowywanem jak w fast foodach (rozmrazanie gotowych produktow, etc. Znajomy tam pracowal i mowil, ze nigdy tam nie zje;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...