Skocz do zawartości

kulturystyka


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Sterydy amatorko to jest głupota. Z drugiej strony jak trenuje na siłowni tych dobrych kilka lat to po pewnym czasie chce już większych efektów i dlatego ludzie biorą. Po kilku latach jeszcze jest to zrozumiałe, że niektórzy kłują du.pę bo gorzej jak są debile, które stosują to już na początku drogi. To jest hamowanie sobie naturalnego progresu.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza



Czołówka nie ma co narzekać. Ronnie miał w garażu m.in. Hummera, Bentleya i kilka innych wozów. Z drugiej strony nagrody za bycie PRO'sem są faktyvcznie mizerne. Tegoroczny Mr. Olympia Phil zgarnął ćwierć miliona baksów za bycie najlepszym kulturystą, czyli tyle co rezerwowy Realu Madryt za dwa treningi w tygodniu. Raczej wszytko o sponsorów się rozbija.

Co ciekawe w Arabii Saudyjskiej kurek z pieniędzmi dla zawodowców zostaje zakręcony, z tego tytułu sporo amatorów trzyma się swojej rangi zarabiając nieporównywalnie więcej riali saudyjskich.

 
Odnośnik do komentarza

ale wątpie, żeby ten obywatel o ciemniejszej karnacji przesadzał z salcesonem i szlugami, za to ze sterydami pewnie sie nie ograniczał. to zawsze jest suma wielu czynników, ale czasem można wyróżnić jeden taki mocniejszy powód, bo trudno nie powiązać zawału serca ze sterydami. te przeciążenia to też poniekąd skutki dopingu, bo bez tego aż tak by nie szalał

Odnośnik do komentarza

ale gdzie frank a gdzie on. jak frank zaczynał to były inne czasy

 

serce nie musi być jakieś "wadliwe", są mocniejsze serca i nie dość mocne, które sie zbuntują. badania badaniami, ale wszystko wyjdzie w praniu. takie dawki to jeszcze nowość dla ludzkich organizmów i ewolucja nie miała czasu, żeby sie przyzwyczaić. może za 500 lat regularnego kokszenia będzie lepiej i serca będą się nadawały lepiej 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze od koksu, trzeba byc debilem zeby myslec inaczej. Poza tym kto wie jaki prowadzil tryb zycia moze taki jak tamten typek co miał dwadziescia coś lat i umarł w saunie na atak serca. Wóz albo przewóz. Albo koks albo imprezki. Mój kumpel tez bierze koks i imprezuje, źle mu nie zycze ale juz dwa razy stracił przytomność. Niektórzy myslą że sterydy to zabawki


protip od kokszenia moze wystąpić przerost mięśnia sercowego 

Odnośnik do komentarza

Kolega, z którym chodziłem na studia zmarł z tytułu wady serca. Nigdy nie zapalił, nie pił w ogóle o anabolikach nie ma co wspominać. Szczupły, by nie napisać chudy facet - niecałe siedemdziesiąt kilko przy ponad metr osiemdziesiąt.
Oczywiście gdyby ważył 104kg i miał ABS osłonięty byłoby, że przez SAA.

Był prosem, sponsorowanym przez GAT. Raczej specjaliści oko nań mieli. Tyle w teorii, bowiem jak to jest w praktyce, wiadomo - vide ś.p. Nasser.

 

Odnośnik do komentarza

Litwin sam siebie oklamuje od 10 lat  :facepalmz: 

A ja niedlugo, koks free, kreatyna free, dieta free, trening 2 razy w tygodniu - 10 razy sztangielkami po 50 kg zrobie klate na wysoki skosie.

Teraz poszlo 15 razy 46kg.

Jeszcze z miesiac.

No przykro mi litek ;/

 

edit: w sumie tak sobie pomyslalem, ze pewnie i wiecej juz teraz by peklo, ale ja robie najciezsza serie jako 6ta.

A 5 poprzednich to serie laczone wyciskanie + rozpietki :pawel:

TAKZE - NA KOLANA LITWIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pokaze ci roznice miedzy nami:

ja

goku_ssj_by_vaer2000-d6vw80v.png

 

ty

comodesenharokuririn-WWW.COMODESENHAR10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...