Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach dalszych poszukiwań dzisiaj na przypale wbiłem się w ultraboosty 21, które mocno zmieniły design w stosunku do poprzedników. Fajnie, że więcej boosta, ale tak mi się coś zdawało, że zostawianie przestrzeni na place grubości zapałki nie na każdej stopie się sprawdzi

 

O ile z tej perspektywy jest jeszcze jako tako

 

boost1.jpg

 

Tak kostna narośl na paluchu prawej stopy daje taki efekt :dynia:

 

boost2.jpg

 

WTF kurwa, jakby obcy chciał się wydostać xd Pomijając już jak to wygląda, to primeknit jest mocno rozciągalny, ale chyba nie niezniszczalny. Miesiąc łażenia z tym wybrzuszeniem i dziura gotowa. No szkoda, bo skurwysyny ultrawygodne są. Te zjebane zwężane palce to jest jakiś fetysz adidasa. Z ultraboostów tylko 4.0 wyglądają na trochę normalniejsze w tym względzie. Udało mi się nawet przymierzyć parę, ale oczywiście jakiś zaangażowany studenciak w footlockerze tak się podjarał, że ktoś w ogóle odezwał się do obsługi zamiast przyjść i wyjść bez słowa, jak na przymierzalnię przed zakupami netowymi przystało, że się od zjeba nie mogłem odpędzić. No kurwa gorzej niż Mendrek w empiku. W rezultacie nie ustaliłem definitywnie czy tego miejsca na paluchy jest dużo więcej, tylko czym prędzej wyskoczyłem z kapci żeby nie słuchać już tego pierdolenia i wkręciłem typa żeby odłożył pod ladę, bo się jeszcze zastanawiam. Pewnie był dumny ze swoich zdolności socjotechnicznych.

 

Michaś, weź wymasuj mi stópki, żeby ładnie się mieściły do ultrawąskich ultrabustów :(

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, messer88 napisał:

No to masz chyba wadliwą parę bo nie ma chuja żeby buty z gore przemokły od rosy. Ja chodzę przy ulewach i zawsze sucho. 

 

Brałem to pod uwagę i nawet rozkminiałem, czy ich nie oddać, ale trochę mnie to już męczy, bo na przestrzeni ostatnich 5 lat oddałem już chyba ze 3 różne pary butów, no i zawsze jest zły moment, kiedy nie chcę zostać bez nich. No zobaczę.

Odnośnik do komentarza

Ultraboost 4.0 mają największą pojemność z tych co posiadam i najprzyjemniejszy wzór primeknita (mam też jedynki i 5.0 dna i one są wyraźnie ciaśniejsze). Najlepsze lifestylowe obuwie a jeśli dla kogoś nawet czwórki zbyt wąskie to 350tki v2 oferują ten sam komfort (dla mnie większy ale różnie ludzie gadają) i tam jest miejsca na szerokość ważne tylko wziąć rozmiar +0.5

Foam runnery najlepsze buty na rower

Odnośnik do komentarza

No mierzyłem te 4.0 o 0,5 a nawet 1 rozmiar większe, bo jedną girę mam większą o pełen rozmiar od drugiej, i chociaż na pewno było lepiej niż w cholernie ciasnych 5.0, to jak ma się tendencję do podnoszenia paluchów przy chodzeniu, to i tak wygląda to słabo. Nie rozumiem czemu adidas w tak popularnej linii do tej pory nie wpadł na zrobienie modelu z inaczej wyprofilowanym przodem buta. Inna sprawa, że ten mityczny efekt boosta w linii DNA na obecne czasy nie robi specjalnego wrażenia. W 2015 r. to musiał być kosmos i chwała im za rozpoczęcie trendu na zaawansowaną amortyzację w casualowych modelach, ale obecnie to co drugi sportowy but za 2 stówy oferuje zbliżony poziom amortyzacji. Linia 19-22 z dodatkowym boostem to już trochę inna historia. Szkoda, że nigdzie nie mogłem namierzyć 19 albo 20 do przymiarki, bo podoba mi się ten bardziej zadziorny design, ale tak na oko to tam w palcach też jest wąziutko.

 

Yeezy to w ogóle osobna historia, bo estetycznie to jest dla mnie nie do przeskoczenia.

 

Aktualnie patrzę w kierunku NB i chyba będę brał te

 

https://nbsklep.pl/new_balance_fresh_foam_680_v7_m680lb7?_alla=&utm_source=allani&utm_medium=cpc&utm_campaign=allani&utm_term=996851385

 

Niby typowo biegowy model, ale UB teoretycznie też należą do tej kategorii. Poziomem amortyzacji to wciągają dupą modele z serii DNA. Dobra cena, neutralny wygląd. Powinny być w porządku.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu miałem około 20 par samych air max 90 - był to mój ukochany model. Ten model ze zdjęcia - zajebiste

 

801374C8-63EE-4F9D-8422-C5442B766094.thumb.jpeg.861b3afcc68b10a3d8c45895f8a2e266.jpeg

 

A to mój ostatni zakup Air Max 1 x Patta. Technologia z 1987 roku da się? Może i się da ale jak wieczorem / jutro wrzucę na nogi yeezy 700v1 to znów stracę głowę dla boosta i poczuję poduszkę pod stopamia, w miejsce drewnianych desek

Odnośnik do komentarza

Mam te patty aqua i dla mnie one akurat tak średnio wygodne ale chyba przez to że minimalnie większy rozmiar wypada. Inne AM1 mogę śmigać cały dzień i jest git, te chyba trzeba będzie pogonić to przy okazji wpadnie $ na parę gierek. 

49 minut temu, LiŚciu napisał:

Na zime w tym roku kupiłem maxy 90 surplus z CoraDur

 

ta cordura nie przemaka? wzięli by w końcu zrobili maxy z gore na miejska jesień/zimę a nie klepią od paru lat tylko AF1 na sezon. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, messer88 napisał:

 

ta cordura nie przemaka? wzięli by w końcu zrobili maxy z gore na miejska jesień/zimę a nie klepią od paru lat tylko AF1 na sezon. 

 Zrobiłem w nich ostatnio 4 godziny turnieju w DiscGolf po lesie gdzie leżał śnieg, błoto i mokra trawa i nie przemokły. Ten coradur podobno w militariach tez używany. Natomiast widziałem test na YT jak typ zalał szklanka wody i woda się dostała do środka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie kupowanie coś z serii Patta to jest dobry biznes na lokowanie produktu w przyszłości (sam siedzę w temacie butach i ogólnie jestem sneakerheadem) to tak jak Ken Adams dobrze napisał, że lepiej je trzymać na przyszłość, bo one osiągają niebotyczne ceny butów za patty i to bez kitu. Za jedną parę butów jesteś w stanie kupić mieszkanie na czysto od samego snekaerheda XD. Tak samo buty Jordany z lat 85-90 które do dziś dnia trzymałeś to jesteś bogaczem ustawiony na życie XD. Tak jak mam swoje Jordany 4 Oreo 2015, w którym sporo się nachodziłem, a są najebane w koszta i są w stanie kupić za mocno wykorzystane buty XD. Ogólnie powiem tak, buty to jest mocny siriuz biznes XD.

Odnośnik do komentarza

Nju balansy to buty dla januszy Paolo, także wiesz, kupisz to gówno nawet do orania pola. Sam mam jakieś 574, które są najpopularniejsze wśród modeli, a traktuje się je jak gówno XD To jest masówka serii z butów, że tak powiem. Tak jak i 997H, powiem więcej, te buty możesz porównywać do 90-tek tak jak i Air max jedynki, to są pospolite buty, które większość kupuje ot co.  

 

Jedynie powiem tak, świat butów w ostatnich latach całkowicie oszalał i się zesrał, byle jakie pierd modela buta, robi mocną furorę w reklamie, a to przez influencerów, reklamiarzy i innych chujów razem wziętych, szkoda tylko, że reklamują tak chujowej jakości buty, że nie ma co komentować, kto siedzi  w temacie buciwa. Spierdolili całkowici rynek obuwniczy. 

Odnośnik do komentarza

I o tym mówię messer88, jakościowo całkowicie to spierdolili, kiedyś buty były elitarne z różnej serii modeli, jak jedynki air maxy, jak 90-tki, tak samo piszesz o niu balsanch z serii 99x, co swoje swego czasu kosztowały, a teraz każdy taki but tego modelu jest całkowicie na odpierdol się robione. No kurwa, ostatnio patrzę model air max 90 w sizeer/footlocker, taka chujnia i zjebana pizda pod każdym względem szczegółowym, a wołają za to 649zł czy tam 700 zł XD Także tego, rynek obuwniczy się ostatnio mocno zesrał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...