Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzehoo
Manor - no właśnie, styl zaprezentowany na tym zdjęciu to jakaś farsa, przy mojej budowie ciała "rurki" (jak ja nienawidzę tego określenia) wyglądają zupełnie inaczej. Koledzy, zróbcie ściepę na aparat dla mnie, to Wam pokażę <bieda>.
Odnośnik do komentarza
Zaiste emo jest tragiczne, wsopomnial bym tez o ubraniach wynikajacych z przekonian religijnych( chusty na glowach turczynek- nie mam do tego cierpliwosci... albo integracja albo wy(pipi)aka. Powinni tego zabronic jak to zrobil rzad francuski)

 

Tak, więcej faszyzmu, tego nam brakuje w życiu. Jak można zabraniać ludziom ubierania się tak jak chcą? Przecież to jakaś paranoja. Ja rozumiem, że świeckość itp., ale (Chryste!) żeby nawet nie można było samemu wyglądać, jak się chce? Co dalej? Chodzić w czapce Bayernu Monachium też zabronić, bo niektórzy mogą się poczuć urażeni? Zabronić ubierania się w stylu punk/metal/dyskotekowym, bo to manifestacji poglądów muzycznych i same kłótnie z tego wynikają? Zakaz ubierania białych rzeczy (manifestuje solidarność z KKK)? Na litość, miejcie choć trochę akceptacji dla innych od siebie.

Odnośnik do komentarza
Ja nie rozumiem co ludzie chcą od butów "skejterskich". Jeżdze sobie na desce w nich, ide z deską pod pachą to co mam inne buty zakładać?

 

i nie musisz rozumieć. Co druga osoba w tym temacie mogłaby napisać coś takiego jak ty, że nie rozumie czemu się ktoś przywalił do ciuchów w których chodzi i wtedy powstałby burdel na miarę tego z tematu "wasze najmniej popularne opinie", gdzie ludzie zamiast dawać swoje niepopularne opinie, zaczęli się wykłócać z innymi że nie mają racji itd.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak mozna nosic rury, a na dole te takie przerosniete trampki z plaskimi podeszwami. Do tego pasuje jeszcze zolta marynarka, krawat w grochy i jazda do cyrku.

 

A tak pozatym, (pipi)nosze, imoł no i brudasy ajron majdany.

 

 

acha, no i jak ktos jeszcze nosi koszulki bez ramion, a w kablu ma 31.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Emo - nie wiem, jak można chodzić z zaczesaną grzywką, podkreślonymi czarnymi oczami i ubranym być w jakieś paskowane, szaro-czarne bluzy.

Arafatki mnie też wpieniają, co to jest w ogóle :/?

 

Nie lubię też zbytnio luźnych, wielkich bluz, koszulek czy spodni. Najlepiej jak jakieś chudzielce ubiorą na siebie koszulkę, która im do kolan sięga, następnie tak odziani bujają się po osiedlu. Stanąć na środku można i ze śmiechu się zes.rać.

 

Wzorki na włosach, wielkie czapki krzywo noszone (mój kumpel nosi czapkę taką i jeszcze wielką błyszczącą naklejkę sobie je.bnał na środek - no po prostu śmiech na sali XD. Lubię kolesia, ale ubiera się masakrycznie).

 

Mini + leginsy u laski - zależy od budowy ciała, od poruszania się, od stylu bycia, wszystko zależy. Jednym tak ślicznie, drugie za to są śliczne inaczej. Za to błyszczące połączenie bieli, czerni czy różu ze złotem - masakra.

Dziwi mnie, że dziś już się mało ludzi ubiera jakoś w miarę normalnie - spodnie (szersze czy rurki, zależy), koszulka i bluza (ale nie z jakimiś pedalskimi skrzydełkami i wzorkami oraz oczo(pipi)nymi napisami) - dziś trzeba być zaje.bistym aż tak bardzo czy co?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Takie czapki są ohydne. Zwłaszcza jak ktoś zostawia sobie tą świecącą naklejkę gdzie nie ma chyba żadnych informacji oprócz rozmiaru. Nie ma to jak lans. Jeżeli ma być koniecznie daszek to trucker'ka. Generalnie preferuję czapki zimowe (tak, nawet w lato). Nie ma nic lepszego jak się ma średniej długości włosy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...