Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę z takich błędów strasznych no, mój save poszedł się walić, moje itemy !!! to jest to co załamuje mnie najbardziej. No nic będę przechodził jeszcze raz na 100% wszystko xD, ale LBP to "pure fun", więc nie będę jęczeć zbytnio. Pomyśleć, że taki WipEout spamuje dziesiątkami savów do wszystkiego co tylko możliwe, a tutaj jakieś ograniczenia jakby miała się "memorka" skończyć lol. Fatalnie wygląda ten nowy rok, od 31 grudnia jestem chory, przebudzam się w nocy, zasypiam po chwili i wyglądam jak ścierwo ^^ W dodatek MGS przez te błędy itd. nie zagrałem nawet porządnie : /.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To chodzi o to że itemy się kasują, czy Ci się save zrypał? Fakt, ograniczenia być nie powinno, ale ja kłopotu nie odnotowuje, bo z natury nie kolekcjonuje syfu i usuwam cały stos zbędnych przedmiotów z mapek online. Chciałbym taką blokadę że się te przedmioty w ogóle nie zapisują bo mi są zupełnie zbędne i nigdy ich nie użyje.

 

TIP: W razie jakichkolwiek kłopotów z VR Training - 3.750 punktów, polecamy z Figlarzem zagrać we 3-4 osoby, wtedy nie ma większego kłopotu. Zrobiliśmy wczoraj przeszło 5.500 pkt.

Odnośnik do komentarza

Zepsuł mi się cały save. Na patchu 1.7 odpalam sobie grę i po loadingu gra wracała do XMB, sobie myślę wtf, więc patrzę na innych profilach ze starymi savami i jest ok. Postanowiłem odinstalować patche i dopiero wtedy gra łaskawie mnie poinformowała, że "save data is corrupted" i trzeba skasować. Nie mam bladego pojęcia jakim cudem się save zepsuł, bo nic specjalnego się nie działo. Mam nadzieję, że w międzyczasie wyjdzie odpowiedni patch, którego MM zapowiedziało i nie będzie takich mówiąc wprost głupich problemów.

Odnośnik do komentarza

Oby tego patcha wydali szybko...

 

A wracajac do trofeow to.... Osercujcie moj drugi level (Los Elevatoros Gunos - VS battle) xD. Lvl jak nazwa wskazuje to pojedynek na 2 os. W sumie plansza zrobiona na szybko. W ciagu 2-3 dni (zalezy ile bede mial czasu i checi...) powinienem wrzucic swoj trzeci poziom.

Przy okazji wspomne, ze zmodyfikowalem nieco swoj poziom Nice Summer... but... v1.3 . Fragment z kolami jest teraz bardziej user/gamer-friendly ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

U mnie też były poblemy, ale wystarczy odpalić grę nie będąc zalogowanym do sieci i wyczyścić PODa (czasem ekran jest czerwony, wtedy trzeba co chwila wciskać home na padzie i w końcu zacznie być widać grę). Zawiesziało mi się tak, że po wyjściu z gry konsola się resetowała, teraz jest ok.

 

Szukam też chętnych do zdobycia trofeum gra z 3 przyjaciółmi, są chętni ? Mogę grać tylko wieczorami, bo w dzień niestety są studia, ale to chyba nie przeszkadza ?

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
Z obserwacji wiem, z nie zawsze swietny level = duzo zagran i serc. Niestety czesto trzeba miec szczescie, ze kilka osob zauwazy towj level jeszcz poki jest w zakladce najnowsze. Widzialem mase prostych, leveli, ktore maja po 1000hrt i 10000 zagran a i widzialem swietne levele, ktore maja po 10hrt i 20 zagran...

racja z tym jest roznie !! Twoj lvl akurat byl fajny ( ten pierwszy ) mimo to troche minelo zanim dobil do 50 !! Moj crap tez sie nie zalapal na promocje serduszkowa !! Czyli mamy RANDOM :)

Odnośnik do komentarza

Ja też proszę o osercowanie. Mój ID: A_g_s_t a nazwa mojego levelu, to:

LittleBigHero: Deadly cave and missing baby

 

Musiol - jeśli twój level nazywa się: test level1, to właśnie go osercowałem ciebie zresztą też.Komentarz też zostawiłem.

Kazik87 - właśnie cię osercowałem i zostawiłem komenatrz. :]

A tak w ogóle, to jak chcecie znaleźć level konkretnej osoby to w wyszukiwarce zamiast nazwy osoby lepiej wpisujcie jego PSN ID. Mi tak zawsze znajduje.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Nie zalicza mi pucharka za zabicie rexa w ponizej 2:30sec =/ whyyyy :(

czyli na 100% nie mieścisz się w 2:30min.Pamiętaj ,że czas sie liczy od startu levelu do samego jego końca gdzie wyskoczy tablica z wynikami.

 

Pomogłbym Ci bo mam sposób na ten level i już kilku osobom zrobiłem pucharek za to ale brak kasy na nowe tytuły zmusił mnie do wymiany LBP na Fallout3 :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...