Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, Ukukuki napisał:

Istnieje filmowy odpowiednik goga? Serwis który będzie sprzedawał cyfrowe wersje filmów do pobrania na dysk bez wymagania używania konkretnej platformy/aplikacji? 

Nie wiem jak z pobraniem ale jest Rakuten i Amazon. 

 

E:

 

Nie zrozumiałem o co Ci chodziło xD. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Istnieje platforma, na której można kupować filmy i bezproblemowo pobierać je sobie na dysk w jakiejś formie? Chciałbym mieć niektóre tytuły na dysku, bo zbieranie nośników to już dla mnie przeszłość. Od czasu do czasu ma się ochotę na jakiegoś klasyka, a nie będę w tym celu opłacać jakiegoś abonamentu, zresztą w przypadku abonamentów co jakiś czas filmy wypadają z katalogu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2021 o 15:46, Amer napisał:

Panowie, coś w stylu Ujrzałem Diabła...? Odświeżyłem sobie ostatnio i zdecydowanie mam chęć na więcej.

 

The Isle (2000) z posranych koreanskich filmow. Co prawda to cos z zupelnie innej beczki, bo nie jest o wybrykach totalnego psychopaty, tylko jest to bardziej ambiwalentny film, miejscami bardzo brutalny ale w bardziej psychologiczny sposob, jest to wg mnie znacznie lepszy film. Jest to taki troche edgy Svankmajer jak wiesz o czym mowie (film jest w wiekszosci pozbawiony dialogow).

Edytowane przez Sugan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzień w którym zatrzymała się Ziemia. A z filmów niższych lotów to Doomsday2012 - jeśli lubisz goovniane przeróbki apokaliptycznych filmów katastroficznych, ale nie wiem czy dasz radę obejrzeć do końca :D Co tam jeszcze... Moby Dick 2010 - ludzie walczą ze zmutowanym wielorybem, crap straszny z cgi jak z Playstation2 ale dla śmiechu po nachlaniu się może da się obejrzeć.

 

Ale nie mów potem że nie ostrzegałem :cool2:

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2021 o 17:39, Faka napisał:

Polecicie jakieś podobne film, jak Dzień Zagłady, Armageddon, Pojutrze? Takie typowo katastroficzne filmy.

 

Jak nie widziałeś to na pewno "2012". Nic nadzwyczajnego, wręcz bliżej mu do gniota pełnego przeruchanych klisz, ale w tym gatunku poza wymienionymi już tytułami ciężko o coś z odpowiednim budżetem i rozmachem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem już chyba zdecydowaną większość, ale zapytam.

Czy ktoś mógłby polecić jakieś Dark Sci-Fi w klimatach Riddicka? Lub po prostu coś na dużą skalę dziejące się w kosmosie? Korporację, jakieś dramy itd we właśnie takim klimacie, albo po prostu jakiś z nowszych filmów w kosmosie? 

Zależy mi na dobrych efektach przedstawienia kosmosu, a nie jakieś filmy z lat 50/90. 

Mam do nadrobienie AD Astra, teraz coś z Clooneyem wyszło o tytule The Midnight Sky i widziałem, że na Netflix sporo tego wyszło od 2 lat. Netflixa nie opłacam od roku, więc może warto tam wrócić? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...