Skocz do zawartości

Bioshock 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

W nowej części powinni poprawić celność broni szczególnie Tommy Gun. Można niby przymierzyć L1 ale wtedy ciężko jest podążać za przeciwnikiem, który lata jak kot z pęcherzem strzelając ze 100% celnością. Przeciwnicy zbyt szybko biegają i mają zbyt wysoką celność. Albo jedno albo drugie. Nie może dochodzić do sytuacji kiedy przeciwnik stoi 5 kroków od nas cała seria z Tommy Guna leci na ścianę bo kule lecą jak chcą. Podstawowa amunicja jest nieprzydatna. Będę musiał częściej używać plasmidów.

W nowym Bioshocku równie dobrze może nie być Tommy Guna. Nowe bronie które dodali naprawdę mają potencjał,szczególnie ta kusza :D

http://www.gametrailers.com/video/siren-alley-bioshock-2/58166

Odnośnik do komentarza

Wystarcz spojrzeć na elementy otoczenia, wszystkiego jest teraz więcej. Ilość detali przewyższa pierwszą część i to widać gołym okiem. Bardzo ładnie potraktowano kwestię animacji wody. Warto luknąć sobie ten filmik w najwyższej dostępnej jakości, wtedy to widać najbardziej. Mam nadzieję, że puszczą w obieg jakieś demo. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Gameplay to konkret. Grafika uległa znacznej poprawie. Na początku jest ten sam placyk co w jedynce, ale rozgrywka Big Daddy'm wydaje się jeszcze bardziej interesująca niż poprzednio. Ten gość nieźle komentuje. :laugh:

mówisz to z ironią, czy bez? Ja tam go lubię ^_^

+1 Lord potrafi z jajem komentować filmiki(drugi filmik),Del także,ale rzadko(pierwszy filmik) ;)

 

http://tvgry.pl/?ID=785 - kolejny filmik z siostrzyczkami w roli głównej :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niesamowity!

 

PS. Przygotujcie 5 GB wolnego miejsca na instalacje :/

 

Bardzo dobrze, że jest instalacja podobnie jak w jedynce. Chyba, że niektórzy chcą mieć loadingi ala Bayonetta przed patchem, który pozwolił na instalację xD. Wiecie nie każdy umie robić gry tak jak Naughty Dog i ich Uncharted, gdzie jest tylko jeden główny loading, a potem brak całkowity. Jestem też ogólnie zdania, że każda gra powinna się instalować na dysku, bo przynajmniej laser ma mniej roboty.

Odnośnik do komentarza

Już kilka chwil z grą za mną :). Instalacja trochę czasu zajmuje. Zdążyłem puścić pranie i zrobić kolację ;). Jestem dopiero na początku ale z tego co zaobserwowałem to gra trzyma poziom jedynki jeśli chodzi o scenariusz. Delta jest ciężki i powolny. Fajnie się używa plazmidów razem z bronią. Zmieniła się mini gra o hackowaniu, teraz można nawet hackować na odległość. Poza tym zagrałem dwa mecze w multi i również jest bardzo przyjemnie. Można stosować różne strategie działania ze względu na wybór plazmidów i broni, który powiększa się wraz ze wzrostem doświadczenia postaci. Gdy któryś gracz wcieli się w Big Daddy to robi się gorąco i wtedy jest dopiero jazda. Można również hackować urządzenia i robić zdjęcia pokonanym, dzięki temu dostajemy premię do zadawanych obrażeń. To chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza

No to rozumiem przez Special Edition :) Swietny Artbook( porzadny, a nie jakies mini ksiazeczki), ktory przegladnalem na szybko by przypadkiem czegos sobie nie spoiler'owal(swietna jakosc!). Calosc(Gra, plyty z muzyka, artbook, plakaty) jest zamnknieta w sporym pudelku i wygląda swietnie na pulce(jak ma sie tyle miejsca :) ). Dobra, czas na nowo zaglebic sie w gre bo ktos tam chyba mysli, ze mozna igrac z "Delta";)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...