Skocz do zawartości

Bioshock 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wypuszczenie takiego filmiku w wersji na PS3, świadczy wyłącznie o tym, że Bioshock 2 będzie również na PS3.

 

Przepraszam, a niby dlaczego Microsoft miałby mieć coś do powiedzenia?

 

Zapłacili za czasowy "exclusiv" w przypadku pierwszej części i tyle. Bioshock nie sprzedał się rewelacyjnie jak na taką grę, więc to logiczne, że twórcy chcą zarobić więcej. Microsoft najwidoczniej uznał, że nie ma sensu płacić tyle kasy, za grę, która żadnym system sellerem nie jest.

 

W dodatku nie rozumiem gadki, jakoby Bioshock 2 miałby być tylko na X360, skoro jedynka była na Games for Windows i X360. Teraz jeszcze oczywiście na PS3.

Odnośnik do komentarza
Wypuszczenie takiego filmiku w wersji na PS3, świadczy wyłącznie o tym, że Bioshock 2 będzie również na PS3.

 

Przepraszam, a niby dlaczego Microsoft miałby mieć coś do powiedzenia?

 

Zapłacili za czasowy "exclusiv" w przypadku pierwszej części i tyle. Bioshock nie sprzedał się rewelacyjnie jak na taką grę, więc to logiczne, że twórcy chcą zarobić więcej. Microsoft najwidoczniej uznał, że nie ma sensu płacić tyle kasy, za grę, która żadnym system sellerem nie jest.

 

W dodatku nie rozumiem gadki, jakoby Bioshock 2 miałby być tylko na X360, skoro jedynka była na Games for Windows i X360. Teraz jeszcze oczywiście na PS3.

Czy ja wiem ...poniekąd sprzedał sie rewelacyjnie ( 2 mln kopii na X360 i mniej niż milion na PC to dość dużo).

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie. To nie jest rewelacyjny wynik, jak na system sellera i taką grę jak Bioshock. Po prostu typowo to jest gra nie dla mas. Takie gry jak zwykle (co tak samo pokazuje MGS4) w dzisiejszych czasach nie mogą się sprzedać dobrze. Fabuła była widocznie za trudna dla gówniarzerii, a sam bohater był za mało "męski". Wszak jak ktoś nie ma 3 metrów, bicepsa większego od czołgu i nie rzuca co drugie słowo "fuck" to jest do kitu. Tak, piję do Marcusa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Straszne rozwadnianie klimatu. Wielkie siostry? No nie da się zostawić Tatuśków w spokoju tylko trzeba im dorabiać przedstawiciela płci żeńskiej. Bioshock dwa to jest zwykły skok na kasę. Jedynka, okrzyknięta kultową, dała do myślenia twórcom więc postanowili żerować dalej na słynnej nazwie Bioshock i takim cudem mamy suchary w stylu Big Sister.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Bioshock dwa to jest zwykły skok na kasę

Zwykłym skokiem na kasę to byłoby wymyśleć "Big Brother'a" :P.

BTW czemu siostra, a nie np Mommy ?.

Zatem rozumiem że zobaczymy jeszcze little brothers, big mommys, big brothers, little daddy's i little mommy's ? (UFFF oby kuzynostwo sobie darowali !!).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Wielkie matki prędzej :D

W sumie faktycznie...powinny to być wielkie mamuśki bo przecież był Big Daddy ale kij z tym....najgorszy jest ich design,wg mnie beznadziejny-chude,z czerwoną kropą zamiast cyca.jestem ciekaw drugiej części,pewnie sprzeda się lepiej niż pierwsza ale mam mieszane uczucia czy jest w stanie pobić grywalnością i fabułą jedynkę.

Odnośnik do komentarza
No to sobie pogadaliśmy w ramach tematu. Brawo jasiu.

Niech Jaś mówi za siebie :P, zresztą wcześniejszy temat o Bioshocku 2 też miał rodzyny.

najgorszy jest ich design,wg mnie beznadziejny-chude,z czerwoną kropą zamiast cyca

Cóż, mają to być siostry c'nie ?, pewnie ujrzymy i innych z "rodzinki" (a matki to się boje zobaczyć...), serio zaczynam się bać że z serii wyjdzie tragikomedia... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam to, znamy szczątkowe informacje o 2giej części ale już prorocy wiedzą, że gra będzie do bani, bo zobaczyli Big Sister (podobnie było w przypadku 1szej części -> "małe dziewczynki? bleee, fear'owate to i w ogóle na japońską modłę". U mnie twórcy mają ogromny kredyt zaufania po genialnej części pierwszej, mają duże pole do popisu i jeśli za ta Dużą Siostrą będzie stało dobre tło fabularne to hey, czemu nie?

 

W sumie faktycznie...powinny to być wielkie mamuśki bo przecież był Big Daddy ale kij z tym....najgorszy jest ich design,wg mnie beznadziejny-chude,z czerwoną kropą zamiast cyca.jestem ciekaw drugiej części,pewnie sprzeda się lepiej niż pierwsza ale mam mieszane uczucia czy jest w stanie pobić grywalnością i fabułą jedynkę.

 

z6367510x.jpg

 

Rozbawiłeś mnie tym cycem, czy tylko ja w ten sposób postrzegam postać BS?

Odnośnik do komentarza
Uwielbiam to, znamy szczątkowe informacje o 2giej części ale już prorocy wiedzą, że gra będzie do bani, bo zobaczyli Big Sister (podobnie było w przypadku 1szej części -> "małe dziewczynki?bleee, fear'owate to i w ogóle na japońską modłę"

Ty tak sobie mówiłeś, że przykład dajesz? Ja uwielbiam Bioshocka i nigdy nie narzekałem przed jego premierą bo po rpsotu mnie symbioza LS i BD urzekła. Ale jednocześnie wiem, że cześć pierwsza była hermetyczna, nie pozwalająca na stworzenie bezpośredniej kontynuacji historii bo kwintesencją Bio było Rapture, obłąkani mieszkańcy, art-deco oraz słynny duet LS-BD. Widząc jakieś sucharskie plotki o BS (Jak na okładce GI jest BS to raczej takie coś spotkamy w B2) mam wrażenie, że IG nie ma pomysłu na dwójkę. Zresztą nie dziwię się. Bioshock jest jedną z tych nowych gier, które powinny zostać pojedyńczym produktem a nie serią.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie chce kontynuacji to niech nie kupuje, proste, gdzie problem ? ;)

Jak wyjdzie druga część to pierwsza nagle stanie sie gorsza czy co ?

No chyba że niektórzy lepiej od twórców znaja realia świata przez nich stworzonego i wiedzą czemu kontynuacja miałaby zburzyć "jedność i spójność historii" :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...