Skocz do zawartości

Dzień dobry, prawo jazdy i dowód rejestracyjny prosze


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Uświadomiłem sobie, że przez 13 lat nie miałem żadnego mandatu. I chyba tylko jedną kontrolę drogową, jak na durnej Basztowej w Krakowie łapali auta bez identyfikatorów (wtedy o nich nie wiedziałem).

Taki turysta jak ja sobie jedzie, by zwiedzić rynek i muzeum. Widać, że jest na blachach z innego miasta (kozag Accent na tablicach PO), a tu na do widzenia 500 zł chcieli wlepić. Obce blachy jednak mnie uratowały i obeszło się pouczeniem ustnym :obama:

Odnośnik do komentarza

Dostałem mandat we wrzesniu 2015, zaplacilem nastepnego dnia przelewem online. Dzisiaj do rodzinnego domu przyszedł list z wezwaniem do zapłaty i z informacja, że musze sie stawic w Urzedzie Skarbowym w przeciagu tygodnia. Dzisiaj chyba nie pracuja, bo nikt nie odbieral. Mam potwierdzenie wykonania przelewu online, wiec raczej nie powinno byc problemu i mam nadzieje, ze uda mi sie ta sprawe zalatwic jednym mailem.

 

Mieliscie tak kiedys?

Odnośnik do komentarza

Dostałem mandat we wrzesniu 2015, zaplacilem nastepnego dnia przelewem online. Dzisiaj do rodzinnego domu przyszedł list z wezwaniem do zapłaty i z informacja, że musze sie stawic w Urzedzie Skarbowym w przeciagu tygodnia. Dzisiaj chyba nie pracuja, bo nikt nie odbieral. Mam potwierdzenie wykonania przelewu online, wiec raczej nie powinno byc problemu i mam nadzieje, ze uda mi sie ta sprawe zalatwic jednym mailem.

 

Mieliscie tak kiedys?

Dziwny zbieg okolicznosci, bo moj ojciec tez 3 dni temu dostal taki list,a rowniez oplacil mandat.
Odnośnik do komentarza

Ojciec kiedys dostal niby mandat za przekroczenie predkosci z fotoradaru, obok ktorego codziennie przejezdza do pracy. Byl pewien, ze nie przekroczyl tam predkosci, bo zawsze zwalnia i postanowil nie placic. Po jakims czasie w mediach mowili o falszywych mandatach: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/przeglad-prasy-uwaga-na-falszywe-mandaty-za-szybka-jazde,323778.html

 

Tyle, ze wtedy bylo samo wezwanie do zaplaty, bez koniecznosci stawiania sie gdziekolwiek. Pewnie im sie cos poyebalo w systemie

Odnośnik do komentarza

Odholowali mi dzisiaj auto. Od zeszłej soboty parkowałem codziennie na jednym parkingu. Normalnie wyznaczone legalne miejsca na placyku, słono płatne za dnia, ale w nocy za free, więc jak przyjeżdżałem wieczorem i odjeżdżałem rano była cebula. Dzisiaj rano przyłażę z walizką, szybciutko zanim zaczną się płatne godziny, a tutaj jakiś lokalny targ - ryby, wędliny, sery z furgonetek; mojego samochodu oczywiście nie ma. Zacząłem się rozglądać, na parkometrze żadnej informacji (i tak miałem fotkę z godzinami cykniętą na fonie, którą sprawdziłem wczoraj czy właśnie w sobotę obowiązują takie same zasady postoju), no ale przy wjeździe rzeczywiście niby znak z zakazem parkowania w soboty rano. Tydzień temu byłem pasażerem i nie zwróciłem na niego uwagi, a potem to już rutyna, nie rozglądam się przecież po parkingu na którym parkuję codziennie. Jeszcze zwiodło mnie, że wczoraj wieczorem wszystkie miejsca były normalnie zajęte, no i żadnych innych słupków, barierek też nie było. No więc ostatecznie nieplanowany spacer z walizką, godzina w pizdu i sporo hajsu też w pizdu :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak nie? od 2014 masz rejestr aut

https://historiapojazdu.gov.pl

 

 

jak cie zlapia to powiedz,ze wlasnie jedziesz na stacje. Jak trafisz na upierdliwca to zabierze dowod i da ci 7 dni na wykonanie przegladu. Jesli tego samego dnia zrobisz przeglad to dowod odbierzesz jeszcze w komisariacie nim wysla go do wydzialu komunikacji. Mnie na 6 razy tylko raz zabrali dowod i dali mandat 20zl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

15k przejechane audica i tylko jedna kontrol

w centrum mego miasteczka

mineli nas i na sygnale swietlnym popie,rdolili nawrote

trzepali fure, kieszenie moje i 2 kolezkow, telefony kazali zostawic w busie i przez 15min trzymali,pewnie szabrowali smsy

przy(pipi)ali sie do 9mm lusek ze strzelnicy w schowku,mowili, ze nie wolno

calosc trwala prawie godzine, full ludzi widzialo to, ostre plotki zaczely krazac o kierowcach bordowego audi

czulem sie jak przestepca

po wszystkim kolega wyjal worek trawy z prowadnicy fotela i pojechalismy zapalic

jakas ku,rwa musiala sie rozpruc

od tego dnia nie jezdze pod wplywem a jak cos mam to tak skitrane, ze zaden pies nie znajdzie

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.