Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bo są ludzie, którzy nie znają dobrze angielskiego? Bo przyjemniej grać widząc polski język? Niech się zastanowię...

 

Jest 2014 rok, język angielski nie jest już językiem obcym.

 

 

powiedz to ludziom 35+ którzy jedynie co to potrafią po rusku jakieś słówka ze szkoły, w każdym kraju w eu jak jest możliwość to gry są tłumaczone na rodzimy język, no ale w polsce trza umieć angielski, wtedy takim światowym można sie poczuć

 

 

No właśnie o to chodzi, że znajomość angielskiego nie czyni człowieka światowym tylko zdolnym do funkcjonowania na obecnym rynku pracy i korzystania z dóbr kultury w najpopularniejszym języku społeczeństwa euroatlantyckiego.

Odnośnik do komentarza

Mam w pracy samych ludzi powyżej 35 lat (dzieci, żona included) wszyscy umieją język angielski bo bez niego nie masz żadnych szans na rynku pracy chyba, że satysfakcjonuje cię praca w biedronce na kasie. Moi rodzice to typowa klasa robotnicza z rocznika 1960 więc średnio, ale ojciec gra w gry rpg i jakoś sobie radzi więc wiesz. 35 lat to są ludzie młodzi, rodzice moich znajomych to 50+

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

@Yano, 100h na wszystko w tej grze to i tak szybko Ci poszło. Niemniej ja grałem dużo dłużej na 100%, mówię oczywiście o singlu. Zbieranie kwiatków i inne challenges zajmuje najwięcej czasu. Ale przy tej grze mogłem siedzieć i 1000h :-) RDR dla mnie to fenomen.

 

około 100h (może 110-120) zajeło mi zrobienie 100% singla, potem mając juz 100% też nadal grałem, wiele razy odpalałem gre tylko po to żeby przejechać się na koniu o zachodzie słońca albo w burzy

 

kolejne ponad 100h zrobiłem w multi, głównie grając dla przyjemności we freeroamie, i w pokera. czasami też jakieś pvp ale sporadycznie, no i nabiłem też maxymalny poziom legendy (chyba to była legenda x5)

 

RDR to cudowna gra, bardzo niewiele mam gier do których z przyjemnością wracałem tak długo po ich ukończeniu a wręcz wymaxowaniu

 

 

 

Ale po co?

 

po co polskie tłumaczenie? pewnie po to żeby z(pipi)ać klimat dzikiego zachodu, niektórzy lubią takie rzeczy :wujaszek:

 

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Yano - są jeszcze amatorskie tłumaczenia na szczęście i choćby Gta IV wyszło świetnie. Za RDR nikt się nie wziął. Klimat pewnie by zachowali. Chu.j ci bóldu.per do tego czy znam angielski, nie muszę być jak ty. Ty Yano jesteś rudy więc i tak przegrałeś.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@Yano troche mnie przestraszyłeś tymi 100h na 100%. Mi to zajeło według licznika ok 40godzin gry. Kurcze gra super, a włączyłem tylko dlatego, że Destiny szło dłużej (przez weekend). Pierwsze podejście do gry było jak wyszła na PS Plus i po chwili stwierdziłem, że za kiepskie by w to grać. Pewnie przez trochę drewniane sterowanie, wynikające z niskiego framerate'u. Szkoda, że gra tak chodzi, widać to szczególnie w śnieżnych rejonach lub wjeżdzając do blackwater. A sama gra 10/10. Nawet teraz grafika (wschody i zachody słońca, burze) robi super wrażenie. Oczywiście trzeba grać na TV, bo pewnie gdyby gra było na PC to siedząc z nosem w monitorze szczegóły, a raczej ich brak, kuły by po oczach. Widzę, że multi nadal oblegany, ale nie wiem czy mam siłę grać, bo wszyscy do mnie ze snajperek napaczają, a mam nachosa na pierwszym levelu .Może jakiś private?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...