Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

no piękno jak chcesz sobie poszukać zwierzaków do ubicia, czy innych roślinek, albo natknąć się na bandytów, ale do misji fabularnych (jedź - wróć) to na dłuższą metę mordęga.

 

O dziwo przez te 40h jakie spędziłem z grą uczucie mordęgi nie dorwało mnie ani razu. Delektowałem się RDR. A potem jeszcze bite 12h z Undead Nightmare. 

 

Kompletna edycja to teraz tanioszka. Brać i grać!

Odnośnik do komentarza

Ja to bym nawet takiego solidnego remastera kupił.

 

Na razie gry w tej wstecznej kompatybilności średnio radzą sobie z wydajnością bo XOne przechodzi od razu do synchronizacji pionowej.

 

Brak tearingu wpływa na frejmrejt. Może to ogarną do czasu premiery.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

 

no piękno jak chcesz sobie poszukać zwierzaków do ubicia, czy innych roślinek, albo natknąć się na bandytów, ale do misji fabularnych (jedź - wróć) to na dłuższą metę mordęga.

 

O dziwo przez te 40h jakie spędziłem z grą uczucie mordęgi nie dorwało mnie ani razu. Delektowałem się RDR. A potem jeszcze bite 12h z Undead Nightmare. 

 

Kompletna edycja to teraz tanioszka. Brać i grać!

 

 

 

Mam to samo :) choć prawdę mówiąc nie mam pojęcia ile godzin ju spędziłem w tej grze. Mam wszystko na 100% i 4 legendę a wciąż gram for fun. 

Łapię niesamowite klimaty grając w tą giere. Póki co na PS3 nic nie zrobiło na mnie większego wrażenia. No może Uncharted choć to inne klimaty :) 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Są w tej gierce jakieś questy, które ominąć, przedmioty, których od pewnego momentu nie zbiorę czy decyzje, które mi coś zablokują? Jak mi się spodoba to pewnie będę chciał 100% zrobić, więc wolę zawczasu wiedzieć, czy czegoś głupio sobie nie zablokuję.

 

Jest jeden taki sidequest.

 

 

Ten z ''bogiem''

 

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie męczy ta gra. Od jakiegokolwiek GTA nie jestem w stanie się oderwać. Uwielbiam chociażby samo przemieszczanie się samochodem. Tutaj jazda na koniu mnie absolutnie nie jara. Klimat, postacie, stroje, świat, to wszystko jest piękne i świetnie się na to patrzy, ale co z tego, jeśli misje są nudne jak cholera? Ja wiem, że to GTA i zazwyczaj polega na dojechaniu do jakiegoś punktu i wystrzelania wszystkiego, ale zarówno ten dojazd jak i strzelanie były przyjemne. No kurde nie wiem, już siedzenie nad inżynierką jest ciekawsze niż granie w to RDR, ale zmęczę do końca i może później zmienię zdanie.

 

#shotsfired

 

e: aha, tragiczna wydajność też robi swoje. Jeżdżenie i celowanie w 20 fps naprawdę męczy. Być może podobnie miałem z GRID-em 2, na PS3 gra mi zupełnie nie podeszła, na PC okazało się, że jest bardzo przyjemnie. Tylko tam nie tyle płynność męczyła, co responsywność sterowania. Mogli to wydać na PC :<

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

ale co z tego, jeśli misje są nudne jak cholera? Ja wiem, że to GTA i zazwyczaj polega na dojechaniu do jakiegoś punktu i wystrzelania wszystkiego, ale zarówno ten dojazd jak i strzelanie były przyjemne. No kurde nie wiem, już siedzenie nad inżynierką jest ciekawsze niż granie w to RDR, ale zmęczę do końca i może później zmienię zdanie.

Tak chlpaki, to na pewno wydajnosc i fakt, ze nie ogrywal na 360.

 

 

 

:yao:

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie to dlatego, ze najpierw przeszedles multiplayer.

 

 

:yao:

 

 

racja. zmuszanie się do spędzenia kilkudziesięciu godz. w mp, przed ograniem 20-godzinnego singla, którego teren poznało się już wzdłuż i wszerz i robiło to samo wcale nie wpłynęło na większe obrzydzenie.  :dafuq:

Na X360 swego czasu chyba dwa razy podchodziłem, tak BTW. Też się nudziłem, ale przynajmniej nie chciało się rzygać na widok framerate'u :P.

 

nagrają się w to teatralne 60 fps, a później choćby rock solid 30 wygląda im źle.  :sleep:

jak ty kruku mogłeś grać w GTA V na ps3, nigdy nie narzekając na jego framerate? przecież po obu stronach są dropy do 20-22 fps.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...