Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Idź do sklepu i zapytaj, bo przez internet ciężko doradzić, sam miałem spory problem. Ja w sklepie go sport, trafiłem na faceta, który rozgadał się o każdej parze butów i naprawdę się znał. 

 

Dycha do maratonu w Lublinie 44,18 min, 165 miejsce na 1164. Chciałem zejść poniżej 42, ale znowu podbiegi mnie zbyt bardzo zmęczyły. Trasa dość trudna, opady deszczu (chociaż sama deszczowa aura mi bardzo odpowiada, tylko, że ślisko) więc jestem w miarę zadowolony. Teraz czas na siłownię, bo już kobieta męczy, że niedługo schudnę, a facet musi trochę ważyć.

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na  elektryczną nie brałbym butów z przesadną amortyzacją bo ta bieżnia też amortyzuje. Wziąłbym coś ze średnią amortyzacją i dobrą dynamiką. 

Najlepiej  idź osobiście do dużego sklepu gdzie mają też bieżnie i przetestuj sam na sobie.

 

Cosmos ćwiczysz podbiegi? Ja staram się raz na jakiś czas po wbiegać na górki. Myślę, że dynamiczny trening nóg z obciążeniem na siłowni też zdałby egzamin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

DżejDżeju. Zawsze ze sobą mamy famasy i nic nad to. Bez fajerwerków, bo jestem w saperach. Piechota ma fajniejsze zabawki (ze 3 rodzaje snajper, ze 2 karabinów, rpg, bazuki, itp.). Teraz jestem na vigipirate i nawet nie mam za bardzo jak porobić fotek. Poza tym niedługo jadę na patrol i nie mam teraz za bardzo czasu, ale jutro coś poszukam co mam na kompie i wrzucę.

Odnośnik do komentarza

startujecie gdzieś w biegu z okazji 11 listopada? To już za dwa tyg, akurat miałem przerwę 2 tyg i przeziębienie. Dziś wyskoczyłem na trochę i lekko nie było.

Jadę na mniejszy bieg na 5km. Ostatnio w biegu ulicznym zszedłem na tym dystansie kilka sekund poniżej 21 minut, więc jak powtórzę wynik to będzie ok :lapka:

A i test Coopera zrobiłem na 2915 m. Chciałem 3 km, no ale i tak stosunek wiek/dystans oznacza bardzo dobrą kondycję.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...