Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, ja mam cała lewą stronę ciała znacznie mniej umięśnioną ze względu na wadę kręgosłupa. Minęło sporo czasu zanim zauważyłem to przy wielu ćwiczeniach koszykarskich na nogi. Lewą rękę miałem złamaną w 3 miejscach, więc mam w niej inny zakres ruchów i przez to też gorzej się rozwija. Jak się przyjrzeć uważniej mojemu ciału to komicznie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

2670 m w teście coopera, mogło być dużo lepiej. Teoretycznie od 2800 jest kondycja bardzo dobra, ale przy tym upale powinni obniżyć próg do 2500 ;) W mojej grupie wystartowało ok 25 uczestników, dobiegłem mniej więcej w szóstce chociaż przez pierwsze 4 kółka biegłem trzeci. Jak zwykle zbyt szybki start, chyba nigdy jeszcze mądrze nie rozplanowałem sił na zawodach (chociaż tu nie było miejsc i pucharów, ale nie byłbym sobą, gdybym nie odniósł się do zdrowej rywalizacji).

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ten test to 12 min? Wiem, że 3km robiłem 11:19, więc z 3200 wtedy może bym miał.

 

powoli wracam do żywych, udaje mi się trzymać tempo 5 min/km. Jeszcze nie tak dawno było 6:40. Trzeba odbudować to co było i robić dalej lepsze wyniki :)

 

Kupiłem dziś krótkie leginsy do biegania i już w trakcie mierzenia w sklepie wiedziałem, że do spodenek nie wrócę. Podczas biegu tylko się w tym uświadczyłem. Meeeeega komfort, nic nie krępuję ruchów, jakby nic na sobie się nie miało. Polecam tym co nie mieli z tym styczności. Na jesień/zimę kupuję długie. Dokupiłem jeszcze koszulkę 4f. Takie zakupy mocno mnie motywują i zawsze pierwszy trening w czymś nowym to dużo lepsze wyniki :D

 

 

 

No i moja dupa w tych rajtuzach :banderas:

 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To masz świetną kondycję, w Lublinie rekordzista 3400m. Może i ja to obcisłych spodenek się przekonam. Zimą nie będzie wyjścia :dog:

 

miałem :wujaszek:   myślę, że jak już założysz to przy nich zostaniesz. Teraz facet w leginsach do biegania to nic dziwnego :)

 

http://www.manta.com.pl/pl/hdp701 co myślicie? nie mogę znaleźć żadnych opinii, cena 100-120. Manta zawsze mi się z Mango kojarzyła 

Odnośnik do komentarza

Runtastic i Edomondo spisały się wzorowo w lesie, żadna nie zgubiła zasięgu. Obie aplikacje mi się podobają, ale Edomondo żeby pokazać szczegółowe statystyki wymaga premium :reggie: 

Runtastic pokazuje wszystko czego potrzebuję, ale czy nie zacznie wymagać opłat za jakiś czas? Jak się logowałem to pisało coś o kilkunastu dniach pozostałych konta próbnego gold. :wujaszek:

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Jakby to kogos interesowalo, to kupilem w decathlonie KIPRUN LD i kolana mnie juz nie bola.
Kosztuja okolo 3 paczek, co jak na buty z taka amortyzacja i wykonaniem chyba nie jest wygorowana cena, no i nie wygladaja tak strasznie chuyowo jak wiekszosc butow do biegania.

zoom_becad44cb12e478098517a941564926c.jp

 

Generalnie kolega, ktora biega ciagle maratony (takie zboczenie :pawel:) i generalnie jest ogarniety w temacie, mowi ze wszystkie eikideny to smierc dla kolan (litwin zachwalal).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...