Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

1:33:21 we wczorajszym nocnym polmaratonie we Wrocławiu. Życiowki nie ma ale czas przyzwoity zważywszy na przeziębienie i na to że w ostatnich dwóch tygodniach przebieglem zaledwie 15 km przez kontuzje. Polecam wszystkim start w tych zawodach piękna trasa w nocy dzięki iluminacji robi ogromne wrażenie dużo kibiców na trasie entuzjastycznie kibicujacych 7.5 k zawodników Wrocław daje rade :) Wracam tam we wrześniu na maraton zdobyć druga część medalu (za polmaraton jest krasnal w maratonie można zdobyć obudowę ramkę do niego i złożyć w jeden).

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

44.20 na 10 km, tym razem bieżnia. Drugi czas w życiu. Mam nadzieję, że niedługo będzie 43.XX.  Ostatnio się czułem niepewnie, więc wybrałem takie miejsce by zostawić sobie wodę w razie czego. Wszystko już chyba ok, a słabość, przyspieszona akcja serca to chyba chwilowa niedyspozycja, efekt upału i pobrania krwi dzień wcześniej. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

na pewno ilością tego ich magicznego żelu. W tych drogich jest jego dużo, co zresztą widać. Ja biegam w asicsach za 200 zł, też niby żel tam jest, ale jakieś śladowe ilości. Póki co 650 km w nich zrobiłem i nie narzekam, lekka dziurka na siatce się zrobiła i ciągle robi mi się odcisk na palcu, wcześniej nie miałem.  Przymierzam się i tak do zmiany i teraz chyba wezmę coś z NB a konkretnie NB zante, jest na nie teraz promocja w ich firmowym sklepie 319 zł. Podobno najlepsze szosowe obuwie 2015r. Na zalando są teraz wyprzedaże, jest dużo z nike.

Odnośnik do komentarza

głównym jego celem jest amortyzacja. Stary jak ty robisz 44 min na 10km w butach "ogólno sportowych" to jak założysz buty typowo do biegania to nie ma bata żebyś wyniku nie poprawił i to pewnie w pierwszym biegu ;) wiadomo, dyspozycja dnia, samopoczucie itp. ale na pewno odczujesz różnicę. Sporo biegasz, kręcisz dobre czasy nie jesteś już początkujący, nie zastanawiaj się tylko zainwestuj w coś, nawet te dwie stówy. Zadbasz dodatkowo też o stawy. Pamiętam jak ze starych adidasów przesiadłem się na buty z lidla za 60 zł i to był już duży skok. Można biegać w samych gaciach, ale dobre buty to podstawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...